[ AS jelentkezés] Dr. Meghan Grey

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Ookami87

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:58
Sziasztok!

Emese vagyok, 34 éves, Zala megyében Keszthelyen élek. Jelenleg most nem dolgozom, de idegenforgalmi szakmenedzserként végeztem. Hobbim viszonylag érdekes lehet sokak számára, hiszen fúvós zenészként tevékenykedem egy ifjúsági zenekarban, trombitán játszom, mellette szeretek mozizni, olvasni valamint kirándulgatni is, első sorban belföldön. Szeretem a közösségi megmozdulásokat, szeretem jól érezni magam a barátaimmal. Viszonylag aktív vagyok a játékban, bár voltak kisebb pár napos szünetek, texten jelenleg 21 ezer játszott perccel rendelkezem, OneVoice-on olyan 40-45ezer körül volt ez a szám.

Hogyan ismertem meg a szervert?

2021 októberében a párom mutatta meg a OneVoice szervert ott kezdtem el tevékenykedni, ott tanultam meg az RP alapjait. Ott először a Weazel Newsnál dolgoztam de az nem volt olyan hosszú életű, annyira nem volt számomra izgalmas, majd az autószerelés felé vitt az rp élet. Egy ismerős révén bekerültem a FireBird Mechanic Shopba, ahol végigjártam a ranglétrát és egészen telephely vezető helyettes rangig jutottam. Ott is sok embert ismertem meg, majd a szerver sajnálatos bezárása miatt döntöttem úgy, hogy kipróbálom magam texten is. Ide Matteo barátsága révén, valamint az ő és pár ismerős meghívásából jöttem át, és jelenleg a Los Santos Fire and Medical Department sorait erősítem mint orvos. Elsőre nehéz volt beleszoknom, de úgy érzem lassan sikerül.

Adminisztrátori tapasztalataim

OneVoice-on gondolkoztam el először az adminsegédi szerepkörön, mert úgy gondoltam azzal hogy segítek másoknak saját magam is sokat tanulhatok. Adminsegédként pár hónapig tevékenykedtem majd adminisztrátorrá léptettek elő. Nagyon szerettem , és szívesen dolgoztam az ottani admin csapattal. Ezen egyszerű oknál fogva döntöttem el, hogy itt texten is jelentkezem adminsegédnek.

Miért döntöttem a jelentkezés mellett?

Adminsegédként szeretném hasznosnak érezni magam és segíteni a játékosoknak megoldani a felmerülő problémákat. A való életben is sokszor segítek másoknak megoldani a gondjaikat, vagy tanácsot adok, pl. a fúvós zenekarba belépő új embereknek, és mivel ott amolyan „rangidősnek” számítok a korom alapján így a fiatalabbak sokszor fordulnak hozzám ha kérdésük van.

Miért lennék alkalmas a feladatra?

Ez egy nehéz kérdés, de úgy vélem hogy jó csapatjátékos vagyok, és mindig igyekszem a tudásom legjavát nyújtani, könnyen tanulok. Ha valami nem is megy elsőre nem röstellek segítséget kérni vagy jobban belemélyedni az adott kérdésbe, és megoldást keresni. A kórházban is ugyan így állok a különböző esetekhez, és ha nagyon elbizonytalanodom megkérdezek egy tapasztaltabbat, gondolom adminsegédként is ez a módja a probléma kezelésnek. Türelmes kedves jókedvű embernek tartom magam.

Milyen csapatjátékos vagyok?

Én magam részéről úgy érzem, hogy jól tudok együtt működni, szívesen vetem bele magam olyan dolgokba, ahol nem vagyok egyedül, mindig jobb több társsal együtt dolgozni. Nem érzem jól magam ha nincs kihez szólni, ezért vagyok sokat Discordon is.

Erősségeim:
* Jó kommunikációs készség
* Kedves őszinte hozzáállás
* Megbízhatóság

Gyengeségeim:
* Kissé szétszórt vagyok
* Van mikor kicsit lusta vagyok
* Szabadszájú vagyok

Megjegyzés a jelentkezésem végére záróakkordként:
A gyengeségeimen igyekszem javítani, és kész vagyok a további fejlődésre. Bármilyen nemű kritikát szívesen fogadok, köszönöm, hogy elolvastátok!
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:672
Dexter Sosa
Ha nem keverlek össze valakivel, mikor Voiceon admin voltam rólad sok rosszat nem hallottam. Mindig segítettél akinek tudtál, legjobb tudásod szerint. Mindig tettél fel kérdéseket adminchaten amiket nem tudtál, volt benned tanulási hajlam ami nagyon jó. Mindig megfogadtad azokat a tanácsokat amiket a feletted lévők mondtak, legyen szó arról, hogy hogy kezelj egy ügyet, odáig hogy a playereknél mire kell figyelni. Támogatom a jelentkezésed.
 

Zsomy

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:55
Nem tudom.. valahogy számomra meglepő a jelentkezésed. Ha nem tévedek volt egy másik jelentkezésed korábban aminél több kritikát is kaphattál. Pár hete volt veled kapcsolatban egy eléggé negatív dolog az egyik RP helyszínén ahol 1 közrendőr és a bejelentő illetve te voltál a helyszínen. Az OOC chatet egy IC szöveg hallatán meg ilyen dolgokkal szépítetted. Remélem amit Popek leírt a tanulási hajlamaidról igazzá válnak. Ezen kívül sok sikert a jelentkezésedhez.
 

Ookami87

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:58
Igen ez igaz, azért ic és ooc is megkaptam a büntetésem, és többé nem fordul elő. Baromi rossz passzban voltam aznap, tudom ez nem mentség, de mint írtam is, minden ilyen negatív dolgon igyekszem változtatni.
 

Kockasajt

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:112
Udvozlet!

Mind tudjuk, Mesi milyen hibat kovetett el. Regelhetnenk mindenki hibairol eveken keresztul. De arrol senki nem regel, hogy az emberek igenis valtoznak. Igenis probalnak a jobb irany fele haladni, es megfelelni vegul sajat maguknak. Nagyon sokaig en sem hittem benned. Majd mikor egy frakcioba kerultunk, ra kellett jonnom, hogy a folyamatos ocsarolas, es itelkezest el kell engedni. Nagyon sokat valtoztal a voice ota jo iranyba. Remelem, hogy masok is meglatjak benned a jot, es nem csak a rosszat. Teljes mertekben tamogatni tudom a lapodat es a jelentkezesed! Sok sikert csajos!🥰
 

pdf

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:182
zsim zsum
A tapasztalattal nincs is gond, viszont a gyengeségeid pont számottevőek lennének ebben, később az adminisztrátori szerepkörben egyaránt. - Mi a garancia arra, hogyha egy rossz napodon intézel ügyet, nem állsz neki a fentebb látható stílusban irkálni az OOC chatre?
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:672
Dexter Sosa
A tapasztalattal nincs is gond, viszont a gyengeségeid pont számottevőek lennének ebben, később az adminisztrátori szerepkörben egyaránt. - Mi a garancia arra, hogyha egy rossz napodon intézel ügyet, nem állsz neki a fentebb látható stílusban irkálni az OOC chatre?
Én jobb napomon is voiceon írtam ilyeneket, mert hidd el hogy betelik a pohár. Amit a képen olvashatunk az nálam a mércét meg se üti. Igen, lehetett volna szebben megfogalmazni, de találkoztam már nem egy playerrel, aki szó szerint nem értett a szép szóból. Nem védeni akarom a jelentkezőt, de egy skálán megnézve ez a megnyílvánulás közel sincs ahoz a mértékhez, amit már tapasztaltunk másoknál legyen szó playertől vagy adminról.
 

Ookami87

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:58
Az a garancia hogy innentől ha szar napom van eszembe fog ez jutni, és úgy járok el. Eléggé megkaptam érte a büntit hogy ne felejtsem el. Emberből vagyok hibáztam, beismertem és tudom, hogy tudok változtatni, aki ismer tudja, hogy milyen vagyok, elszakadt a cérna. Nem győzök elnézést kérni miatta! Köszönöm a bíztatást, én ezzel kapcsolatban Tanci és a többiek döntésére bízom magam!
 

Domi.

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:49
Gwen Brooks
Szia Mesi! Én mondhatni régebb óta ismerlek. A fentebb említett OOC stílust nálad soha nem észleltem, mindig megfelelően kommunikáltál. Bár, kicsi az én szavam, jelentkezésedet nagyon is támogatom! ❤️
 

Tanci

Veterán
Very Important Person
Üzenetek:259
Kedves Emese!

Az adminsegéd csapat meglátása, de főként az én döntésem alapján a lapod elfogadásra került! Meghívlak egy szóbeli meghallgatásra is.
Discordon vedd fel velem a kapcsolatot, hogy a meghallgatás idejét fixálni tudjuk.
Köszönjük a jelentkezésed!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó