[AS Jelentkezés] Doug Moore

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

guszti

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:64
Doug Moore
Tisztelt Munkáltató!

Jelentkezni szeretnék a meghirdetett Adminsegéd pozícióra.
Korábbi szerepjáték adminisztrátori tapasztalattal nem rendelkezem, de a szükséges játékbeli tapasztalattal és szabályismerettel igen.
A szerverre újranyitáskor keveredtem át OctansV -ról az ott szerzett ismerősökkel. A karakteremet hamar sokan megismerték mert rengeteg lábon állt és pörögtek az RP s szituációk. Már az elején a GOV hoz kerültem ahol szívesen segítettem új játékosoknak és megismerkedtem az általuk vezérelt rendszerekkel. Szívesen folytatnám az új és meglévő játékosok segítését mint egy AS. Mindig is vonzott a gondolat a jelentkezésre, de sajnos idő hiányában nem léptem meg. Pár hete műtöttek meg, ezért így időm az most van és szeretnék élni a lehetőséggel (Majdnem minden nap elérhető tudok lenni és ha vagyok akkor megszakításokkal, de teljes napon át).
Kiválóan megállom a helyem nyomás alatt és a nyugodt személyiségemnek köszönhetően képes vagyok terhelés alatt is higgadt maradni miközben gyors és precíz munkát végzek. Szeretek csapatban dolgozni és minden rámbízott munka iránt felelősséget érzek amit teljesíteni kell mert elveim szerint egy csapatban hamar elszabadul a káosz, ha nincs meg a megfelelő összhang.

Előre is köszönöm a lehetőséget a lehetőséghez és várom a visszajelzésüket !

Csatoltam a Resume-t tömörebb és kiegészítő információk végett.

Köszönettel,

K. Gusztáv
Discord: Guszti#2806


UI: Gyengeségeim: Nem tolerálom az alpári beszédet / viselkedést. A Z- helyett néha Y- t írok (és fordítva) , mert angol klaviatúrához vagyok szokva


dfdfdf.jpg
 

pdf

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:182
zsim zsum
Én nem értem, most keverjük az IC-t az OOC-val, vagy ez szándékosan lett ilyen?
Tartalmilag, formailag elég kevés, nem tudom támogatni.
 

Gery

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:65
Tommy Andrews
Majdnem te voltál az első akit IC megismertem. Igaz lehúzzál párszor mint kereskedő, de mindig segítettél IC is és ha úgy volt dc-n is. Konkrétan elláttad az adminsegédi feladatokat. Szóval támogatom!
 

guszti

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:64
Doug Moore
Én nem értem, most keverjük az IC-t az OOC-val, vagy ez szándékosan lett ilyen?
Tartalmilag, formailag elég kevés, nem tudom támogatni.
Szia!
Gondolom a Resume részére gondolsz. Én csak próbáltam egyedi módon, nem sablonosan összeállítani a jelentkezéshez szükséges adatokat. Szerintem nem szívesen adná meg senki az IRL lakcímét / telefonszámát egy publikus fórumon és kétlem, hogy az eddigi IRL foglalkozásaim alapján szeretnének döntésre jutni.
Sajnálom, ha neked nem tetszett a jelentkezésem. Szerintem senki nem kérte, hogy számoljak be a lapon belül az életemről és az eddigi életem során változatos játszási szokásomról. Sokan vannak akik szívesen megosztják, láttam én is, de nem láttam sehol mint elvárás és ez nem azt jelenti, hogy szerintem nem jó dolog csak szerintem egy jelentkezéshez felesleges. Ha szeretnéd tudni, hogy gyerekként anyám ölében milyen SNES játékkal játszottam majd, hogy hogyan lett belőle PS2 és így tovább, akkor írj rám és szívesen mesélek!
Mint látható, én próbáltam olyan módon jelentkezni mintha egy állásról lenne szó. Ezt tudtam összehozni és kb hasonlót küldenék. ha profession.hu -n jelentkeznék egy állásra.

Mindenesetre köszönöm, hogy elolvastad és, hogy megosztottad a véleményed!
 

Ookami87

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:58
egyértelmű, nekem is sokat segítettél IC , bár had ne mondjam volt pár lehúzós ajánlatod, de ettől eltekintve bírlak és támogatom a lapod! :)
 

Bolondmike

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:200
Dillen Zampieri
Hát jó régóta ismerlek, amit amilyen stílust te OOC képviselsz, csináltál egy két emberrel hát az övőn alól, dühkitürésed is és társai... Nem vagy alkalmas erre a posztra, így én ezt nem támogatom.
 

guszti

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:64
Doug Moore
Hát jó régóta ismerlek, amit amilyen stílust te OOC képviselsz, csináltál egy két emberrel hát az övőn alól, dühkitürésed is és társai... Nem vagy alkalmas erre a posztra, így én ezt nem támogatom.
1. Azt sem tudom, hogy te ki vagy.
2. Még senki nem panaszkodott rám ilyen indokokkal. Én, mint akinek valaha lett volna dühkitőrése az eléggé hihetetlen.
3. Szerintem összekeversz valakivel.
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[fa] Kedves Guszti!

Sajnálattal értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elutasításra került!

Köszönjük, hogy a lapba időt és energiát fektettél, de ez most sajnos nem sikerült.
[/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó