[AS Jelentkezés] DANI

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Danó

Veterán
Játékos
Üzenetek:261
-
KpYlIw0.png

FLe92go.png


ssabkTU.png


Őszintén szólva elég régóta gondolkodom már a lap megírásán, amivel kapcsolatban egy ideig eléggé vegyes érzelmek keringtek bennem, végül meglátva a lehetőséget mégis csak úgy döntöttem, hogy most itt az én időm. Próbálkoztam egy kis egyszerű dizájnnal, hogy nézzen is ki valahogy az egész. Remélhetőleg sikerült mellé megfelelő tartalmat is társítani. Bizonyára rengetegen ismernek a szerverről, akár csak névről is már, vagy pedig személyes ismertségből. Ellenben akik most hallanak rólam először, azoknak bemutatkoznék egy kicsit. Daninak hívnak és 2020. júniusától jelen vagyok a szerver életében. Januárban töltöttem be kereken a 20. életévemet. Tavaly érettségiztem, heteken belül kezdek az első igazi komoly munkahelyemen, egy év kihagyást követően szeptemberben pedig egyetemi tanulmányokba kezdek (feltéve, hogy fel is vesznek .-.) Mindig is rendkívül érdekelt a kütyük és a tech cuccokat körülvevő világ, ezen kívül még a zene az, ami hasonló szinten képes lekötni.

Elég sok ideig a Discord szerveren tevékenykedtem, mint moderátor, sajnos ezt most már nem mondhatom el magamról. Főleg magányügyi problémák miatt azt láttam a legjobb döntésnek, hogyha leadom másfél évet követően. Emellett OneRP szerverén régebben töltöttem be adminsegédi pozíciót is már. Nagy örömmel töltött el, amikor fel lettem ezzel keresve és szerintem hibátlanul is végeztem az ezzel járó teendőket. Viszonylag elég hamar adminisztrátori szerepkörben is találhattam magam, de ez sajnos nem mondható valami hosszú pályafutásnak. 1-2 hét elteltével saját döntésre megváltam tőle. Köntörfalazhatnék, de bevallva túl soknak bizonyult számomra minden, ami hirtelen akkor rám zúdult. Nem azt mondom, hogy képtelen lennék rá, de a kettő között egy elég nagy különbség van, nagyobb felelősség és nagyobb elvárásokkal kell szembenézni, melyekkel annak idején nem tudtam megbírkózni.



kdBHaI6.png

Alapvetően, aki ismer az nyilván tisztában van mind a jó, illetve negatív tulajdonságaimmal, azzal hogy milyen ember is vagyok én. Mindenesetre alapjaiban alkotok magamról egy képet, hogy én mégis mit gondolok. Eléggé alaposnak hiszem magam, inkább több időt fektetek valamibe és hosszasabban elszórakozom, minthogy hamarabb kész legyek és mondjuk egy összecsapott munkát adjak ki a kezemből. Úgy látom ez az életem minden területén tetten érhető. Emellett kritikus szemlélőnek vélem a személyemet, újonnan szeretek belekötni a dolgokba, amit inkább jó tulajdonságnak tudnék be. Mindenről megvan a magam véleménye, bár nem mindig fejezem ki, inkább egy csendesebb léleknek mondanám magam. Talán, amit legjobban utálok az az, hogy nem elégszem meg magammal valami könnyen semmilyen téren. Még a COVID idején visszahúzódóvá váltam, kerülöm általában a tömegeket és elvagyok a saját kis társaságommal, legyen az akár csak egyetlen egy ember. Nyitott vagyok új emberek felé, de nehezen kezdeményezek. Humoros és vicces vagyok. A helyzetek nagy részében próbálom elérni, hogy másokat meg tudjak nevettetni. Annyira nem feltétlen lényeges, de az roleplay során képviselt stílusom is sokat elmond rólam.

NJ6SsDm.png


Véleményem szerint adminsegédként elengedhetetlen, hogy jó kapcsolatot ápolj azokkal, akik a csapatot alkotják. Nem feltétlen kell mindenkivel kitudja milyen jóba lenni, de akárcsak mint egy munkahelyen itt is fontos része, hogy a dolgok zökkenőmentesen menjenek. Részemről ez nem jelentene gondot, sőt. Szerintem nyugodtan kijelenthetem, hogy kifejezetten jó kapcsolatot ápolok a legtöbb adminisztrátorral és néhány adminsegéddel is, így ilyen téren biztos, hogy nem lenne semmilyen probléma. Tudni kell, hogy a szerver mindig is a szívem csücske volt. Nekem kimaradtak a nagy MTA-s idők, a szerepjáték világát a RageMP kliensen keresztül ismerhettem meg, bár ott csak egy csekély 100 órácskám volt. Ezt követte a OneRP, ahol azóta is játszom.

56-os szinttel rendelkezem és magam mögött tudhatok 324 ezer játszott percet. Ezidő alatt tényleg sok-sok embert megismerhettem, rengeteg RP-ben volt részem és igencsak sikerült kiismernem mindent. 1.0 óta többszöri alkalommal CKztam, eleinte nem nagyon találtam meg hogy mit is akarok szerepjátékozni a szerveren újrakezdésként. Egy frakcióban megfordultam rövid időn belül nem egyszer. Azonban szerencsére nem mondanám hiábavalónak. A karakteremmel, Elektra Chloros-al egy jó ideje már nagyon jól elvagyok, rendkívül színes szituknak lehettem / lehetek részese vele és túlságosan élvezem vele a roleplay világát. Elég nagy munkának ígérkezik, de visszamenőleg egy karaktertörténetbe is beleszeretnék fogni, mert úgy érzem muszáj bemutatnom az életét. Mindennepjaimat illegálozással töltöm a frakciómmal együtt, emellett kisebb civil RP-k vannak még jelen.


Ms4HsUB.png


Ahogy fentebb is említettem már régóta a szerverközösség tagja vagyok. Igaz, hogy az utóbbi időben lecsökkent pl. a fórumos vagy a Discord-on való jelenlétem, de ettől függetlenül a szerveren mindig ügyeskedtem. Az eltöltött időnek hála pedig számtalan dolgot sikerült kitapasztalnom, megannyi mindennel tisztában vagyok. A szerzett tudásommal próbálnék eleget nyújtani a játékosoknak és segíteni az adminok munkáját. Kifejezetten nagy pozitívumnak mondanám azt is, hogy mivel már rendelkezem tapasztalattal az AS életről, pontosan tudom mivel is jár ~ vegyük példának akár egy kezdő körbevezetését a szerveren, bizonyos helyzetekben mi módon kell eljárni, vagy egy egyszerű "útmutató" elkészítése fórumra. Többszöri alkalommal felidézek még a mai napig is néha egy-egy volt szitucáiót, ami valamiért jellegzetesebb és megmosolyogtat. Öröm visszagondolni ezekre az időkre. Sok emlékezetes pillanatot élhettem át, már-már olykor nagy függőséggel öltem bele az óráimat (napi 10+ óra és hasonló szörnyű mennyiségek). Számos csodás egyénnel ismerkedhettem össze, barátságok alakultak ki. Van olyan, akivel a kezdetek óta tartom a kapcsolatot. Egykor még leaderi feladatokat is elláttam egy-egy frakcióban, úgy gondolom ezt is érdemes lehet megemlíteni.


PlmhRhj.png


Na, nem ez lesz a leghosszabb pont. Szerencsére egyelőre csomó szabadidővel rendelkezem, így a szerveren is temérdek időt tudok tölteni. Főleg a délutáni / esti órákban. Konkrétumot nem szeretnék írni, csak egy kis megközelítést. Napi 3-4 órától kezdve beszélhetünk 6-8 óráról is.


JD3juPm.png


Ezt a részt egy kis összefoglalónak szánom. Hogy miért szeretnék AS lenni és miért gondolom, hogy velem nem lehet melléfogni? Ezt a kérdést több irányból is megközelíthetjük.

Kezdjük azzal, hogy roppant módon szeretnék ismételten úgy a szerver aktív tagja lenni, hogy mégis egy kicsit nagyobb értelmet nyerjen, hogy játszom. Mivel eleve nem kevés időt töltök el a szerón, ez az idő csak még hasznosabbá válna. A szerzett személyes tapasztalataim alapján, és az eltöltött játékidőm mellett úgy gondolom, hogy rendelkezem a kellő tudással ahhoz, hogy bárkinek segítségnyújtást adjak. Legyen az kezdő, vagy bárki, aki arra szorul. Jó érzéssel tölt el, hogyha bármilyen problémát meg tudok oldani és ezzel akár még másoknak is jókedvet okozhatok. A kapcsolataimnak köszönhetően biztos vagyok abban is, hogy mind az adminisztrátori, mind az adminsegédi csapattal együtt tudnék dolgozni gördülékenyen, hamar kijönnék azzal is, akivel még nem kerültem kontextusba ezidáig. Fontos, hogy ebben a pozícióban a türelem sem elengedhetetlen, de a szabályzat és a scriptes rendszerek ismerete is létfontosságú, ahogy a megfelelő kommunikáció is. Társaimat mindig próbáltam támogatni és ha valamit még többször is el kell mondani, azzal sincs semmi probléma.

Nem hiszem, hogy bárkinek ártottam volna, sosem volt velem semmi probléma és meglátásom szerint megérdemelnék egy esélyt. Nagyon nagy örömmel tölteném be ezt a szerepet a szerver életében.



sdrnxym.png

Egy szó mint száz, köszönöm szépen amennyiben végigolvastad a lapomat!
 

jadengod.

💫✨
Játékos
Üzenetek:266
austin_bennett
Viszonylag régóta ismerlek, amikor segítségre volt szükségem mindig készségesen válaszoltál. Megállnád a helyed, sok sikert. ❤
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[fa] Kedves Dani!

Örömmel értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elfogadásra került!
A következő forduló egy szóbeli meghallgatással fog folytatódni, ami miatt kérlek vedd fel velem a kapcsolatot Discordon a továbbiak megbeszélése érdekében.

Köszönjük a jelentkezésed, és szívből Gratulálunk![/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó