[AS jelentkezés] Csirmi

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Csirmi

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:27
Csupa Kéz
Előszó.

Sziasztok! Üdvözlök minden kedves olvasót a jelentkezési lapomnál. Nem az erősségem a fórum szerkesztés, de megpróbáltam egy ízléses irományt összehozni, remélem több sikerrel, mint kevesebbel. :)



Rólam, tulajdonságaim.


A valóságban az Erik névre hallgatok, jelenleg Veszprémtől 50 kilóméterre, Tapolcán lakom. Nemrég töltöttem a 22. életévemet. Jelenleg központi szállítóként dolgozom a Bárdi Autónál, így nem nehéz kitalálni, hogy érdekelnek az autók, és szeretek is vezetni, nem számít milyen, csak legyen négy kereke és guruljon. Szeretek utazni, kirándulni, és persze a számítógép előtt üldögélni, mint sokan velem együtt.

Jó tulajdonságaim:

  • Barátságos
  • Közvetlen
  • Hamar megtalálom az összhangot az emberekkel
  • Segítőkész
  • Kitartó
  • Csapatjátékos
Rossz tulajdonságaim:
  • Nehezen tűröm a fáradtságot, olyankor ingerültebb és indulatosabb vagyok
  • Néha nem jól időzítem, hogy mikor lehet hülyéskedni, és mikor nem
  • Bizonyos esetekben túlságosan is őszinte vagyok az emberekkel




Ismerkedés a Roleplay világával, adminisztrátori tapasztalatok


A Roleplay világával 2012 környékén ismerkedtem meg, még a SA-MP korszakból, amin az RP karrierem 90%-át töltöttem. Kisvárosi szervereken szereztem a tapasztalatokat, amikor megleltem a SeeRPG szerverét, nagyjából a szétszakadás előtt. Itt nem sokat játszottam, az akkori felfogásommal nem tudtam azonosulni, így visszatértem a kisvárosi szerverekre.
Az igazi "áttörés" valahol 2014-2015 környékén volt, amikor csatlakoztam a RiseRPG szerverére. Ez nagy löketet adott a tudásomnak, kisebb-nagyobb kihagyásokkal 2-3 évet játszottam ott, sok jó embert ismertem meg. Voltam leader is, és magas beosztású is különböző frakciókban, majd Adminisztrátorként is kaptam lehetőséget. Ez nagyjából a szerver bezárása előtt körülbelül 6 hónappal volt, 3-as Adminként fejeztem ott be a pályafutásomat.

Ekkor történt egy "kisebb" szünet, a gépem nem volt valami erős, az MTA szerverekkel nem tudtam azonosulni. Elkezdtem dolgozni az első munkahelyemen is, így háttérbe szorult az RP és úgy az egész Gaming világ.

Nagyjából 2022 augusztusában kezdtem el kutatni a GTA 5 RP szervereket, és egy Facebook csoportban akadtam rá a OneRP-re, azóta is itt játszom.



Aktivitás


Hétköznap általában dolgozom, 16:30 és 17:00 között érek haza, onnéttól pedig egészen éjfélig fent tudok lenni a szerveren. Hétvégén szinte végig online tudok lenni.



Mi az Adminsegéd feladata?


Az Adminsegéd feladata az olyan kérdések, kérések megválaszolása, teljesítése, amihez nem feltétlen szükséges Adminisztrátor. Ilyen például egy szerverrel kapcsolatos kérdés megválaszolása. Az Adminsegéd feladata az új játékosok tanítása, segítése, bevezetése a Roleplay világába.



Motivációm, avagy miért jelentkezek?



Régóta szeretnék Adminsegédnek jelentkezni, de csak most érzem úgy, hogy a szerverrel kapcsolatos tudásom és magabiztosságom elegendő hozzá, így örömmel láttam, hogy ismét megnyílt a jelentkezés. Szeretnék új embereket megismerni, és a játékostársaimon segíteni teljes tudással, beleadni a szívemet-lelkemet a munkámba.



Végszó



Köszönöm szépen mindenkinek, aki elolvasta, igyekeztem mindent belefoglalni, ami lényeges. További szép napot! :)
 

daco

🌊
Adminsegéd
Üzenetek:380
find out ic
Hali. Beszéltük korábban, hogy akarsz írni lapot. Szóval örülök, hogy látom. - Szerintem a pozícióra érett vagy, szóval sok sikert. Támogatom. ❤
 

Kockasajt

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:112
IGEN, IGEN ÉS IGEN!!!! Csatlakozok az előttem hozzászólókhoz! Teljes mértékben megfelelsz az AS szerepre, és az adminra is. Tisztában vagy mindennel, ami a szerver életében történik, és a szabályokat is kellő tudással ismered. Ezt nem lehet nem támogatni! Hajrá Slim Shady!:love:
 

Domszi

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:45
Frank Porter
Teljes mértékben támogatlak!❤️ Biztosra tudom, hogy éretten és odaadóan csinálnád, mint ahogy minden mást is. Hajrá, drukkolok!
 

Sheedxr

kisbackfire🔥
Játékos
Üzenetek:362
secret
Szia! Nem olyan rég ismerjük egymást, viszont egy vidám, eszméletlen jó fej arcot ismertem meg személyedben. Rendelkezel a feladathoz kellő képeségekkel, így tőlem egy hatalmas nagy támogatást kapsz! Sok sikert barátom. ❤
 

LazyFox

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
.
Rövid ideje ismerlek bár, viszont biztos vagyok abban, hogy alkalmas lennél a poszt betötésére! Sok sikert!❤️
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:362
[fa] Kedves Csirmi!

Örömmel értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elfogadásra került!
A következő forduló egy szóbeli meghallgatással fog folytatódni, ami miatt kérlek vedd fel velem a kapcsolatot Discordon a továbbiak megbeszélése érdekében.

Köszönjük a jelentkezésed, és szívből Gratulálunk![/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó