[AS jelentkezés] Cristian Serrano

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Claus Micheal

Újonc
Játékos
Üzenetek:12
Cristian Serrano
Magamról:
Liliána vagyok 22 éves, jelenleg Fejér megyében élek, kicsit pontosabban Velencén, és 3. szakmám van. Hétközben vagyok aktív, amennyiben engedi a 4 műszakos munkarendem. Megkedveltem a játékot kb fél éve, és minden tudásomat a játékbeli ismerőseimnek köszönhetek. Hobbijaim általában a kerékpár és a zene. Szeretek embereknek segíteni, és ahol tudok részt veszek ebben, hisz fontos hogy egy jó közösséget teremtsünk. Szeretek közösségben lenni, viszont néha kell a magány is hogy rendezzem dolgaimat.

Gyengeségeim:
  • Túl őszinte vagyok (néha hátrányát érzem)
  • Maximalista vagyok
  • Minden problémára azonnali választ akarok és ezért képes vagyok a kereteken belül elmenni bármeddig

Erősségeim:
  • Türelmes
  • Jó probléma / konfliktus megoldó készség
  • Amikor időm engedi akkor vagyok, és szívesen állok rendelkezésre, így terhelhető vagyok
  • Tiszta szívű ember vagyok és van empátiám is , viszont nem érzelemből döntök
  • Több helyről vizsgálom az adott esetet, és mérlegelek
  • Gyorsan tanulok, fejlődök.
  • Adminisztrátori tapasztalatok:
  • Voltam már As-s viszont elromlott a gépem így csak most tudtam újra visszajönni és folytatni szeretném , hogy legjobb tudásom szerint segíthessek és részt vehessek a szerver életében.

Aktivitásom:
4 műszak miatt elég bonyolult lenne elmondani, viszont egyedül a délelöttös hét amikor 4 napig nem tudok jelen lenni, és a hétvégéken nem tudok lenni ami fix. A többi napon az időm nagy része a szerveren töltödik.

Oka a jelentkezésemnek:
Szeretek segíteni, és több játékost segítettem már ic, és ooc-n is a pontos szabályzat megértésében vagy esetleg mi hogyan van és hogyan induljon nekik, miként választhat. Másrészről én is kezdtem valahol és mindig jól jön ha valaki segít és támaszkodhatunk rá játékunk folyamán. Végül én is annyira megszerettem a színes és kreatív RP-ket hogy másoknak is ezt szeretném lehetővé tenni.

Csapatmunkához való viszonyom:
Szeretek csapatban dolgozni, egy jó megfontolt és megértő csapatban, ahol egymásra vagyunk utalva és célunk hogy segítsük a másikat. A legfontosabbak számomra a playerekek akiknek a játék élmény a legfontosabb.

AS-ként miket tennék meg IC:
Amikor fent lennék, akkor segíteném a frissen "pottyant" játékosokat, hogy mivel és miként érdemes elindulni, gondolok itt az városházában igényelhető személyi és jogosítványra, a jogosítvány megszerzésének menetére, azt követően a pénzforrásokhoz, miket érdemes választani frakinak, és természetesen a legfontosabb a szabályzat megismertetése és a helyes parancsok használata, és megismertetése.

Roleplay pályafutásom:
Összeségében 1év 8 hónapja vagyok Roleplay játékokban, így nagyjából haladó szinten tudom a szervert, viszont sok jó emberrel találkoztam, így idővel bővült a tudásom, és a játék tapasztalatom is, mára már egy komoly, és hiteles játékosnak mondhatom magam.

MI egy adminsegéd feladata:
Egy adminsegéd fő feladata a a közösség segítése, valamint az admin csapat munkájának segítése, és a szabálytalanságok jelentése feléjük.

Összegzés:
Ha elnyerem és lehetőségem volna bizonyítani, akkor mindent megtennék azért hogy minden kezdő játékos a lehető leggyorsabban ismerje a játékot és szeressen feljönni Ic-zni és jó kapcsolatai alakuljanak ki, nem beszélve a társaságról, hisz én is játszom egy éve és semmi negatív dolgot nem tudok mondani, élvezet itt játszani, és szeretnék tenni azért, hogy másnak is ugyan ilyen ha nem jobb élményei lennének a szerveren.

Köszönöm az idődet, és azt hogy megtekintetted! :)
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:362
[fa] Kedves Liliána!

Sajnálattal értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elutasításra került!

Köszönjük, hogy a lapba időt és energiát fektettél, de ez most sajnos nem sikerült.
[/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó