[AS jelentkezés] Channes

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

channes

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:143
- Keresztnév
- Sziasztok! Engem Krisztiánnak hívnak de sokan úgy ismernek hogy Channes vagy esetleg… Dió

- Életkor
- 21 éves fiatal felnőtt vagyok.

- Aktivitás
- Mivel nemrég fejeztem be a tanulmányaimat jelenleg pályakezdőként vagyok vagy ahogy szokták gúnyolni az emberek hivatalos munkanélküli, keresem magamat a nagy világban, ezért naponta tudok lenni 5-10 órákat.

- Hogyan ismerted meg a szervert?
- A szervert még a barátaim keresztül ismertem meg, nyitás után rá pár hónapra jöttünk fel játszani, mindig is keresni szerettünk volna egy gta 5 text rp szerveren játszani. Az akkori rivális szerverek nem jöttek be, maga a kliens illetve felfogás téren nem felelt meg. Ez a szerver volt ami megfelelt az elvárásaimnak és igy maradtam aktív játékos.

- Adminisztrátori tapasztalatok
- Egy mta szerveren volt lehetőségem kipróbálni az adminisztrátori lehetőséget, ott szereztem meg jelenlegi tapasztalataimat.

- Mi a főbb oka jelentkezésednek?
- Igazából a fő indokom a jelentkezésre játékos kisegítsége lenne. Régi vágyam, hogy ONE RP csapat tagja lehessek, és ezzel közreműködöm a szerver építésében, eddigi esedékes segítségnyújtásaim örömömre szolgáltak.

- Miért Téged válasszunk?
- Leginkább az aktivitásomat tudnám felhozni ide, de tudom azt is írni hogy a szerver illetve szabálypontok ismerete. Legtöbb rendszernek a működését ismerem így ha kérdésben felmerül akkor el tudnám egy játékosnak magyarázni hogy ez az xy rendszer vagy szabálypont hogyan müködik illetve a szabályzat téren is

- Mi a csapatmunkához való hozzáállásod?
- Csapatmunka elengedhetetlen ha egy csapatról van szó, ha nincs meg az össz hang akkor nem tud teljesíteni megfelelően a csapat, ha szépen össze dolgoznak akkor lehet egy eredményes végkimenetel egy egy “küzdelem” után.

- Erősségeid
-Csapat játékos vagyok.
-Aktívan elvégzem a rám szabott feladatokat
-Kedvességem határtalan.
-Segítőkészség.
-Ha valaki megbánt rá nem tudok olyan sokáig haragudni rá, hamar el tudom engedni ezeket a dolgokat, igaz eleinte nagyon szarul esik aztán rájövök hogy többre vagyok hivatva mint hogy ezen maradjak le…

- Gyengeségeid
- Rendelkezek némi beszédhibával illetve diszlexiás vagyok ebből kifolyólag nem szeretem ha ez miatt bántanak ekkor szová szoktam tenni meglehet hogy nem épp hogy kellemesen…
-“Lustaság ha fájna akkor ordítanék”, bár nem annyira igaz, el tudok lustulni de ha rám adnak egy feladatot megcsinálom örömmel.
- Szétszórt vagyok, legtöbbször el tudok kalandozni akár egy meeting alatt is.
- Vissza húzoskodó vagyok csendes típus.
- Nem gyengeségem sajnos a káromkodás, viszont PM-ekben ezt messziről elkerülöm.

- Nagyon szépen köszönöm elöre is ha kapok bármilyen kritikát a jelentkezésemre, remélem minden probléma mentesen fog menni a birálás alatt.
 

LACI

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:788
Sean Bennett
csanesz lemaradt.

Szia Csanesz!

Ismerlek régóta már, viszonylag közelebbi ismerősök is lettünk ezidő alatt mióta megismertelek. Én tudom azt, hogy neked nagy vágyad, hogy adminsegédként tevékenykedhess.

Kívánom azt, hogy ez sikerüljön neked.
 

Miki

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:41
Rhys Morrison
Amennyit beszélgettünk az elmúlt hónapokban eléggé szimpatikusnak tűntél felfogás alapján. Támogatom a lapodat!
 

Tanci

Veterán
Very Important Person
Üzenetek:259
Kedves Krisztián!

Az adminsegéd csapat meglátása, de főként az én döntésem alapján a lapod most elutasításra került!
Következő jelentkezési időszakban, újra beadhatod a jelentkezésedet.
Köszönjük a jelentkezésed!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó