[AS Jelentkezés] Chaney Denault - daniel

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

daniel

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:144
Meral Yilmaz
daniel1.png
Bemutatkozás
Dánielnek hívnak, tizenhat éves vagyok. Több éve játszok RolePlay szervereken, MTA San Andreason kezdtem pályafutásomat 2014-15 környékén. Tanulmányaimat egy Szabolcs vármegyei középiskolában végzem, vendéglátás szakon. Nyár végén nem mellesleg egy felsőfokú nyelvvizsgát tudhatok magam mögött, vagy éppenséggel mellett.. Ha a hobbi részbe is belemegyek, muszáj vagyok kiemelni a kosárlabdát amit sajnos már nem hivatalos papírral / igazolással játszok, hanem csak elfoglaltságképp. Ezek mellett több fajta oktató jellegű videót nézek a Blender használatáról, ezt két-három éve csinálom rendesen. Rendszeresen járok edzőterembe, hetente akár öt alkalommal is.. Sajnos ez az elmúlt két-három hétben kimaradt, egy epe-elégtelenségnek köszönhetően. Jövő nyáron tervezek részt venni egy személyiedző képzési programban, mint diák.


Aktivitás
Az aktivitásom szerintem kiemelkedő, naponta három-négy órát tudnék erre szánni (akár többet is, példa dashboarban feltüntetett függvény) Frakció Leaderi munkámmal jár az aktivitás, ezen részével probléma nem lenne. A játék nem teszi ki az egész napjaimat, egyéb elfoglaltságok is akadnak emellett, például szívesen járok szórakozni a hétvégéken, vagy akár hétközben a tanulást is megemlíteném.


Eddigi karrier
Régebben regisztráltam a szerverre, az akkori baráti társaságom aktív tagja voltam, több frakcióban megfordultam. Ekkoriban nem öltem annyi időt egy karakter megépítésére, mint például most, hanem csak nagy vonalakban egy háttértörténettel letudtam a dolgot. Most jelenleg visszatértem idén április környékén, azóta aktívan játszom ezen közösségben, immáron egy egész frakcióval a hátam mögött. A szervert egyébként egy közösségben ismertem meg, azt hiszem Facebookon. Talán egy-egy videóban láttam akkoriban róla részletet, de ez már homályos, nem mondanám biztosra.

Adminisztrátori tapasztalat(ok)
Említésre méltó véleményem szerint, a See Game System V3-as játékszerverén voltam egy évvel ezelőtt admin, több mint fél évig.. Idén visszatértem a másik nagyobb szerverükre, még márciustól egészen május végéig, egyéb okok végett nem tudtam folytatni a karrieremet ott.
Ezeket tudom felmutatni kézzel fogható tapasztalatként, egyéb légből kapott dolgokat mellőznék jelen esetben. Itt volt alkalmam kipróbálni magamat adminként, akár adminsegédként..

Jelentkezés főbb oka
Ki szeretném magam próbálni, referenciáimhoz mérten itt is érdekel a téma, akár hosszabb távon. Amikor a szerverre kerültem, többször is gondolatban volt az Adminsegéd szerep betöltése, ám ez nem volt készpénz akkoriban, még csak most ragadtam meg ezt az alkalmat, hogy próbálkozzak ezzel a jelentkezési lappal. Szeretném a csapatot erősíteni jelenlétemmel, aktivitásommal. A játékosok segítése, egyéb feladatok elvégzése már csak plusz pont..

Miért téged válasszunk?
A referenciáim véleményem szerint egészen jóknak mondhatók, hosszú távon, aktívan csináltam a feladatomat abban a korszakban is. Könnyen elérhető személyiségnek tartom magam (ha mondhatom így), bármikor el tudnak érni szinte.. (DM, egyéb formában)

Csapatmunka hozzáállás, egyéb
A csapatmunka egy alap pillérje ennek a dolognak, anélkül nem működik az egész. Az egyik legfontosabb, egyaránt számomra is fontos dolgot, a megosztást illetve a segítőkészséget emelném ki. Ha az egyik partnerünk esetlegesen nem tudna valamit, vagy esetleg hasonló dolog történne, a csapatmunka fogalma megalapozza azt, hogy kisegítsük őt. Kellő tisztelettel állok társaim elé, jó hallgatóság / beszédpartnernek titulálhatnám magam, szerintem.. Mint fentebb a bemutatkozásnál is említettem, voltam részese egy kosárcsapatnak, ott volt alkalmam kipróbálni és megtanulni azt, hogy milyen is egy jól szervezett csapatban feladatot végezni, esetleg játszani.

Erősségeim, Gyengeségeim..
Mindenkinek adatott ilyen, senki nem élvez kivételt.. Emberek vagyunk.
Az én pozitívumaim közé ezeket sorolnám, más emberek véleményével élve:
-Csapatjátékos-

-Tisztelettudó-
-Terhelhető-

Ugyanitt a negatívumok, amiken próbálok javítani..
-Perfekcionista-

-Szókimondó-
-(időnként) Önfejű-
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[sa] Kedves Dani, Dániel!

Örömmel értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elfogadásra került!
A következő forduló egy szóbeli meghallgatással fog folytatódni, ami miatt kérlek vedd fel velem a kapcsolatot Discordon a továbbiak megbeszélése érdekében.

Köszönjük a jelentkezésed, és szívből Gratulálunk![/sa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó