[AS Jelentkezés] Capybara

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Capybara

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:26
-
Szia! Te most Capybara AS Jelentkezését olvasod. Jó szórakozást!
Ki vagyok én?

A teljes nevem János Máté.

Jelenleg 16 éves vagyok.

Majdnem 6 éves korom óta Németországban élek édesanyukámmal.

Mióta az eszemet tudom nem érdekel más, csak is a számítógépek és annak belső felépítése, illetve a gépjárművek.


Mi volt a múltban?
A múltamról nem igazán kimagasló, sőt szerintem mondhatom azt hogy egészen 'átlagos' gyermekkorom volt. Jártam régebben Karatézni és tudtam Ukulelézni is. Nagyon szerettem az időmet játékokkal eltölteni, ezek voltak a Minecraft, Darksouls illetve a GTA-széria. Emelet volt még rengeteg játék volt élményem viszont akkor estig itt ülhetnénk.

Egy bővebb bemutatkozás.
Ahogyan fentebb is írtam a nevem János Máté, viszont több néven is ismertek, mint a Hans vagy Capy. Jelenleg 16 éves vagyok és 6 éves korom óta Németországban élek. Jelenleg harmad éves középiskolás vagyok. A kedvenc tantárgyaim a Matek, Történelem, Informatika és a Gazdasági (Erre nincsen magyar megnevezés, ezért tükörfordítást csináltam.) Hobbiam közé tartozik a kutyámmal való sétálás, a konyhában való sütögetés, a számítógépes játékok illetve az éneklés.

Hogyan kezdtem el RP-zni?
Még annó 2019-09-27-én kezdtem el RP-zni egy barátom javaslásával még a SeeMTA V2 szerverén. Régebben még nem vettem komolyan, csak is szórakozni jártam fel. Aztán ahogy öregedtem egyre jobban kezdtem komolyan venni. 2020-02-06-án kezdtem el komolyabban RP-zni a SeeMTA LV szerverén. Az volt a legelső szerver mit komolyan vettem, és hogy őszinte legyek, a legjobb ötlet volt ilyen szintem 'megkomolyodni' RP szinten. Itt volt egy nagyobb kihagyásom. 2021-06-27-én kezdtem el ismét RP-zni a FlyMTA szerverén, majd ott maradtam egészen Október végéig. Majd ismét volt egy kisebb kihagyásom.

Hogyan ismertem meg a OneRP-t?
Még tavaly Január környékén találtam meg a OneRP-t egy magyar GTA RP szerveres FB-csoportban. Értelemszerűen utána néztem hogy tényleg olyan jó-e a szerver. Még aznap felregisztráltam a OneVoice-szerverre, mivel úgy hallottam hogy akkoriban még karbantartás volt. Jól éreztem ott magamat, csodálatos volt felfedezni a(z) új rendszereket. Viszont a teljes Voice-RP nem az én világom éppen ezért nem nagyon játszottam tovább. Juniúsban mikor ismét szervert kerestem ismét felnéztem OneRP-re, majd akkor láttam hogy a Text részleg nyitva volt, a boldogságom szavakkal nem leírható hogy akkor mit éreztem. Még aznap felregisztráltam és azóta is, kisebb kihagyásokkal, de játszom a szerveren.

Mi a jelentkezésem legfőbb indoka?
Az Admin- segéd/isztrátori munkát a szerver egyik legfontosabb egyben a legfárasztóbb és leterhelő munkakörének tartom. A munkakör a legkitartó embereknek is megadja a leckét. Úgy vélem hogy alkalmas lennék erre a pozició betöltésére, mivel igaz nincsen múltam ebben a témakörben. Viszont IRL voltam valami hasonló pozicóban. Tudom, ez most nagyon elentmondásosnak hangzik, viszont én ezt úgy értem hogy mint Roleplay szerveren nem volt se Adminsegéd, se Admin. Viszont az elöző iskolámban én voltam a 'probléma megoldó' , ami lényegében annyit jelent, hogyha kettő diáknak nézeteltérése volt, akkor én segítettem a kettő félnek egy olyan megoldást találni amit mindkét félnek a lehető legjobb.

Miért engem válasszatok?
Úgy vélem hogy jó lennék erre a szerep betöltésére, mert mint ahogy fentebb is írtam, igaz nincsen adminséged tapasztalatom, viszont IRL van. Ennek a szerepnek hála több megoldó képeséget is a markomban tudhatok, éppen ezért több úton is megtudom közelíteni egy adott problémát. Emelett a kitartóságom és a terhelhetőségem is magasan helyezkedik el. Emiatt tartom magam alkalmasnak, hogy betöltsem ezt a megtisztelő pozíciót.

Tulajdonságaim
+ Terhelhető vagyok
+ Kitartó vagyok
+ Több úton is megtudok közelíteni egy problémát
+ Mindig törekedek, hogy mindenből a maximumot hozzam ki


- Falánk vagyok
- Túl tudok gondolni egy-két dolgot
- Túl sok időt eltudok tölteni, egy kisebb dolgot megértésén.


Végszó
Nagyon szépen köszönöm hogy időt szakítottál rám, és végigolvastad. Köszönöm szépen a esetleges reakciókat és kommenteket. Illetve mindenkinek egy csodálatos napot kívánok, és vigyázzatok magatokra. Puszi a pocitokra ❤

Ha kell egy Netflixes PP-t sablon akkor kérlek keressetek DC-n
 
Utoljára szerkesztve:

Szomszed

Lelkes Forumozó
Adminsegéd
Üzenetek:44
.
Szia. A lapodat elolvastam, részben megnyerő volt, nagyon tetszett hogy konkrét voltál, és a legjobban az tetszett számomra, hogy nagyon egyértelműen, és szofisztikáltan írtad le a dolgokat: Én azt mondom hogy több ilyen személy kell, mivel könnyedén megtudnád értetni a dolgokat több korosztállyal is.

TÁMOGATOM!
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:362
[fa] Kedves Capybara!

Örömmel értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elfogadásra került!
A következő forduló egy szóbeli meghallgatással fog folytatódni, ami miatt kérlek vedd fel velem a kapcsolatot Discordon a továbbiak megbeszélése érdekében.

Köszönjük a jelentkezésed, és szívből Gratulálunk![/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó