[AS Jelentkezés] Cappsy

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

C A P P S Y

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Aiden Hayward
pzResqY.png

CAPPSY JELENTKEZÉSE ADMINSEGÉDNEK


Átlagos jellemzés:
A nevem Krisztián, huszonharmadik életévemet töltöm jelenleg. Mindennapjaimat Németországban töltöm, itt dolgozom logisztikai ügyintézőként. Hobbijaim közé tartoznak a számítógépes játékok, kedvencem a PUBG, ezen kívül szeretem a Phasmophobiához hasonlóan jó játékokat is. A szerepjáték világába több mint tíz éve csöppentem bele, még a SAMP platformon, a SeeRPG szerverén. Itt belekóstolhattam a szerepjáték csínjába-bínjába. Mindig próbáltam törekedni a minőségi szerepjáték szcenáriók létrehozására, ami több-kevesebb sikerrel ment, és megy a mai napig. Ez kihat a problémamegoldó képességemre, maximalista vagyok , mindig próbálom a lehető legtöbbet kihozni a dolgokból, és minden problémát/feladatot maradéktalanul megoldani.

Motivációm, a múltam a szerveren:
A szerver korábbi MTA-s verzióján, az American Villages-en kezdtem meg a karrieremet, ahol rengeteget játszottam, ott a rendvédelem csapatát erősítettem az ottani LSPD köreiben. A oneRP-n nyitás óta játszom (accid 310) kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Jelenleg a BCSO csapatát erősítem, korábban viszont volt szerencsém kipróbálni az LSPD-t, illetve az illegális oldalt is. A korábbi AVRP-n, illetve ezen a szerveren is töltöttem már be korábban adminisztrátori pozíciót, ezekből AVRP-n értem el jelentősebb eredményt, ott 2-es adminig jutottam el. A oneRP szerverén viszont kisebb félreértések végett eltávolítottak a csapatból. A motivációmat röviden a szerveren látott szabálysértések tükrözik, ezeket szeretném megakadályozni, illetve részt venni a minőségi szerepjáték szituációk kialakításában.

Miért engem válasszatok:
Nem igazán szeretek ilyen fajta kérdésekre válaszolni, hiszen semmivel sem érzem magam különbnek vagy jobbnak bárki másnál, egyszóval nem szeretem fényezni magamat. Természetesen ha bármiféle segítségre szüksége lenne a csapatnak, vagy a játékosoknak, én hamar tudnék reagálni és segíteni, ahol csak lehet.

A csapatmunkához való hozzáállásom:
Általánosságban véve a csapatmunka szerintem nagyon fontos. Ezzel együtt véleményem szerint az a tény, hogy egy csapat úgy össze van hangolva, hogy problémamentesen képesek egymás munkáját kiegészíteni, és professzionálisan dolgozni hatalmas szó. Azt gondolom, hogyha ez, vagy ennek egy része nincs jelen egy csapatban, akkor több konfliktus, és egyéb kellemetlen szituáció alakulhat ki. Önmagamat nem minden esetben tartom csapatjátékosnak, de hamar tudok alkalmazkodni másokhoz, illetve hatékony a konfliktuskezelő képességem is, ami szintén hasznos lehetne számomra a csapat tagjaként.

Pozitív tulajdonságaim:
Segítőkész, terhelhető, szerény.

Negatív tulajdonságaim:
Lobbanékony, engedetlen, hirtelenharagú.



Köszönöm, hogy végigolvastad a lapomat.
 
Utoljára szerkesztve:

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[fa] Kedves Cappsy!

Sajnálattal értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elutasításra került!

Köszönjük, hogy a lapba időt és energiát fektettél, de ez most sajnos nem sikerült.
[/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó