[AS jelentkezés] Boti

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Botii

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:123
Eric Carreiro
Rólam

Sziasztok! Botond vagyok 16 éves Budapesten élek. Jelenleg Rendörnek tanulok. Szabadidömben általában gépezni és a szabadban szoktam lenni. Nagyjából 12 éves korom óta szeretek videójátékokkal játszani, hirtelen fellángolás volt az egész, utána annyira élveztem, hogy most is a rabja vagyok.


Aktivitás

Szepterbertől 10. évfolyamot kezdem így rövid óráim vannak általában délután mindig otthon szoktam már lenni, kivéve kedden és szerdán mivel akkor van edzésem. az iskola mellett 4-5 órát tudnék foglalkozni a játékkal. Ez persze nem azt jelenti, hogy nem tudok többet lenni


Hogyan ismertem meg a szervert?

A tesóm által. Kezdetben nagyon sokat néztem miközben játszott, nagyon megtetszett. Ahogy új gépet kaptam abban a pillanatban én is feljöttem a szervere amit megkell valjak nem döntöttem rosszul. Lassan elérem a 40 ezer játszott percet, amit ideáig semilyen szerveren nem értem még el.


Adminisztrátori tapasztalatok

Még nem voltam Admin/adminsegéd. Épp ezért szeretnék egy olyan szerveren lenni, ahol szeretek játszani és elfoglalni magamatt.


Jelentkezésem oka

Szeretném a szerveren eltöltött perceimet tovább adni és segíteni a playereknek és az új játékosoknak.Emelett a kezdő játékosoknak bemutattni, hogy mi hogy müködik a szerveren.


Miért engem?

Terhelhető vagyok emelett aktív és rugalmass. A legtöbb szabad időmet a szerveren töltöm. Elérhető vagyok 0-24 minden platformon


Csapatmunka

Számomra a csapatmunka nem jelent gondott, szeretek csapatba dolgozni. Mindig azon voltam, ha kapok valami feladatott egy csapatba akkor a legjobbat hozzam ki belőle. Számomra fontos  az összetartás, csapattárs segítése és az együttműködés


Adminsegéd feladata

Az adminsegédek feladata, hogy az adminokról a kisebb problémákat levegye a válláról és megoldja. Türelemesenek kell lenni, mivel egy új játékos nem tud semmit a szerverről. A legtöbb tudással választ adni a játékosnak


Pozitív dolok
Elérhető vagyok bárhol bármilyen platformon.
Türelmes és megértő vagyok.
Humoros, ha úgy hozza a helyzet akkor komoly vagyok.


Negatív dolgok
Kicsúszik általába pár csúnya szó.
Nem szeretem, ha valaki nem tisztelet tudó a társával szembe.
Könnyen feltudom dühiteni magamat.




 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:221
[foadmin]Szia Boti!

Lapod elég rövidre sikerült, viszont tartalmilag teljesen a helyén van, ugyan nem győztél meg 100%ig, de szerintem kiérdemelted a második körös meghallgatást ahol bizonyithatsz.

Elfogadva, keress fel egy FA-t DCn a meghallgatás miatt.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó