[AS Jelentkezés] BJoseph

Kotten

Újonc
Adminsegéd
Üzenetek:8
Joseph Bregovic
Légy üdvözölve kedves olvasó az Adminsegéd jelentkezésemnél! Mivel, mégiscsak egy RolePlay szerveren való pályázatról van szó, ezért úgy gondoltam, hogy készítek egy párbeszédet, mintha interjún lennék. Jelen esetbe a fiktív interjúztató aki a kérdéseket megfogalmazza: Teddy O'Braham.

:onerp:Teddy: Nos, vágjunk is bele, kérlek mesélj magadról!
Én: Norbinak hívnak, 27 éves vagyok jelenleg, nyáron töltöm a 28. életévemet. Munkám eléggé bonyolult, nagy felelősséggel járó programozás; CNC Szikraforgácsolóként tevékenykedek egy kis cégnél, időnként műszakvezetői feladatokat látok el. Emellett amolyan másodállásként körülbelül 7 éve lemezlovasként vállalok kisebb-nagyobb fellépéseket, rádiós munkákat. Bár a fellépések gyakorisága visszaszorult számomra a Covid óta, de nem is bánom, mert egy másik projekttel foglalkozok a zenéléssel kapcsolatban.
Visszatérve a főállásomra, a munkámból adódóan gyakran tartom a kapcsolatot a cég vevőivel, törekszem a már korábban kialakított jó viszony fenntartásában. Szeretek vezetni, világot látni, főzni, haverokkal kikapcsolódni. Extrovertált személyiségnek mondanám magam, szívesen ismerek meg új helyeket és új embereket, nagy önbizalommal állok a kihívások elé amit mindig igyekszem a legjobb tudásom alapján a lehető leggyorsabb módon megoldani.


:onerp:Teddy: Milyen szerepet töltött be a Roleplay régen és most az életedben?
Én: Hmm...2012-13ban kezdtem el az egyik osztálytársam invitálására a középiskolás éveimben Rpzni, akkor még SA:MP kliensen a SeeRpg-n, később áttérve MTA-ra, a SeeMta szerveren. Nagyon tetszett az, hogy rengeteg lehetőség van a Roleplay-ben. Akár egy teljesen másik életet élhettem, úgy csűrhettem-csavarhattam a szálakat, hogy mindkét fél számára izgalmas maradjon egy-egy szituáció. Jó pár évig játszottam az említett szerveren, majd egy jó nagy kihagyás után, 2021 év végén tértem vissza, szintén a korábban felsorolt szerverre. Teltek-múltak a hónapok, majd az egyik jó barátom mutatott pár videót a GTA 5 Rp-ről, kipróbáltam, váltottam. Mondanom sem kell, hogy ezzel a váltással az RP szerverek iránti "szerelem" még jobban erősödött bennem. 2022-ben kipróbáltam a Voice Rpt NightfallRP-n, majd idén döntöttem úgy, hogy visszatérek az "írogatós szerepjátékhoz". Nem titok, az Octanson próbáltam elképzelni a jövőt, viszont idővel jó néhány barátom átjött OneRp-re. Én még hezitáltam, nem szeretek szerverek között ugrálni, viszont döntésemet nagyban elősegítette az, hogy később megszűnt az Octans, így nem is volt kérdés, hogy hol folytatom tovább "Roleplay karrierem".

:onerp:Teddy: Mit lehet tudni a OneRp és a közted kialakult kapcsolatról?
Én: Nemrég kezdtem el a szerveren a "második életemet" alakítani, játszani. Összesen 2050 játszott percem van, ami egyre csak nő és nőni is fog, mert tetszik a szerver alap koncepciója, az emberek IC-OOC viselkedése...Tehát nagy piros pont a közösségnek.:love:(y) A karakterem egy szerb-amerikai polgár, aki éppen betanulós hetét tölti szerelőként. Még nem voltam részese ilyen RP-nek, de azt kell mondjam, hogy bejön. Adminjailom nem volt és nem is lesz, ebben biztos vagyok.


:onerp:Teddy:
Nem érzed úgy, hogy ilyen kevés játszott perc mellett nem vagy alkalmas a feladatra?
Én: Valóban kevés játszott perccel rendelkezem és tudom, hogy reálisan nézve nem gondolná az ember, hogy ennyi idő alatt sok mindent tudna a szerverről, viszont én erre rá szeretnék cáfolni. Szabályzat ismerettel kapcsolatban naprakész vagyok, az alap rendszerekkel, scriptek ismeretével is jól állok. Bizonyára, ha esélyt kapnék, meglenne a betanulásom, akkor nagy ambícióval állnék ahhoz, hogy minden játékos, aki segítséget szeretne vagy akár ha egy adminisztrátor adna egy utasítást nekem, a lehető legprecízebben oldjam meg az adott feladatot, segítsek az adott játékosnak. Nagyon jó memóriával, tanulási készséggel rendelkezem. Bármilyen új kihívásnál könnyedén alkalmazkodom.

:onerp:Teddy: Rendelkezel a munkakörhöz megfelelő tapasztalattal, illetve milyen referenciát tudnál megemlíteni?
Én: 2011-ben ismertem meg először az SA:MP klienst, javarészt Fun/Stunt/DM szerverek örvendtek nagy népszerűségnek akkoriban, az egyik ilyen cL Fun szerveren voltam adminisztrátor. Nagyon szerettem, mert sokat tudtam segíteni, és ez engem jó érzéssel töltött el. A szerver később megszűnt sajnos, utána kezdtem ismerkedni a szerepjátékkal. Komolyabb szinten a SeeMta-n kezdtem el Rpzni, akkor hobbi szinten különböző mappolásokat készítettem frakciók részére. A szervertulaj felvett engem Hivatalos mappernek, segítettem a V2 mappolásában. Emellett TeamSpeaken moderátorként, később operátorként segítettem az embereket, betanítottam a moderátorokat. A feljebb említett "titulusok" mindegyikénél komoly csapatmunka, határozottság és alázat kellett. Igaz, hogy nem voltam még RolePlay szerveren admin, viszont én úgy gondolom, hogy elegendő lenne az Adminsegéd pozícióhoz a korábbi tapasztalataim.


:onerp:Teddy: Lassan a végére érünk. Mi indokolja a jelentkezésed, illetve miért téged válasszunk erre a pozícióra?
Én: Lehet, hogy közhelyesnek hangzik, de szeretek segíteni. Szeretek olyasvalamit nyújtani az embereknek, ami pozitív, amit feltudnak használni, amitől jobb kedvük lesz. Ez a mondat elég bízarul hangzik, de én pontosan ezért vágtam bele a zenélésbe anno. Azzal a tudattal csináltam éveken keresztül az ingyen bulikat, hogy nem a pénzért csinálom, hanem azért, hogy olyan dolgot adjak a közönségemnek, amiben a szórakozásukat, kikapcsolódásukat lelik. Amint megláttam egy mosolyt a tömegben, én már tudtam, hogy ezért megéri csinálni, mert ez hatalmas nagy visszajelzés volt számomra. Amikor moderátor, illetve operátor voltam a TS szerveren, akkor ha megkeresett egy játékos, akkor azonnal próbáltam neki segíteni a legjobb tudásom szerint, és ha olyan problémával keresett meg, ami nem tartozott a feladataimhoz, vagy effektív nem tudtam neki segíteni moderátorként, akkor nem hagytam annyiban, mert nem szeretek feladni egy megoldatlan problémát. Megmutattam az utat, hogy hol kaphat választ a kérdéseire, problémáira, felkerestem egy admint, egy szerver fejlesztőt, aki éppen a probléma pontos megoldásához kellett. Ezzel a hozzáállással szeretnék segíteni az itteni régi és új játékosoknak abban, amiben tudok. Törekednék arra, hogy az admin/adminsegéd társaim kérését teljesítsem. Itt kiemelném a csapatmunka fontosságát. Szokták mondani, többi szem többet lát, vagy jó társaságban gyorsan telik az idő. A csapatmunka sok oldalú tud lenni. Teljen nagyon jó hangulatban, feladatokat megosztva, hatékony kommunikációval együtt evezve azon a bizonyos hajón amiben együtt ül a csapat. Mióta az eszemet tudom részese vagyok mindig egy csapatnak, akár iskolában, akár munkahelyen, vagy egy olajcserénél a barátaimnál. Csapatjátékos vagyok, szeretek a társaimmal kooperálva, megoldani/elvégezni egy- vagy több dolgot is. Ettől függetlenül, önálló vagyok, de csapatban szeretek dolgozni.

:onerp:Teddy: Sorolj fel néhány negatív, utána néhány pozitív tulajdonságot magadról, illetve mond el, hogy mennyi időt tudnál szánni a feladatokra!
Én: Negatív tulajdonságaimhoz sorolnám, hogy néha túlgondolok dolgokat, többet látok bele, keresem a miérteket és rá a válaszokat, amikor el kéne engedni. Van, hogy elizgulok néhány szituációt.Pozitív tulajdonságaimhoz sorolnám, hogy kommunikatív és barátságos vagyok akár ismerős, akár ismeretlen a személy számomra. Nagyon kitartó, szorgalmas jelző igaz rám. Általában kora délutánig dolgozom, ami azt jelenti, hogy hétköznaponként 4-5 órát, hétvégente, 6-9 órát is aktív tudnék lenni a szerveren délutáni/esti/éjszakai órákban, emellett folyamatosan elérhető vagyok munka közben is Discordon.

:onerp:Teddy: Köszönöm szépen a válaszokat!
Én: Én is köszönöm szépen Teddy, és Neked is kedves olvasó, aki olvassa ezt a jelentkezést. Kívánom, hogy legyen szép napod!:giggle:
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:362
[fa] Kedves BJoseph!

Sajnálattal értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elutasításra került!

Köszönjük, hogy a lapba időt és energiát fektettél, de ez most sajnos nem sikerült.
[/fa]
 

Kinézet személyre szabása

Top Alsó