[AS Jelentkezés] Benito

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

bebovits

Újonc
Játékos
Üzenetek:3
                                                                    Bemutatkozás:


Sziasztok! Bencének hívnak, de általában Beni-nek, vagy Benito-nak szólítanak. 15 éves vagyok, Kecskeméten élek, Általános Iskolában a 8. évfolyamban tanulok. Szabadidőmben szeretek zenéket hallgatni, számítógépes játékokkal játszani, vagy a barátaimmal találkozni, kerékpározni és focizni. Illetve ismerek buszvezetőket, akikkel utazgatok minden felé a városban. Mondhatni egy buszos srác vagyok. 2020 januárjában ismerkedtem meg a Roleplay szerverekkel. Elkezdtem játszani egy szerveren, ami nagyon megtetszett. Volt szerencsém illegális bandákon belül rablásokon részt venni, majd a későbbiek folyamán csatlakoztam a rendvédelmi szervekhez, ahol rengeteg élményt és tapasztalatot szerezhettem. Megismertem egy fantasztikus közösséget, amelynek pár tagjával még a mai napig tartom a kapcsolatot. Minden pillanatot élveztem az ott töltött idők alatt, főleg, amikor betekinthettem az adminisztrátori munkakörökbe és végezhettem is azokat. Sokat hibáztam, de rengeteget tanultam és sok tapasztalatot szereztem.

                                                       
                                                                        Aktivitás:


Átlagosan 2-3 órát tudnák aktív lenni naponta és 3-4 napot hetente. Azonban ezek a számok hétvégente növekedhetnek és csökkenhetnek is. Inaktivitásomat minden esetben jelezném a csapat felé.


                                                            Jelentkezésem oka:


Korábbi szervereken nagyon élveztem az adminisztrátori szolgálat minden pillanatát és minden nap örömmel segítettem a játékostársaimnak. Ezt az élvezetet és örömöt szeretném ismét érezni magamban. Mivel ez a szerver megtetszett, így szeretném itt folytatni az adminisztrátori pályafutásomat és segíteni a szerver fejlődését.


                                                       
                                                      Adminisztrátori tapasztalataim:


Véleményem szerint ismerem a Roleplay fogalmakat és a szerver szabályzatát. Sok adminügyben volt részem, illetve elég sokat is kezeltem, ezért úgy érzem, hogy az adminisztrátori feladatokkal és jogkörökkel egyaránt tisztában vagyok. Sok kisebb hibát ejtettem, de ezekből tanultam a legtöbbet. Erőt vettem magamon, hogy beküldjem az OneRoleplay csapatának a jelentkezésem, ezáltal lehetőséget adok magamnak arra, hogy ismét érezhessem azt az örömöt, amit akkor éreztem, amikor korábbi szervereken adminisztrátor voltam.


                                                           
                                                          Csapatmunkához való hozzáállásom:

Szeretek csapatmunkában dolgozni és remélhetőleg tudok is. Minden esetben meghallgatom az érintettek véleményét, meglátását és hozzászólását, majd ezek után próbálom meghozni a helyes döntést bármivel kapcsolatban. Nem vagyok túlságosan magabiztos, így sokkal jobb, ha csapatban tudok dolgozni, mert kikérhetem a csapattagok véleményét, ezáltal könnyebben tudok döntéssel előállni.


                                                                                Erősségeim:

Empatika: Minden esetben áttudom érezni mások helyzetét.

Tolerancia: Mindig próbálok nyugodt állapotban maradni, ez általában sikerül is.

Felelősség: Bármi történik, amennyiben hibáztam, vállalom a felelősséget.

Humorérzék: Sok esetben humorizálok, azonban komoly esetekben hanyagolom.

Barátkozás: Szeretek új embereket megismerni és egy kapcsolatot minél jobban és minél több ideig ápolni, amíg ezt megadja a másik személy is. Illetve szeretek közösségek tagja lenni, amennyiben az a közösség befogadó, türelmes és segítőkész.

Türelem: Általában sokat tudok várni, de egyszer az én türelmem is elfogy.

Aktivitás: Minél több időt próbálok fordítani a szükséges dolgokra.

Gyors betanulás: Ha valamit elmondanak, akkor azt gyorsan megtanulom és ezáltal gyorsan fejlődök.

Precizitás: Mindent próbálok a lehető legjobban elkészíteni.


                                                                 
                                                                            Gyengeségeim:


Őszinteség: Gyakran az őszinteségemmel megbántok másokat, esetlegesen identitásokra, egyéb nézetekre sértő megjegyzést teszek.

Sietés: Van, amikor kapkodok, ilyenkor a precizitásom valamennyi része hanyagolásra kerül.

Sértődékenység: Sokszor megtudok sértődni, de ez körülbelül pár percig tart, mert nem vagyok haragtartó.

Túlgondolás: Ritkán túlgondolok dolgokat, ami teljesen felesleges.



                                                             
                                                        Mi egy adminisztrátorsegéd feladata?

Egy adminisztrátorsegéd fő feladata a játékosok segítése, az adminisztrátori csapat munkájának könnyebbítése és szabálytalanságok jelentése feléjük.




Köszönöm szépen, hogy elolvastad a jelentkezési lapomat! További szép napot, estét kívánok!  :)
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó