[AS Jelentkezés] Beketlen

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Beketlen

Újonc
Játékos
Üzenetek:10
Dominico "Dom" Gomez
Üdvözlök mindenkit




<< Bemutatkozás >>

Bencének hívnak, de a legtöbben "Beketlen"-ként ismernek a szerveren, jelenleg a 20. életévemben járok. A csodálatos fővárosunk lakója vagyok, szakma szerint Környezevédelmi Technikusként végeztem. Aktivitási szinten napi 4-6-8 órát szoktam játszani a szerveren, kedvfüggő.





<< Hogyan kerültem a szerverre? >>

A szervert az egyik régi ismerősöm által ismertem meg, ő mondta, hogy jöhetnék ide játszani, RP-zni.






<< Az RP-vel való kapcsolatom >>

Magát az RP-t 2014-ben kezdtem még az első See szerveren. Azóta sok helyen megfordultam RP ügyileg, de a See szerverek fontos dolgokat tanítottak nekem. A szerver "elődjén", AVRP-n is sokat játszottam annó 2018-ban. Körülbelül 2016 óta RP-zek folyamatosan kisebb megszakításokkal.






<< Adminisztrátori tapasztalatok >>

Adminisztártorként relatív sok tapasztalatom van. Először 2019-ben SeeLV-n voltam admin, ott egy hónapig tudtam csinálni iskolai és magánügyek miatt. Azután 2021 Augusztásban lettem SeeV3-on admin, ott egészen 2022 januárjáig vittem az adminisztrátori pályafutásom, ott közös megegyezéssel leadtam az admint.






<< Miért jelentkeztem, és miért engem válasszatok? >>

A jelentkezésemet azért adtam be, mivel szerintem a tapasztalataimat egész könnyen át tudom adni, ezzel segítve a playereket, adminokat. Miért pont engem válasszatok? Erre nem tudok egyszerű választ adni. Szerintem nem vagyok különb semelyik jelentkezőtől, viszont a tapasztalataim admin körökben segíthetnek a közös munkában minket.






<< A csapatmunkával való kapcsolatom >>

Nagyon szeretek csapatban dolgozni. A munkánkat sokkal könnyebb végezni egy csapatként, mint mindenki külön-külön a saját feje után menve csinálná.






<< Tulajdonságaim >>

Pozitív tulajdonságaim: türelmes,aktív,szófogadó.

Negatív tulajdonságaim: túlgondolok dolgokat, haragtartó, makacs.






<< Levezetés, végszó. >>

Köszönöm még egyszer, hogy végig olvastad a lapomat, és időt szakítottál rá. Hatalmas pacsi az olvasóknak.



 
Utoljára szerkesztve:

Levi22

Újonc
Játékos
Üzenetek:5
Szia! Hozzáállásod és kitartásod miatt teljes mértékben megérdemelnéd. Támogatom!
 
Utoljára szerkesztve:

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[fa] Kedves Beketlen!

Sajnálattal értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elutasításra került!

Köszönjük, hogy a lapba időt és energiát fektettél, de ez most sajnos nem sikerült.
[/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó