[AS Jelentkezés] Baka

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Baka

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:238
Hanna Ramirez
Keresztnév: Viktor
Életkor: 23

Aktivitás: Hát az aktivitasom függ a munkabeosztásom határozza meg, de hétköznap 2-4 órát vagyok szerón hétvégén kicsit többet 4-6 óra.

A szervert annó még Jeffry videóból ismertem meg, de akkor vagy 2-3 napot játszottam szereon, mert még gyenge gépem volt majd 2021 augusztus elején visszatértem és akkor egyfolytában szerver ideiglenes bezárásig nyomtam. Aztán amikor 2022 májusába nyílt újra már izgatottan vártam. Majd 22 tavasza óta folyamatosan játszok pár nap kihagyás kivételével.

Adminisztrációs tapasztalataim nincsenek szóval teljesen 0 km-es vagyok ilyen téren.

Jelentkezésem fő oka az, hogy szeretném az adminok dolgát könnyíteni és nekik is esélyt adni az RP-zésre azáltal, hogy kisebb ügyekkel kereshetnek engem a játékosok.

Azért lennék jó választás, mert maga a munkámból adódóan szeretek és tudok is csapatban dolgozni. A szerveren lévő rendszereket ismerem aránylag (itt a teljesen új rendszer képes kivételt egy példará rendvédelemnél az új traffi), mert megfordultam pár frakcióban az idők alatt.
Erősségeim közé sorolnám a nagy enpátiámat, szabálykövetést és jó humoromat.
Gyengeségem pedig szeretem a dolgokat az utolsó pillanatra hagyni, sokat agyalok egy döntésen valamint hajlamos vagyok pár döntést megbánni.
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[fa] Kedves Baka!

Sajnálattal értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elutasításra került!

Köszönjük, hogy a lapba időt és energiát fektettél, de ez most sajnos nem sikerült.
[/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó