[AS Jelentkezés] arabmafia

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

arabmafia

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:199
Sziasztok!

Valószínűleg már találkoztunk vagy in-game, vagy DC-n és az sem kizárt, hogy akár a való életben is. Engem arabmafiának, arabnak, esetleg Carter Lewisnak vagy a polgári nevemen Dávidnak szólítanak. Jelenleg 29 éves vagyok és IT/CS területen vezetek egy csapatot, egy piacvezető cégnél. Egyébként közgazdászként végeztem és mezőgazdasági technikus is vagyok egyben. Hát igen, kicsit furcsa, hogy ilyen területen dolgozom most, viszont ha az élet citrommal kínál...akkor bonts egy tequilát, hozz sót és induljon a buli, nem de? :cool:
Elég régóta szerepjátékozom, már 13 éves koromban megismerkedtem a Vampire-rel, a későbbiekben a Mágussal és a D&D-vel. Ennek ellenére a GTA V RP világa az csak 2020 Január környékén vált ismertté számomra. Több szerveren megfordultam már, noha nem azért, mert bannoltak volna, hanem, mert a baráti brigáddal én is mentem tovább. WLS Amerikán kezdtem (FiveM), majd a WLS (FiveM), Timeless (FiveM) szervereken folytattam, amíg egyik ismerősünk (Fasort) figyelmünkben nem ajánlotta a OneRP Voice nevű, alt:V platform alapú szervert. Így kerültem bele OneRP Community-be és vagyok a mai napig is aktív tagja, csak most már a Text szerver adta lehetőségeken belül.

Ahogyan ismertem meg a szervert...

2021. Szeptember
Srácokkal egy szeptemberi Discord-on beszélgetős késő délután volt, ahol éppen azon tanakodtunk, hogy mivel üssük el az időt közösen. Merült fel sok ötlet, de végül mindegyikre húztuk a szánkat. Ekkor mesélt nekünk Fasort, a OneRP Voice nevezetű szerverről. Nem tudtuk mi az, hogy alt:V, számunkra ismeretlen fogalom volt, mivel azelőtt csak FiveM alapú szervereken játszottunk. Kicsit ódzkodtunk tőle, de végül mindenki beadta a derekát és kipróbáltuk. Mielőtt fejest ugrottunk volna bármibe is, mindenki megnézte a NaszDani féle ajánló videót és streameket, hogy ne teljesen nullával érkezzünk meg a karakterszerkesztőbe. A későbbiekben viszont már egy sikeres tárgyalás után, Legendtől megkaptuk a Los Gitanos Ortega nevű frakciót, ami a mai napig is aktív scriptesen.

Tapasztalatok

Nyilvánvalóan számomra a "Tapasztalatok" rész nem lesz sűrű, mivel sem adminisztrátori, sem adminsegédi körben nem szerepeltem még. Mikor elkezdtem játszani, leginkább a szabályok megtanulására fordítottam az időt és a játékélményre fókuszáltam. Viszont két és fél év játék után és összesen 1 darab AJ-vel, 0 Warn-nal, 0 Ban-nal, úgy gondolom, hogy végre itt az ideje, hogy tapasztalatot szerezzek és az eddig megszerzett tudásommal segítsem a kezdő playereket. Valahol el kell kezdeni... :):onerp:

Jelentkezésem oka

A jelentkezésem oka igazából pofonegyszerű. Most érzem azt, hogy eljutottam egy olyan szintre amivel már hasznos tagja lehetnék a csapatnak. Szabályokkal tisztában vagyok, egyre kifinomultabban szerepjátékozom és nem mellesleg a szerver közössége számomra nagyon szimpatikus. Sok virtuális barátot találtam itt a Text RP-s karrierem alatt, pedig csak az újranyitás óta vagyok veletek ezen a szerveren. Itt az ideje, hogy egy kicsit többet tegyek a kikapcsolódásomért. Láttam, hogy egyre több kezdő érkezik a szerverre, ami nagyon nagy öröm, de egyben nagy munka az admincsapatnak, így felajánlom a segítségemet én is.

Miért essen rám a választás?

Én úgy vettem észre, hogy a játékosok többsége szimpatizál velem, ez nem öndícséret akar lenni, csak egy egyszerű objektív megfigyelés. Egyrészt mivel egy olyan karaktert irányítok aki abszolút szerethető, illetve, mint IC, mint OOC sokat segítettem már másoknak, kérdésekben, szabályokban, ötletekben...stb.
Ezt a vonalat szeretném továbbiakban is hozni, egy szerethető, kedvelhető AS-t, aki nem csak segít, hanem akár a kreatívan mozdítja előre a szerver közösségét, vagy akár a mechanizmusát. Szeretnék egy olyan adminsegéd lenni, akihez bárki, bármikor és bármivel szívesen fordul és elégedetten távozik. Amennyiben a felvétel sikerül, számomra AS-ként ez lesz az egyik legfőbb misszióm.

A csapatmunka

A csapatmunka a mindennapjaimban megtalálható. A munkám során egy csapattal dolgozom közösen, irányítom őket, fejlesztem őket, idősebbeket és fiatalabbakat is egyaránt. Úgy gondolom, hogy a csapatmunkával soha nem volt semmi problémám, sőt mindig is gyümölcsözőek voltak az ilyen jellegű közös munkák. Az egyetem alatt is rengeteg projektmunkában volt részem, amiket többnyire én menedzseltem le a többiekkel segítségével. Ennek ellenére amennyiben szükséges és a helyzet megkívánja egyedül is teljesen jól boldogulok.


Erősségeim és fejlesztendő területek

Erősségeim:
  • ambíciózus
  • kooperatív
  • konstruktív
  • kedves
  • türelmes
Fejlesztendő területek
  • nem konfliktuskerülő
  • lobbanékony
  • túlbuzgó
  • olykor kimért
  • kritikus
Aktivitásomat tekintve konkrétumokba nem igazán mennék bele. Elég aktív vagyok és ahogyan időm engedi, úgy online is vagyok. Ez van amikor napi több órát jelent, de van amikor csak heti több órára redukálódik. Ez számomra egy hobbi, egy szabadidős kikapcsolódás. Komoly karrier és feleség mellett nem lehet prio 1-re helyezni a játékot. Viszont azt megígérhetem, hogy amennyiben van szabadidőm, úgy amikor online vagyok, biztosan fogok tudni dutyzni is. Mondhatni akár, hogy nem is keveset.

Előre is köszönöm, hogy elolvassátok!
Amennyiben feedback-etek, véleményetek lenne a jelentkezésemmel kapcsolatban, azt szívesen látom a megfelelő formátumban, nyugodtan kommenteljetek! :love:


Peace & Love y'all!

200w.gif
 
Utoljára szerkesztve:

KabukiYAJ

Veterán
Játékos
Üzenetek:240
Sokat RP-ztem veled és nagyon segítőkész voltal mindigis.

Remélem sikerül az úrnak!

Ahogy Mary szokta mondani: "Barátaimnak ez csak természetes!"

REP+
 

pdf

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:182
zsim zsum
Volt már alkalmam veled többször is beszélni, a kitartásod és hozzáállásod szerintem bőven megüti a szintet, hogy betölts ilyen pozíciót.
Támogatom.
 

kicsilevy

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:155
Lola Svenson
Tekintettel arra, hogy nem is ismerlek, És figyelembe véve a lapod tartalmasságát.

Támogatom a jelentkezésedet!

Sok sikert!

Pacsi Puszi Minyóóó
 

Tiiskid94

Kritikus
Játékos
Üzenetek:278
Sorry for drips
Barátom! Örülök, hogy be adtad ezt a pályázatot szívesen látnálak ebben, sőt nagyobb pozícióban is, hiszen mindig segítettél és egy olyan embert ismertem meg benned aki önzetlen és segítőkész. Tisztellek és teljes mértékben támogatom!
 

Tanci

Veterán
Very Important Person
Üzenetek:259
Kedves Dávid!

Az adminsegéd csapat meglátása, de főként az én döntésem alapján a lapod elfogadásra került! Meghívlak egy szóbeli meghallgatásra is.
Discordon vedd fel velem a kapcsolatot, hogy a meghallgatás idejét fixálni tudjuk.
Köszönjük a jelentkezésed!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó