[AS jelentkezés] Andy

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Andy

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:40
Bemutatkozás

A becses nevem András, de legtöbben Andy-ként ismernek. Jelenleg 22-ik életévemet taposom, az érdeklődési köröm eléggé sokirányú, szakmailag és hobbijaimat nézve is. Hivatalosan autószerelő lennék, de szeretek más szakmákba is belekóstolni, ezért kipróbáltam már magam több területen is. A hobbijaim között szerepel a sportolás, különböző számítástechnikai tevékenységek (játékok, képszerkesztés stb.), túrázás és alapjáraton a szakmám űzése.

Pályafutásom az RP világában

A pályafutásomat még 2013 márciusában kezdtem, az egyik leghíresebb MTA szerveren. Elég hamar vezetői pozícióba kerültem, szinte kezdőként. Ez annak tudható be, hogy komolyan vettem magát a szerepjátékot és elég gyorsan fejlődtem. A 7 éves pályafutásom alatt sikerült elég tapasztalatot gyűjteni, véleményem szerint nincs olyan nap, hogy ne fejlődne még tovább az RP-m. Csak pár hetes kihagyásokat tudok megemlíteni a 7 évből, maga a világ képes volt annyira beszippantani, hogy ne tudjak hosszabb időket kihagyni. Körülbelül 4-5 komolyabb szerveren fordultam meg ez idő alatt, abból három szerveren töltöttem el huzamosabb időt és értem el bizonyos rangokat/eredményeket.

Tapasztalataim

A fent említett RP szerveren, melyen a pályafutásomat is kezdtem, körülbelül 5 hónapot töltöttem el Adminként. Ez idő alatt nem kaptam panaszt, még csak fel se szólaltak intézkedéseim ellen. A lehetőséget és magát a tisztséget azért kellett leadnom, mivel egészségügyi problémáim mellett nem maradt elég időm a feladataimra. Ezek után az említett szerver egyik kistestvérén folytattam az Adminisztrátori tevékenykedést. Körülbelül 3 hónap után kellett feladnom a posztot, mivel nem maradt elég szabadidőm. Ezek mellett többnyire vezetői pozíciót láttam el legális és illegális frakciókban is. A nevemhez köthető több sikeres frakció alapítása. A vezetői pozíciókban mindig próbáltam elkerülni a főnökösködő hozzáállást, véleményem és az eredmények szerint sikeresen. Nem volt szükségem adminisztrátori pozícióra ahhoz, hogy segítsek játékostársaimnak. Bármilyen posztot töltöttem be, mindig próbáltam segíteni a kezdőknek, vagy akár a tapasztaltabb játékosoknak is. 

Aktivitás

Jelenleg napi 6-8 órát tudok a szerverre szánni. Előreláthatóan legalább 2-3 hónapig még ez így lesz, sajnálatos módon a munkám határon kívülre esne. Ha valamilyen csoda folytán mégis lehetőségem lenne újra munkába állnom, szerencsére akkor is tudnám tartani ezt a számot, beosztásomnak köszönhetően.

Motivációm

A motivációm a játékosokból nyerem. Számomra nagy örömöt jelent, ha valakinek segíthetek és később látom a munka gyümölcsét. Sokszor előfordult már velem, hogy teljesen kezdőknek segítettem még az alapokkal is. Foglalkoztam velük, próbáltam a helyes útra terelni őket. Átadtam tapasztalataimat, próbáltam lehetőségeimhez mérten esetlegesen egy megfelelő frakcióba vezetni őket. Ezek az emberek nagy részben elég szép eredményeket értek el és nagy örömmel nyugtáztam, hogy adminok, frakcióvezetők és hozzám hasonló segítőkész emberek váltak belőlük. Ilyenkor a személyem egy kicsit nyugodtabb, hogy tudom, valakinek a segítségnyújtásom sokat ért. Én nem azért segítek másoknak, hogy abból bármit is nyerjek, inkább azért teszem mindezt, mert tudom milyen jól esett volna egy kis lökés a legelején. Sok játékosnak elég lett volna egy kis segítség és terelgetés, hogy ne váljon a közösség romlott alakjává. Én lehet valakit pont ettől mentek meg, ha csak keveset is segítek.

A kérdésre, miszerint miben tudok többet nyújtani, mint mások elég nehéz válaszolni. Ha azt nézzük, nem vagyok senkinél se több emberileg. A pozíciót nézve sok embernél tapasztaltabb vagyok ezen a téren, ezért többet tudok nyújtani egy olyannál, aki még nem tevékenykedett hasonló körökben. Igazából bárki, aki örömmel segít másoknak, egy kevés tapasztalatszerzés után képes lenne ellátni a feladatokat. Minden akarat és személyiség kérdése ezzel kapcsolatban.

Erősségeim

Erősségeim, melyeket megemlítenék, azok a segítőkészség, jó problémamegoldó képesség, terhelhetőség, fejlődési hajlam és pártatlanság.

Gyengeségeim

Gyengeségeim közé sorolható a néha túl komoly hozzáállás, szókimondó beszéd (nem trágárkodás), a sértő beszédeken való mérgelődés és a hazugságokra való intolerancia.

Fontos tulajdonságok egy adminsegéd számára

A legfontosabb tulajdonság maga a segítőkészség. Egy adminsegéd fő erényének kell lennie az akaratnak, mely egyfolytában arra ösztökéli, hogy segítsen a közösség tagjainak mindenféle fizetség nélkül. Nem elhanyagolható a jó kommunikációs készség, mivel fontos, hogy a segítendő személlyel megértessük a számára fontos információkat. Részletes kifejezésmód nélkül néhány tapasztalatlanabb személynek sokkal nehezebb elmagyarázni az adott szituáció megoldását, lehetséges, hogy nem érti meg az átadott információt ezáltal. A személynek odaadónak kell lennie, a közösségért kell cselekednie. Megfontoltan kell döntést hoznia, a közösség érdekeit szem előtt tartva. A közösségben töltött idejének nagy részét a játékosok hasznára kell fordítania. Nem elhanyagolható a fejlődésre való nyitottság.

Véleményem szerint a döntéseimmel nagy részben a közösség javát szolgálom nap mint nap. Akik ismernek tanúsíthatják, hogy tapasztalataimat igény esetén rögtön szolgálatukra bocsájtom és bármiben segédkezek ami valami jó célt szolgál. Célom a közösségépítés, az akadálymentes szórakozás biztosítása.
 

Taktikaiteknős

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:489
Talán kicsit több, mint 5 hónapja RPzek vele, elég kezdő voltam még, sok dologban segített, amik nélkül valószínűleg most alacsonyabb színvonalú lenne az RPm, emellett többször is ajánlotta fel a segítségét különböző dolgokban, amikor látta, hogy nem igazán vagyok jártas a témában, röviden: támogatom.
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:815
Andy hónapokig volt frakciótársam. Nagyon segítőkész jó fej ember, meg van benne minden ami egy ilyen feladathoz kell. Támogatom
 

EyezOfAPsycho

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:42
Hetedik éve ismerem már a bestiát. Rengeteg mindent elért a magyar, GTA-féle RolePlay életben, mégsem hordja fent az orrát, hisz segítőkész, kreatív, eltökélt, motivált maradt, mindemellett pedig muszáj megemlítenem, hogy amibe Andy belevág, azt 100% -os koncentráció mellett fogja pörgetni, és addig nem nyugszik, míg az adott dolog tökéletességi szintjét ki nem maxolja. Hét év alatt volt szerencsém úgy megismerni Őt, mint a rosszpénzt, és nyugodt szívvel, bátran tudnám ajánlani az adminsegéd-posztra az Urat, abszolút, kérdés nélkül támogatom!
 

krekor

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:1,304
[foadmin]Kedves Andy!

Köszönjük a jelentkezésedet. A pályázatod elfogadásra került.
A következő forduló a teszt megírása lesz. Kérlek, hogy tanulmányozd át a szerver szabályzatunkat!

A meghallgatásod időpontja: 2020.04.29. 18:15

Amennyiben ha nem megfelelő az időpont, akkor keress fel Discordon! (ᴋʀᴇᴋᴏʀ#8740)[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó