[AS jelentkezés] Andris

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Andris_eighteen

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:90
harley_rees

Bemutatkozás:
Sziasztok! Andris vagyok, immáron tizennyolc éves. Pest megyében élek a családommal, jelenleg egy CNC fémforgácsoló cégnél dolgozom, gépbeállító pozícióban.
Szabadidőmben számítógépezek, vagy kint tevékenykedek, autót szerelek satöbbi.
Régebben voltam már Adminsegéd a szerveren, de sajnos nem úgy sültek el a dolgok ahogy képzeltem, ezért le kellett adjam.

Aktivitás:
Délelőtt dolgozom, van amikor reggel 5 órától délután 14 óráig, kívülálló esetekben több ideig is. Napi körülbelül 5-6 órát szánok a szerverre. Körülbelül hét éve ismerkedtem meg a Roleplay világgal, komolyabban viszont három-négy éve.
A szerverre 2021. 05. hóban érkeztem.
Mivel szeretek RPz-ni, ezért amikor csak tehetem és nem más játékkal játszom, akkor a szerveren vagyok fent, ezért elég sokat tudnék aktív lenni.

Ahogyan megismertem a szervert...:
2020. Áprilisában nézegettem GTA 5 RolePlay szervereket, azonban egyik sem nyerte úgy el a tetszésem, mindenképpen TEXT szervert szerettem volna.
Egy YouTube videón láttam róla bemutatót és eléggé megtetszett.
Úgy volt, hogy nem szeretnék sokat játszani, mégis csak az MTA volt a jó, ott játszottam négy éven keresztül.
Játszottam - játszottam és magával szívott a szerver hangulata, akkor még a két kisvárosban játszódott.
Több frakcióban jártam már, ahol úgyszint jól érzetem magam!

Tapasztalatok:
Mivel voltam már a szerveren Adminsegéd, ezért tudok róla írni.
Ez a bő egy hónap alatt amíg a csapatban voltam tapasztaltam mindent.
Természetesen jól éreztem magam a csapatban, az emberek között, a beszélgetések, hülyéskedések satöbbi.
Ezek mellett tök jó volt az adminoknak segíteni, ha kellett, illetve együtt dolgozni bármin.
Ugyan csak azt tudom írni, mint az előző lapomban, hogy a szerveren immáron 131.xxx játszott perccel rendelkezem, ami idő alatt sok-sok mindent megtanultam.
A szerverről kapott kitiltásom azóta is változatlan, azzal egy darab bannal rendelkezem, ami egy Anti-Cheat ban, illetve adminjajilban sem voltam még.

Jelentkezésem oka:
Az előző lapomban írtam, hogy sok kezdő játékosnak nyújtottam segítséget, ezért most is csak azt tudom írni.
Ez idő alatt is sikerült párnak segíteni, ami tökre jó érzéssel töltött el, hogy sikerült egy problémát megoldani.
Szeretek embereknek segíteni, ezért úgy gondolom továbbra is, hogy érett vagyok a pozíció betöltésére.

Miért essen rám a választás?
Egy olyan segítő szeretnék lenni, akihez az emberek szívesen fordulnak segítségért.
Odaadó személyiség vagyok, szeretem a csapatmunkát. Tudnék teljesíteni egy napi remek időt és úgy gondolom, hogy korrekt válaszokat tudnék adni a játékosok kérdéseire.

A csapatmunka:
A csapatmunka számomra a legfőbb dolog, hogy egy remek közösségben mellőzhetetlen.
Imádok csapatban dolgozni, és egyben ez egy remek lehetőség további kapcsolatokat kialakítani.
Egy társasági lénynek mondanám magam, inkább vagyok emberekkel, mint egy magam.

Erősségeim:
- Jó kommunikációs készség
- Jó helyesírás
- Türelmes
- Törődő, megértő


Gyengeségek:
- Kritizáló
- Szókimondó
- Túlgondoló
- Önfejűség


Köszönöm, ha elolvastad a lapom, remélem lesz lehetőségem ismét a csapatba kerülni. 😶‍🌫️
 
Utoljára szerkesztve:

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:362
[fa] Kedves Andris!

Örömmel értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elfogadásra került!
A következő forduló egy szóbeli meghallgatással fog folytatódni, ami miatt kérlek vedd fel velem a kapcsolatot Discordon a továbbiak megbeszélése érdekében.

Köszönjük a jelentkezésed, és szívből Gratulálunk![/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó