[AS Jelentkezés] - Amadeus

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Amadeus

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:50
Carlo Visconti
1685223713865-png.png

Egy kis bemutatkozás:
Sziasztok! Gergő vagyok, többnyire Gerinek vagy Amadeusnak hívnak a közösségi felületeken. 17 éves vagyok. Jelenleg iskolába járok, és hobbiként elkezdtem tanulni webfejlesztést, kisebb-nagyobb sikerekkel. Miután befejezem az iskolát, tovább szeretnék tanulni az informatika területén. Nem szeretnék a jelenlegi szakmámban dolgozni, inkább az informatika felé irányítanám a karrieremet. A webfejlesztés és a programozás számomra egyfajta kikapcsolódást jelent. A szabadidőm nagy részét a szerveren töltöm, de szívesen játszok más játékokkal is.

Hobbijaim között szerepel:
- Horgászat
- Mágneshorgászat
- Biciklizés
- Sok időt töltök a monitor előtt


Pozitív tulajdonságaim:
Kedves vagyok
Általában türelmes vagyok
Mindenből próbálom kihozni a maximumot
Helyzettől függően határozott vagyok
Tanulok a hibáimból

Semleges tulajdonságaim:
-
Szeretek viccelődni
- Néha túl kedves vagyok

Negatív tulajdonságaim:
x Sokszor túl sokat beszélek
x Naiv vagyok
x Könnyen felejtek
x Általában túlgondolom a dolgokat

Aktivitásom:
Hétvégente napi 6-7 órát tudok a szerveren tölteni,
Hétköznap 3-4, akár 5 órát is tudok teljesíteni. Hétköznap inkább a délutáni és esti órákban vagyok a szerveren.


Eddigi tapasztalataim:
Az RP-t még 2019-ben kezdtem a FiveM világában, ezen belül a HRP FiveM szerveren. Kisebb ideig WLS-en is játszottam, de nem sokáig, mivel akkoriban a FiveM toxic közössége és a 10 éves hangom nem fért meg egymás mellett. Azonban egy évvel később egy másik szerveren találkoztam néhány emberrel, és lehetőséget kaptam, hogy teszterként, adminként és superadminként tevékenykedjek. Ezen tapasztalatok során megismerkedtem a szerverek elkészítésének folyamatával és rájöttem, hogy mennyi munkával jár, ha komolyan szeretném csinálni.
2020-ban felfedeztem a OneRP szerverét, ahol egy ideig aktív voltam. Azonban egy időszakban nem jártam fel a szerverre. Később azonban hallottam, hogy megnyílik a OneRP voice szervere, és az elsők között jelentkeztünk egy szerelőtelepért, amely egészen a bezárásig működött. A voice szerver bezárása előtt 1-2 hónappal elfogadták az admin segédi jelentkezésemet, és AS-ként tevékenykedtem a szerveren. Nem sokkal a Voice bezárása után (kb. 1 hónappal) úgy gondoltam, hogy visszatérek a text szerverre, mert más szervereken nem találtam a helyem. Kb. 1-2 hónapja egy hosszabb kihagyásom volt, amikor nem játszottam a szerveren. Ez az időszak az iskolával és más elfoglaltságokkal volt összefüggésben, de visszatértem, és úgy érzem, hogy semmi sem szakíthat el a szervertől.(Max egy ban)


Jelentkezésem fő oka:
Jelentkezésem oka az embereknek való segítés szándéka. Szeretek segíteni az új játékosoknak, eddig főként az OOC chaten nyújtottam segítséget, ha kérdéseik voltak. Úgy érzem, hogy már tudok annyit a szerverről, hogy segíthessek az újonnan érkező játékosoknak. Emellett nagyon élveztem a voice szerveren töltött adminsegéd perceimet, ezért szeretnék ismét adminsegédi pozícióban tevékenykedni.

Csapatmunkához való hozzáállásom:
Szeretek csapatban dolgozni, ha csapatmunkáról van szó, általában a többiek véleményét helyezem előnybe. Ha választani kell, akkor előbb választom a csapatmunkát, mint az egyedüli munkát. Fontosnak tartom azt, hogy egy csapatmunka alatt a tagok tiszteletteljesen beszélgessenek egymással és ne alakuljon ki vita a munka során.

Motivációm:
Motivációm az emberek segítése. Szeretnék segíteni az embereknek, hogy minél jobban érezzék magukat a szerveren töltött idejük alatt. Amikor én kezdtem a játékot, én sem tudtam semmit, és voltak szerverek, ahol nem segített senki, ez közre játszott abban, hogy későn tanultam meg rendesen rp-ni. Ezen tapasztalatok miatt rájöttem, hogy milyen rossz is az amikor új játékosként nem kap elegendő segítséget valaki.

Mért lennék jó választás?
Tanulok a hibáimból és igyekszem nem ismételni azokat. Tapasztalatot szereztem több szerveren, ahol lehetőségem volt megismerni saját és más adminisztrátorok hibáit. Azokból a hibákból, amiket a voice szerveren elkövettem, szintén sokat tanultam. Illetve az aktivitásom is elég nagy de ezen még tudok javítani. Tudom hogy mindig van mit fejlődni és én törekszem arra hogy még jobban részt tudjak venni az adminsegédi csapatban és minél jobban tudjam segíteni a játékosokat.

 
Utoljára szerkesztve:

Capybara

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:26
-
Szia! Nagyon régen még beszéltünk, mikor beszéltünk akkor egy nagyon kedves, intelligens és céltudatos ifjú fiúnak tűntél aki nagyon elkötelezett és céltudatos.
Támogatom!
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:362
[sa] Kedves Amadeus!

Sajnálattal értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elutasításra került!

Köszönjük, hogy a lapba időt és energiát fektettél, de ez most sajnos nem sikerült.
[/sa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó