[AS Jelentkezés] Alissa_Wings

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Alina99

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:68
Sziasztok, üdvözlök mindenkit!


F8pxqjX.png
  Ki vagyok én?
Alyssának hívnak (kiejteni sz-szel), vagy pedig sokan Szaszának becéznek, ami a koromat illeti rohamosan közelítek a 22. születésnapomhoz ami nem mellesleg napra pontosan 3 hét múlva lesz. Munkámat és szakmai irányzatot tekintve nővér vagyok. Ahogy a való életben is, úgy a szerveren is szeretnék segíteni az embereknek, hasznosítva emberközpontú énemet.


tbdQvQF.png
  Hogyan kerülök ide?
Nos annak idején egy híres vlogger videójában találkoztam az RP-vel, és nagyon megtetszett amit láttam.
Kipróbáltam magam több szerveren is, de leginkább a OneRP fogott meg főleg az egyediségét tekintve, hisz jellegét és szabályzatát is tekintve nagy vonalakban nem csak eltér de ki is magaslik a mezőnyből véleményem szerint.
Hogy pár példát említsek: A helyszín, a részletesség a scriptet is és az itemrendszert is tekintve, a legális frakciókra vonatkozó szabályzat,- mely igazi kihivást okoz és megkívánja az alapozott megfontoltságot, illetve a legfontosabb, a közösség, melyhez frakcióalleaderként immáron közvetlen kapcsolatot ápolhatok nagy vonalakban.

Ami a messzebbre menő tapasztalataimat illeti, mindenképpen kiemelném a nagyjából 1000 játszott órámat a szerveren, ami alatt közreműködtem egy modder elcsípésében, folyamatosan ötletekkel segítem a szerveréletet frakción keresztül, Discordon illetve Mantison, ha tehetem kommentelek, segédkezem. Az Adminisztrátorsegéd feladat számomra se nem újdonság se nem idegen, hiszen nagyjából összesen 12-14 órán át voltam ideiglenes Adminisztrátorsegéd, ahol tökéletesen helytálltam mind az adminisztrátori visszajelzések alapján, mind a játékosokat tekintve.



tbdQvQF.png
  Miért szeretnék Adminisztrátorsegéd lenni?
- Szeretek másokon segíteni, hiszen IRL is nővér vagyok, és ilyen a beállítottságom.
- Sokszor a hajnali órákban nincs elérhető Admin illetve AS az idő szűke miatt, és én erre egy kiváló megoldást jelentek, ugyanis általában, ha az időm, vagy épp a beosztásom engedi olyankor mindig aktív vagyok.
- Levonom a megfelelő konzekvenciát a döntésekből, az eljárások megfelelő menetéről.
- Régóta a szerveren vagyok, kiismertem a rendszereket, ezt a tudásomat szeretném hasznosítani főleg a kezdők segítésére, de akár ha egy tapasztaltabb játékosnak van szüksége segítségre is ugyanazzal az elszántsággal, lelkesedéssel és elkötelezettséggel segítek.
- Folyamatosan követem a panaszkönyveket, unban kérelmeket, az adminisztrátori eljárásokat.
- Rendszeresen látogatom a Mantist, a segítségnyújtó részleget, ahol nyomon követem az általános és aktuális panaszokat, észrevételeket.
- személyiségem alapján határozott, ám megfontolt vagyok (kétséges döntés, probléma esetén cselekvés, esetleges rossz döntés helyett bizalommal kérdezek).
- sok időt töltök a szerveren, aktívan részt veszek a közösségi életben.
- az előéletem, ucp-m tiszta,- egy figyelmeztetést leszámítva, melyet azért kaptam mert volt egy rossz döntésem, amit átgondoltam, kiértékeltem és megítélésem szerint teljesen jogos volt.
- Jelenleg az SSMO nevű frakcióban Alpolgármesterként [Alleaderként] tevékenykedem, ahol sokak megítélése szerint is megállom a helyem.


OGmxsbQ.png
  Pozitív tulajdonságaim:
- Igazságos vagyok, és még dühösen is képes vagyok meghozni a lehető leg életképesebb döntést.
- Fejlődöm. Nem csak a saját hibáimból, de másokéból is tanulok.
- Megbocsátó vagyok, ha látom hogy az ember bizonyítani szeretne, és esélyt is adok neki. (Erre már a frakción belül is volt több példa)
- Képes vagyok éretten és tisztán látni. A látóköröm nagyon tág és monumentális.
- Bizonyítási vágy. Szeretnék mindig jobb lenni, és szeretném ezt másoknak is bebizonyítani.
- Az érzelmek sokasága, hisz mindenkinek hajlandó vagyok megbocsátani és próbálom a lehető legjobbat látni másokban, bár ez egyben hátrány is sok esetben.
- Önkritika. Ez nagyon sokszor kisegített már az élet bármely pontján, hisz magam is képes vagyok megítélni, hogy ha hibázok. Márpedig hibázok én is ugyanúgy mint bárki más, ebből azonban tanulok is, amivel folyamatosan redukálódnak ezen hiányosságok.
- Kitartás. Nos azt tudni kell rólam, hogy nagyon kitartó vagyok. Képes vagyok talpra állni újra és újra egy-egy kudarc után. Kitartóan és elkötelezetten küzdök a céljaimért az élet bármely pontján.
- Eléggé humoros vagyok, és nagyon sok-mindenben a viccet látom, viszont sose viszem túlzásba.
- Kellően komoly és érett vagyok, és az előbbi bekezdéssel kapcsolatban mindig tudom, hol a határ a kettő pont között.


OGmxsbQ.png
  Negatív tulajdonságaim:
- Saját megítélésem szerint (is) naiv vagyok mások szemlélete során.
- Ha igazságtalanul atrocitás ér azt nem tolerálom.
- Megesik, hogy hirtelen felkapom a vizet, ilyenkor bizony el kell számolnom 10-ig, és utána újra nekifutni. Azonban megesett már, hogy ez a 10-ig való számlálás nem történt meg.
- Nem igazán szeretem, ha egy nem hozzáértő ember akar utat mutatni, bár fogalma sincs az adott témáról.
- Könnyedén bántva érzem magam, ilyenkor általában megpróbálom erősnek mutatni magam, viszont előfordult már, hogy kárt tettem önmagamban miatta.
- Az érzelmek sokasága. Lehet hogy ezt sokan pozitívnak ítélik meg hiszen megvan ennek a pozitív oldala is, azonban ha engem lelki sérelem ér azt sokszor csak túl nehezen heverem ki.
- A bizalom. Nos már-már túlságosan könnyedén megbízom másokban, és bár ez a döntéseimre nincs befolyással, ha egy adott "közérdeket" kell képviselni, azonban személyes behatásai már voltak a múltban.


3hM4klR.png
  Összegzés:
Összességében kiegyensúlyozottnak érzem magam, és rengeteget fejlődtem ahhoz képest, hogy milyen voltam kezdőként.
Voltak rossz cselekedeteim amik miatt szeretnék ezúton is bocsánatot kérni! hiszen emberek vagyunk és vétünk hibákat.
Voltak azonban cselekedeteim is, és napról napra azt érzem, hogy építő hatással vagyok egyaránt a játékban játékostársaimra, és IRL a privát életemben is, és ezért is alkalmasnak gondolom magam adminisztrátorsegédnek. Megvan bennem a kellő elszántság, megfontoltság, tiszta gondolkodásmód, és az elfogulatlanság.
 

Martinezz.bro

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:225
Nos, szép napot mindenkinek!
Szeretnék pár szót szólni, hiszen Alyssával már nagyon régóta kapcsolatban vagyok, és azt gondolom én ismerem őt a legjobban a szerver közösségéből.

Mikor pár napig néha kért ideiglenes adminsegéd jogosultságot (akár admintól, akár Legendtől), mindig rendkívüli elszántságról adott tanúbizonyságot, a kötelességeit még az IC elé is helyezte. Számos kezdő játékos kért tőle segítséget privát üzenet formájában, ő azonnal válaszolt, segítette és tanította őket. Nagyon boldognak láttam, hogy részese lehet ennek a felelősségteljes tevékenységet végző csapatnak és segítheti a szervert az IC-n túl is.

Hogy miért mondom ezt?
Miután Doki leadta az SSMO frakciót, közös megegyezés alapján én vettem át, azóta is közösen vezetjük a kis csapatunkat és a hivatalt. Barátságos, közvetlen és emberközpontú személyiségére nem csak az IRL végzett munkaköre a bizonyíték, hanem az is, hogy egy baráti, összetartó csapatot segített létrehozni, IC is mindig a játékosok rendelkezésére áll és segít amiben csak tud. Sokan meg tudják erősíteni, hogy ő egy aranyos, tisztelettudó és barátságos lány.

A tiszteletlenséget, a kétszínűséget nem tűri, ami úgy gondolom egy embertől normális erkölcsi norma. Számos atrocitás érte már a szerveren különböző (alaptalan) pletykák révén, amit néhányan elkönyveltek tényként. Ha efelől bárkinek a mai napig kétsége van, keressen meg és szertefoszlatom a hazugságokkal kapcsolatos dolgokat.

Soha nem ártott senkinek, az UCP-je tiszta, egyetlen figyelmeztetése van, ami nem egy eget rengető hiba volt, nem is szándékosan követte el. Az a lelki erő amit tanúsít, példaértékű. Néhány ember, akik egyébként a hazugságokat is terjesztették róla olyan dolgokat írtak neki Discordon, ami szerintem jogi következményekkel is járhatna, de ő kitartóan, összeszedetten és megfontoltan nem adott nagy hangsúlyt a dolognak.

Hallottam, azt hozták fel elutasító indoknak, hogy korlátozott a kommunikációban, ami egy adminisztrátor esetében akár helyénvaló érv is lehetne, viszont Alyssa tudomásom szerint egy fix adminsegéd pozíciót szeretne csupán, aminek úgy gondolom nem lehet kőbevésett feltétele ez. Régóta hangoztatja, hogy nagy álma ez, és ezzel is szeretné bizonyítani a naívoknak a pletykák ellenkezőjét.

Tiszteletre méltó ez az elszántság és elkötelezettség, amit az adminsegéd pozíció iránt mutat. Aki negatív kritikával illeti, az ne az IC karaktere miatt tegye, mert az szánalmas. A múltkori jelentkezésénél is megjelent egy ember, akit nem neveznék meg, de bebizonyította mekkora ****. Ha valakinek észérvekkel alátámasztott negatív véleménye, intelme vagy tanácsa van, az teljesen rendben van.

Teljes mértékben TÁMOGATOM a jelentkezését! Csupán annyit szeretnék kérni a kedves vezetőségtől, hogy tényleg gondolják át a jelentkezés elbírálását, szerintem egy esélyt megérdemel a leányzó!
 

Maki

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:648
Sziasztok!

Szerintem ez egy nagyon őszinte lap lett, ez alapján szerintem lehetne Alina-t alkalmazni a pozícióra, amennyiben támogatjátok, hogy hosszabb ideig legyen AS. Sokat van fent a szerveren is, ahogy értelmeztem neki ez egy ilyen álom. Motiváltság meg van nála, ami a legfontosabb. Egy esélyt megérdemelne szerintem. Nem hinném, hogy csalódnátok benne régi motoros a szerveren.
 

Lazar0200

Kivételes Tehetség
Játékos
Üzenetek:220
[foadmin]Kedves Alina99!

Köszönjük a jelentkezésedet. Sajnálattal kell közölnöm, hogy a pályázatod elutasításra került.
Tudjuk, hogy a pályázat megírása sok energiát igényel és, hogy a pályázók bíznak a pozitív ítélésben.

Megjegyzés: Ahogy egy admin, úgy egy adminsegéd életében is elengedhetetlen az, hogy bármikor tudjon beszédben is kommunikálni az emberekkel. Sajnos ez az egyik, ha nem a legnagyobb kizáró ok egy ilyen jelentkezésnél.[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó