[AS Jelentkezés] Akiho

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Eduardo

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:25
Eduardo Del Castillo
AKIHO ADMINEGÉD JELENTKEZÉSI LAP

IRL információk rólam:
  • Olivér a keresztnevem
  • 23 éves vagyok
  • Gyerekkorom óta játszom számítógépes játékokkal
  • Elég sok minden érdekel, és szeretek mindig új dolgokat tanulni, tapasztalnI

Játékbeli információk:
  • 2021-ben regisztráltam a szerverre
  • 22,687 játszott percem van
  • Jelenleg a Cortez Crime Family csapatát erősítem
  • Előző frakcióim a Benny's, valamint Hayes amiből ECG lett

Bővebb bemutatkozás:

A nevem Olivér és 23 éves vagyok mint fentebb már említettem. Gyerekkorom óta imádok játszani, régen függő is voltam, mára már kontrollálni tudom szerencsére a dolgokat, ettől függetlenül mai
napig szeretek sokat játszani. A sok játék mellett természetesen sikerült leérettségizni, majd egy OKJ-s rendszerű képzésen autószerelő szakmát megszerezni, viszont sajnos egy betegség miatt nem dolgozhatok benne, hiába a sok év álom, hogy milyen műhelyem lesz. Az autószerelést már csak a saját autóimon végzem, ha szükséges. Ezek mellett évente pár alkalommal el szoktam járni lovagolni egy közeli ismerősömmel. Sok helyen dolgoztam már életem során, sok tapasztalatom van koromhoz képest, mindig igyekeztem olyan állást keresni ahol a csapatmunkára szükség van, hisz nagyon fontosnak tartom, volt hely ahonnan éppen amiatt mondtam fel, mert nem volt a csapat számomra elég együttműködő.
Szinte teljesen elfelejtettem megemlíteni a számomra legfontosabb hobbimat ami a legrégebb óta velem van, és csinálom. Az nem más mint a zenélés. Hat éves korom óta játszom hangszeren, előtte meg már a szolfézs alapjait édesanyám megtanította. Mai napig zenélek egy zenekarban, és rendszeresen fel szoktunk lépni Eger városának különböző helyein.



Játékkal kapcsolatos karrierem:

Mivel fiatalon beszippantott a játékok világa így eljutottam természetesen a GTA San Andreashoz is. Viszonylag hamar sikerült kideríteni, hogy van egy multiplayeres verziója is egy külön klienssel, aminek SA:MP volt a neve. Egy ismerősöm meghívott egy (akkoriban még csak rpg-nek nevezett) szerverre, és egyből megtetszett az egész stílus, így hamar beleszerelmesedtem. Ez nagyjából 2011-12 környékén lehetett, kedvenceim között volt a falusi szerverek, családias hangulata miatt. Pár évre rá egészen pontosan 2014-ben rávettek, hogy töltsem le az MTA-t, és az első szerver amire regisztráltam az a FineMTA volt. Kettő év játékos szerepben eltöltött idő után 2016-ben úgy döntöttem, hogy ideje szintet lépni és megpróbálni egy Adminsegéd felvételit. Sikeresen felvettek és egészen 2017 tavaszáig a csapatot erősítettem, ezekben az időkben átlagban 300 játékos játszott a szerveren. Tekintettel arra, hogy aktív voltam hamar felmentem a ranglétrán, és eljutottam a Főadmin szintig. Sajnos ekkorra már megvoltozott az akkori admin csapat és pár akkoriban jó barátomnak tartott ember kihasznált és hátba szúrt így inkább leadtam. Pár év kihagyás után már nagyon hiányoztak az rp-k de azaz igazság, hogy nekem a voice rp nem igazán jött be, így kerestem egy szervert ahol text rp van, így megtaláltam a OneRP-t 2021-ben. Nagyon megtetszett, a GTA V-s verziója is az rp-nek, sokkal több lehetőséget kínál, valamint jóval komolyabb fejlesztések eredményeképpen az élmény is magasabb fokon van, mint bármelyik MTA szerver. Pár hónap játék után, IRL indok miatt sajnos abbakellett hagynom a szerveren való játékot. Négy hónappal ezelőtt tértem vissza, és élvezem a játékot ismét a szerveren nap mint nap.


Saját véleményem az Adminsegéd, illetve az Adminisztrátor feladatköreiről:

Mivel rendelkezem már saját tapasztalattal ilyen téren így úgy gondoltam kiemelem a számomra nagyon fontos dolgokat amit egy adminsegéd illetve adminisztrátor tud nyújtani egy szerveren. Első körben nagyon fontos, hogy minden játékoshoz előítélet nélkül tudjunk hozzáállni, és az ügyeiket megoldani. Amennyiben ha ez nem sikerül úgy az sok mindent tud befolyásolni egy bizonyos ügyben. Mindezek mellett nem szabad közeli ismerőst, frakciótagot, bármiféle előnyben részesíteni egy eset kapcsán, mindenkinek ugyanannyi eséllyel kell indulnia. Természetesen a játékosokhoz kedvesen kell viszonyulni, igyekezni kell a lehető legérthetőbben fogalmazni, és kerülni kell a mellébeszélést, és a lekoptatást. Nagyon fontos a példamutatás is, ha esetleg bármiféle RP esemény van, és IC vagyunk jelen, példát kell mutatni, nem szabad az RP-t elhanyagolni. Az adminok feladata az RP oktatás is, ezért fontos az RP és a szerver szabályzatának alapos ismerete, nagyon fontos mire tanítjuk meg az új játékosokat. Ezek mellett sok mindent lehetne sorolni, viszont mindenképpen kiszerettem volna emelni pár dolgot.


Miért engem válasszatok?

Sok tapasztalatom van az RP világában, ebből az okból kifolyólag sok mindent átlátok. Úgy gondolom, hogy van ahhoz készségem, hogy tudjak tanítani más játékosokat, és képes legyek egy komolyabb szituációt megfelelően kezelni. Én személy szerint nagyon szeretek más játékosokon segíteni, és örülök is neki ha engem választanak. Kellemes érzés az, amikor valaki ismét hozzád fordul, és emlékszik rád, hogy korábban segítettél neki. Alapvetően szeretek írni, és úgy gondolom meg van hozzá a gyorsaságom, és pontosságom, hogy ne kelljen magam után sokat javítani. Minden cselekedetem után én vállalom a felelősséget, és ha esetleg valamit rosszul tudok és emiatt valakit félre informálok, igyekszem kijavítani a hibámat és korrigálni magamat. Természetesen ugyanez igaz a szankciókra is, bár eddig én nem kaptam semmiféle megrovást, de ha esetleg történne is ilyesmi, akkor vállalom és elfogadom, nem kezdek el kifogásokat keresni, ez nem az én stílusom. Alapvetően szabálykövető ember vagyok, de bárkinek lehetnek hiányosságai, senki sem tökéletes, igyekszem ezt én is figyelembe venni.



Tulajdonságaim:

Rossz:
  • Izgulós típus vagyok, ezért eleinte míg nem jön meg az önbizalmam addig bizonytalan tudok lenni magamban
  • Előfordul néha, hogy elterelődik a figyelmem egy beszélgetés során, az írásos forma nálam jobban megmarad

Jó:
  • Aktív vagyok, napi elég sok órát tudok aktív lenni
  • Szorgalmas vagyok, ha bármiben úgy érzem hiányosságot szenvedek és szükséges igyekszem pótolni minél hamarabb
  • Szeretek csapatban dolgozni, és tudok is
  • Merek másokra támaszkodni, ha segítségre szorulok

Egyéb tulajdonságok amik igazából nézőpont kérdése hova sorolandó:

- Az aktivitásom nagy részét délelőttre tudom tenni a jelenlegi munkahelyem miatt, ez később megváltozhat természetesen
- Alapvetően introvertált személyiség vagyok. Sokszor előfordul, hogy kilépek a komfortzónámból és akkor megváltozok, ettől függetlenül én csendes típusú srác vagyok
- Empatikus vagyok, könnyen átérzem mások problémáit, és igyekszem minél precízebben segíteni





Köszönöm szépen a lehetőséget a vezetőségnek, hogy jelentkezhetek Adminsegédnek, mindenkinek sok sikert kívánok ❤️
 

Dino

Haladó
Játékos
Üzenetek:22
Lucia Whitney
Hello-hello. Mint frakció társad úgy gondolom, hogy megállnád a helyed AdminSegédként. Sok sikert kívánok neked is!
 

Ookami87

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:58
Szia! Amikor még a frakiban voltál már akkor jóban lettünk , és láttam milyen kedves segítőkész is vagy. Nekem is sokat segítettél! Egyértelműen támogatom!
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[fa] Kedves Akiho!

Örömmel értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elfogadásra került!
A következő forduló egy szóbeli meghallgatással fog folytatódni, ami miatt kérlek vedd fel velem a kapcsolatot Discordon a továbbiak megbeszélése érdekében.

Köszönjük a jelentkezésed, és szívből Gratulálunk![/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó