[AS Jelentkezés] Akeem Jafar Johnson / Balla

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Ballasd15

Haladó
Játékos
Üzenetek:21
Akeem Jafar Johnson
AdminSegéd jelentkezés - Balla

Információk rólam IRL:

Keresztnév/Becenév: Balázs / Haverok Balla-nak hívnak
Életkor: Jelenleg 24 éves vagyok, júliusban töltöm a 25. évet
Fő hobbik: Autók, autózás, videojátékok
RP tapasztalat: Körülbelül 10-12 éve játszok RP szervereken, kisebb-nagyobb kihagyásokkal

Információk rólam a szerverrel kapcsolatban:

Játszott idő:
Valamivel több, mint 30ezer perc.
Betöltött helyem az RP világában: Jelenleg a szerver illegális oldalát képviselem.
Regisztráció ideje: 2020. 04. 15. - A leállást leszámítva, pár kihagyással aktívan játszom.
Kitiltás/Adminjail: Szerencsére nem volt még egyik sem.

Bemutatkozás:

Sziasztok! Balázsnak hívnak, haverok, ismerősök csak Ballának hívnak. Jelenleg 24 éves vagyok, júliusban fogom tölteni a 25. életévemet. Gyerekkoromat leginkább a barátokkal való együttlét, és a számítógépes játékok írják le, szinte csak ezeknek éltem. Viszonylag kis koromban már magába szívott a videojátékok világa, mely a mai napig egy nagy szenvedélyem. Miután kézhez kaptam a jogosítványomat, 2015-ben, azóta ezt a szenvedélyt kissé felülmúlta az autók szeretete. Ehhez köthető, hogy jelenleg sofőrként dolgozom, illetve mellette hobbi szinten autószereléssel, autóépítéssel is foglalkozom. Jelenleg a gépezés mellett a kedvenc időtöltésem a vezetés, céltalan cruisolás, autóstalálkozók aktív látogatása.


Hogyan is ismertem meg a szervert?

A szerver történetét a kezdetek kezdete óta követem. Amióta az első hírek kijöttek, hogy ez a szerver fejlesztés alatt áll, és nyitni fog, azóta figyelem az eseményeket. Több ismerős által, illetve régebbi ismeretségek gyanánt jutott figyelmembe maga a folyamat, hogy ez fog megvalósulni. Ekkoriban tértem át a GTA 5 világába, így nagyon megörültem, hogy egy MTA-hoz "hasonlító" szerver fog nyílni ebben a játékban is. Ekkor már tudtam, hogy itt szeretnék játszani.

Adminisztrátori tapasztalatok:

Mivel ahogy fentebb említettem, elég régóta részt veszek a magyar RP világában, egészen pontosan a SA:MP-os korszak óta, viszonylag aktívan, így elég sok helyen volt szerencsém megmérettetni magam. Ez különböző szervereken történt meg, SA:MP, MTA:SA, illetve GTA 5 platformokon is. Ezekbe beletartozik több nagyobb, illetve több kisebb játékosszámú szerver is. Az általam elért legnagyobb adminisztrátori rang az Admin Controller volt, egy akkoriban eléggé népesnek mondható SA:MP szerveren. Ezen kívül rengeteg szerveren tevékenykedtem adminsegédként, illetve kisebb-nagyobb rangú adminisztátorként. Szerintem mindenhol tisztességesen meg tudtam állni a helyem, soha nem fordult elő, hogy lefokoztak volna, avagy elvették volna a jogaimat. Mindig igyekszem a lehető legtöbbet nyújtani, átadni tudásomat a segítségre szoruló játékostársaimnak, minél több türelemmel, és megértéssel. Pontos időt sajnos nem tudok mondani, hogy mennyi ideig is lehettem admin összesen, de sok időm volt megmérettetni magam ebben a feladatban, amit saját magamban sikerként könyveltem el.

Miért szeretnék itt is AdminSegéd lenni? - Mi a fő oka a jelentkezésemnek?

Ahogy az előzőkben írtam, elég régóta követem a szerver életét, annak változásait, fejlődését. Pár játszott óra után érzem úgy, hogy megtanultam a szerver alapjait, rendszereit, nehézségeit, könnyebbségeit, amit szívesen átadnék olyan játékostársaimnak, akik ezeket még nem tudták elsajátítani. Mivel elég sok szerveren megfordultam, így tisztában vagyok vele, hogy milyen nehézségekkel járhat egy teljesen újrakezdés, egy olyan szerveren, amit ráadásul nem is ismerünk, vagy csak nagyon felületesen. Ilyenkor jól esik az, ha van egy (nyilván több is) olyan ember, aki készséggel segít, és bármi kérdés van, azt a legjobb tudása szerint megválaszolja, ezzel könnyítve a tájékozódást a szerver világában. Mivel alapból egy ilyen típusú ember vagyok, aki szeret segíteni másokon, nagyon szívesen lennék azon az oldalon is, ahol a kérdések megválaszolása a feladat, illetve a segítségnyújtás. Ezen felül hálás feladat az is, hogy a nagyobb szintű adminisztrátorok válláról az ember levehet egy kevés súlyt azzal, hogy a kisebb segítségkéréseket nem nekik kell megválaszolni, hanem az adminsegéd is rendelkezésre áll. A fő oka a jelentkezésemnek, hogy szeretnék segítséget nyújtani az újonnan érkező, vagy régebbi játékosoknak, akik valamiben elakadtak, és kérdésükre keresik a választ. Ezt leszámítva a csapatért is, akikről csak pozitívat lehet hallani külső szemlélőként.

Miért engem válasszatok?

Ezt a kérdést talán nem nekem kell megválaszolni, esetleg néhány támpontot adok a döntésben. Munkámból, illetve hobbimból adódóan eléggé csapatcentrikus vagyok, így imádom az olyan feladatokat, munkákat, kikapcsolódást, amely nem egyéni, hanem egy nagy csapat, és ahogy én is, úgy más is számít a segítségre. Több év tapasztalat van a hátam mögött RP és munka terén, ügyfelekkel töltött idő, sok lefutott, elindított kör, mely alapján rengeteg helyzettel, emberrel, és problémával találkoztam már, amelyet véleményem szerint egészen jól tudok kezelni. Ezek a sikeresen vett problémák nagy pozitív erővel töltenek fel, ami miatt még ambíciózusabban megyek előre, megszabott határokon belül. Ha hibázok, azt rögtön elismerem, és lehető legjobb tudásom szerint próbálom helyrehozni a hibámat, nem próbálom meg másra hárítani.


Csapatmunkához való hozzáállásom:

Szerintem ez a dolog az, amit a legtöbbet segít az emberen az életben. (Nyilván nem mindig, de az esetek döntő többségében) Engem, és szerintem mindenki mást egy úgymond nyugodtsággal tölt el az, hogy nem vagyunk egyedül. Ha bármiben elakadunk, nem jön össze valami, tudjuk azt, hogy van valaki akit segítségül tudunk hívni, hogy segítsen nekünk. Ez fordítva is igaz természetesen, az is jó érzés, hogy más ugyan ezt gondolja rólunk, hogy bármikor szívesen segítünk neki adott helyzetben. Szerintem kérni, és kérdezni nem szégyen, ha ezzel segítünk magunknak, vagy másnak. Sok élethelyzetben csapatmunka nélkül egyszerűen lehetetlen átvergődni, illetve sok munkára is igaz ez, hogy csapat nélkül az egyén nem sokra jut. Ez a fogalom teljes mértékben igaz az adminisztrátori/adminsegédi munkára is. Itt is tudja mindenki, hogy van társ, akire számíthatunk, ha akár egy adott esetnél elakadunk, tanácstalanok vagyunk. Egy jó csapatban akárkinek szól az ember, számíthat a segítségére, amit meg is kapunk, avagy éppen adunk.

Erősségeim:
- Gyors helyzetfelmérés, problémamegoldó készség
- Higgadtság, inkább mindent többször átgondolok
- Csapatszellem, csapatcentrikusság


Gyengeségeim:
- Néha túl sokat, néha pedig túl keveset beszélek
- Általam nem ismert emberek felé kissé nehezen nyílok meg
- Néha sajnos dekoncentrált vagyok.
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[fa] Kedves Balla!

Örömmel értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elfogadásra került!
A következő forduló egy szóbeli meghallgatással fog folytatódni, ami miatt kérlek vedd fel velem a kapcsolatot Discordon a továbbiak megbeszélése érdekében.

Köszönjük a jelentkezésed, és szívből Gratulálunk![/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó