[AS Jelentkezés] Aiden Deyes

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Ádé

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:29
Aiden Deyes
Bemutatkozás:
- Szia üdvözöllek! Gergőnek hívnak, a nyáron töltöm a 27-dik életévemet. - Érettségi mellett rendelkezek egy OKJ-s minősitett awi hegesztő papírral illetve egy rendesen megszerzett autószerelő végzettséggel is amihez van egy technikusi képesítésem is. - Többször megjártam külföldöt, most viszont jelenleg Borsod megyében egy kisebb városban tevékenykedek mint autószerelő/gépszerelő.
- Mostanában elég sokat ütöm a vasat a gép előtt, ott is leginkább a szerveren töltöm az időt, persze néha becsúszik egy két maszek is, feketén jó pénzért (szóval remélem a GOV nem ver rám adócsalást.)

Aktivitásom:
- Minden nap aktív vagyok a szerveren, leginkább a délutáni órákban a munkámból kiindulva, de délutántól egész estig fent szoktam lenni akár hajnalokig. (Előző életemben bagoly lehettem)

Hogyan ismerted meg a szervert?
- 2022.08.21-én léptem fel elsőnek a OneRp szerverére, igazából ahogy a többség is, egyértelműen az MTA világából kerültem át ide. - Több évig játszottam a V2-V3 illetve LV szerveren is, itt időztem a legtöbbet mivel a többi szervert annyira nem éltem át, igy lett ez a OneRp-vel is, mivel átkerülésem óta csak ezt az egy szervert gyúrom már a magam 91 ezer plusz percemmel.

Adminisztrátori tapasztalatok:
- Őszinte leszek, mindig is vonzott a dolog, de sohasem léptem meg az e felé vezető utat egyik szerveren sem, ezzel ellentétben, ha esélyem volt rá szívesen segítettem bárkinek, viszont úgy érzem, hogy most itt az ideje rápróbálnom és ezt a szervert szeretném segíteni mivel elég sok időt töltök el rajta.

Mi a főbb oka jelentkezésednek?
- Ahogy fentebb is említettem, szeretek segíteni az embereknek, a problémákra megoldást találni, sőt sokáig addig nem nyugszok ameddig megoldásra nem kerül a dolog és persze vonz is az egész, úgy érzem szeretném ezt csinálni

Miért Téged válasszunk?
- Úgy érzem ennyi eltöltött idő után van elég tapasztalatom a szerverrel kapcsolatos dolgokhoz mind emellett aktív tagja lennék a csapatnak, mindkét fél részéről úgy ahogy az admin csapat úgy a játékos csapat részére is. - Ha valamibe belekezdek akkor pedig vagy 100%-ot nyújtok vagy ..... az egészbe, értitek.

Mi a csapatmunkához való hozzáállásod?
- Mint alapvetően az ember társas lény vagyok, legtöbb esetben alkalmazkodok mindenkihez és én engedek, szeretek csapatban dolgozni, főleg ha megvan az összhang, de azt is nagyon hamar el tudom kapni, ha persze vevő rá a másik fél is. - Ahogy RL is, sokszor dolgozok másokkal, sőt leginkább másokkal mint egy magam, szóval úgy érzem ezzel sem lenne probléma, nem mellesleg több szem többet lát, ahogy szokták mondani.

Erősségeid:
- Kitartó vagyok ami mellé természetesen társul a türelmes is.
- Segítőkész és szerintem "kedves" is, na meg talán néha vicces, már ha ez erősségnek sorolható, viszont ide annyi mindent írhatnék, hogy annyi karaktert nem enged az oldal.

Gyengeségeid:
- Párszor bizonytalan vagyok és szükségem van némi megerősítésre több oldalról is.
- Kicsit túlgondoló típus, ami néha stresszt szül.
- Sajnos néha kedv függő a robbanékonyságom, ha épp piros napom van hamar fel idegesítenek
- Igen ide kicsit több jutott, de ezt még muszáj leírnom, egyáltalán nem az erősségem az ilyen szerkesztés ezért is ilyen letisztult a lap, mint a kocsikáim többsége, mert igy sokkal jobban néz ki!

Végszó:

- Köszönöm, hogy elolvastad a lapom és, ha úgy érzed szívesen látnál a körbe akkor dobj egy cucclit, szavaznék én is, de nem tudom, hogy kell.
 

Chloee

Pletykafészek
Adminsegéd
Üzenetek:121
Nina Cortez
Szia Ádé, ismerlek már egy ideje, és hiába töröm a buksim, semmi negatívat nem tudok mondani. Segítőkész vagy, illetve csapat játékos is. Egy szó mint 100 teljes mértékben Támogatom!
 

Janiivok16

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:79
Dex van den Berg
Helló, sziasztok! Sokat nem fogok ide írni, ismerlek már pár hónapja, segítőkész és ügyes vagy, hajrá! Támogatom!!
 

Robex

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:63
robcyka98@gmail.com
Szia Aiden ismerlek már egy ideje , semmi negatívat nem tudok mondani. Remélem sikerül, én Támogatom a lapodat :)
 

Dino

Haladó
Játékos
Üzenetek:22
Lucia Whitney
Hello, én sem fogok nagyon kibontakozni, jók a tapasztalataim veled kapcsolatban, szeretnék sok sikert kívánni! Támogatom!
 

Loneless

Haladó
Játékos
Üzenetek:16
Szia, Gergő! Ahogy a többi hozzászóló is írta, semmi negatívumot nem tudok írni, segítőkész vagy a játékban, és egyben discordon is, segítőkészséged mellett egyben kedves, jófej is vagy ami elengedhetetlen. Remélem sikerül ez a lap is, én teljes mértékben TÁMOGATOM. ❤️
 

ojeda

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:66
ABM
A srác amilyen rpket alakít, amilyen tudása van, szerintem teljes mértékben illene az AS-csapathoz. Csak pozitív dolgokat tudok mondani róla, őszinte, figyelmes, csapatépítő és a többi, sorolhatnám még itt, de nem ez a lényeg. Ezt a csapat kell, hogy ki tapasztalja. Támogatom.
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[fa] Kedves Aiden!

Örömmel értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elfogadásra került!
A következő forduló egy szóbeli meghallgatással fog folytatódni, ami miatt kérlek vedd fel velem a kapcsolatot Discordon a továbbiak megbeszélése érdekében.

Köszönjük a jelentkezésed, és szívből Gratulálunk![/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó