[AS Jelentkezés] Łordy

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Łordy

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:57
Laurine Claeys
Bemutatkozás:
Hello, sziasztok! Ádám-nak hívnak, 24 éves vagyok. Szakmám számítógép szerelő és ,karbantartó. Régen sokat szerettem biciklizni, szeretek vezetni. Kikapcsolódásom az roleplayezésbe, és pár apró játékban merül ki. Szeretek zenéket hallgatni, sorozatokat nézni és filmeket. Szeretem a kocsik motorjának a hangját, olvasni, régen sok krimit olvastam. Sajnos mostanság nincs lehetőségem rá, valamiért régen mindig amikor úton voltam akkor tudtam olvasni.

Miért jelentkezek:
Szeretném segítőkészségemet és tapasztalataimat kamatoztatni másokat segítve. Kipróbálnám magam mennyire tudom megállni a helyem, és mennyire tudnék akár új és régebbi játékosoknak segíteni, tapasztalataimat felhasználva. Amit törekedtem frakciókban lehetőség szerint mutatni, és próbálni átadni ahogy tudtam a tudást amivel rendelkezem és tanítani azokat akik nem értettek ahhoz éppen, vagy akik új játékosok voltak a szerveren.

Roleplay pályafutás:
Kb 10 éve játszok roleplay szervereken, sok mindent megjártam és megtapasztaltam úgy gondolom. Sokszor voltam szerelő és illegál MTA-n, ismerem körülbelül mindkét oldalt, legált és illegált is. Úgy érzem most jutottam el egy olyan szintre, amit magam is jobban élvezek, mint eddig, s ha jól látom más is. Itt ezen a szerveren illegálba kezdtem ami nem igazán jött be és nem is tartott sajnos sokáig, így legális pályafutást folytattam, mint gov-ba mint közteres és szerelő frakciókban, legutoljára Digassterbe voltam, egy napra sajnos alleader, most pedig szerelő frakciót erősítem tudásommal, fejlesztve azt.

Csapatmunkához való hozzáállás:
Szeretek csapatmunkában dolgozni, úgy gondolom fontos is, és annak alapja a kommunikáció, meghallgatás és megértése a másik félnek, segítése. Más különben hiába a kommunikáció ha azt téves, vagy süket fülekre talál esetlegesen. És igyekszem a csapatmunkába megtalálni a közös hangot is, de van amikor saját meglátásom ami jó lehet, próbálom átadni.

Miért pont én?
Tapasztalatom miatt gondolom hogy alkalmas lennék és képességeim miatt. Szerver első nyitása óta vagyok itt, akkor tesztelő voltam, sajnálatos módon amikor újra megnyitott nem mentem tesztelőnek. Amikor persze bezárt OneVoice-on folytattam pályafutásom, meg bevallom volt egy kis idő amit máshol töltöttem le, de visszatértem végül textre amikor újra nyitott. Mivel mostanság eléggé aktív vagyok, úgy gondolom azt erre is feltudnám használni, mások segítésére.

Pozitív tulajdonságok:
- Objektív látásmód.
- Segítőkész.
- Figyelmes.
- Közvetlen.
- Barátságos.

Negatív tulajdonságok:
- Haragtartó.
- Beletörődő.
- Túlzó önkritika.
 
Utoljára szerkesztve:

Poqu

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:627
Maurizio Mancini
Az alapján, ahogy a frakcióban is tevékenykedsz szerintem alkalmas lennél a feladatra! TÁMOGATOM! Sok sikert! :cool:
 

Veysel

Pletykafészek
Játékos
Üzenetek:117
Gregory Mogiljevics
Szia! Elég régen ismerlek már téged és a munkásságod is követem, szerelőként már régen neked kellene vezetned egy telepet hiszen a pároddal együtt nagyon kitartó és áldozatos munkát végeztek a szerver életében , örülök neki, hogy megírtad ezt a jelentkezési lapot, Teljes mértékben Támogatom a jelentkezésed, ott a helyed az Admin csapatban
 

Becy.

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:81
Keiriana Wellington
Egy ideje már ismerlek téged, a tulajdonságaid alapján megfelelő lennél adminsegédnek, idővel pedig adminnak. TÁMOGATOM!
 

Bishop

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:358
[fa] Kedves Lordy!

Sajnálattal értesítelek téged, hogy az adminsegéd csapat véleménye, de legfőképp az én mérlegelésem alapján az adminsegéd jelentkezési lapod elutasításra került!

Köszönjük, hogy a lapba időt és energiát fektettél, de ez most sajnos nem sikerült.
[/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó