[AS JELENTKEZÉS] Sergej Makarov

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Ballasd15

Haladó
Játékos
Üzenetek:21
Akeem Jafar Johnson
Rólam, pár szóban:

Balázsnak hívnak. Jövő hónapban töltöm a 24. életévemet. RP pályafutásomat körülbelül 11 éve kezdtem, azóta kisebb-nagyobb kihagyásokkal űzöm ezt. Legfőbb hobbijaim közé tartozik az autózás, ezen belül is az épített autózás, ehhez közvetlenül csatlakozik, hogy imádok vezetni, melyet jelenleg főállásként is folytatok. Szabadidőmet szívesen töltöm kirándulással, barátokkal, illetve persze a számítógép előtt.

Aktivitásom:

Leginkább hétköznap délutánonként tudok játszani, ekkor olyan 3-4-5 órákat tudok akár a szerverre szánni. A hétvégéimet javarészt nem töltöm itthon.


Honnan ismertem meg a szervert?

Nagyon régóta követem a szerver fejlődését. Az első percektől kezdve, mikor még csak a híreket lehetett tudni, hogy egyszer érkezik. Ez előtt természetesen az MTA-s oldalon is részt vettem.


Tapasztalataim adminisztátorként:

A sok éves pályafutás alatt sok helyen volt alkalmam kipróbálni magamat különféle posztokon. A legnagyobb poszt még régen SA:MP-on volt Admin Controller rangon, de MTA szervereken is részt vettem adminisztrátori csapatban, ahol sikeresen tudtam a ranglétrán mászni felfelé. Elég sok eltöltött időm van adminisztátori pozícióban. GTA V RP szervereken is sikerült már kipróbálnom magamat, és itt is helyt tudtam állni.


Jelentkezésem fő oka:

Mivel nagyon szeretem a szervert, régóta követem, úgy döntöttem, hogy a kezdő játékosoknak is szeretnék segítséget nyújtani, tapasztalataimat átadva. Persze a régebbi játékosoknak is szívesen segítenék mindenben, amiben csak tudok, illetve van rá lehetőségem, ezen kívül a többi admin/adminsegéd dolgát lehető legjobb tudomásom szerint segíteni.


Miért én?

Viszonylag soknak mondható a tapasztalatom RP téren. Sok helyen volt lehetőségem kipróbálni magam, ezért úgy érzem ebben is meg van a kellő tapasztalatom, amit tudnék hasznosítani a szerver életlében is. Szeretek csapatban dolgozni, szívesen segítek társaknak, másoknak egyaránt.


Csapatmunkához való hozzáállásom:

Mivel IRL is a munkám megköveteli a csapatmunkát, így nagyon szeretem ezt csinálni. Sokkal inkább dolgozom csapatban, mint egyedül. Ilyenkor az ember tudja azt, ha bármiben elakad, van akire számíthat, kérdezhet. Ugyan ez visszafelé is. Jó érzéssel tölti el az embert, ha egy társának tud segíteni, ezzel is megkönnyítve a dolgát a másiknak.


Erősségeim:
- Könnyen ismerkedem, barátkozom
- Szeretek csapatban dolgozni
- Jó problémamegoldó képességgel rendelkezem


Gyengeségeim:
- Nem vagyok túl bőbeszédű
- Sokszor nem tágítok a meglátásom mellől, hiába mondanak jó érveket
- Képes vagyok túlstresszelni a dolgokat néha
 

Tanci

Veterán
Very Important Person
Üzenetek:259
Kedves Balázs!

Az adminsegéd csapat meglátása, de főként az én döntésem alapján a lapod most elutasításra került!
Következő jelentkezési időszakban, újra beadhatod a jelentkezésedet.
Köszönjük a jelentkezésed!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó