Artúr adminsegéd jelentkezése.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

ArT

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:391
ArT
Artúr jelentkezése adminsegédnek


Rólam:

Hello! Az én nevem Artúr, 21 éves vagyok, Október 23-án születtem Erdélyben (Marosvásárhelyen), ott éltem 14 évig, majd elköltöztünk Németországba, azóta itt élek már lassan 7 és fél éve. Igazából itt tanultam meg németül, de ezen kívül beszélek még angolul és románul is. Régebben sokat sportoltam, nagyon szerettem jégkorongozni és pingpongozni. Ezen kívül vonz a programozás és a designolás. Szabadidőmben, ha tehetem sok időt fordítok a számítógépes játékokra, de leginkább az RP szerverek vannak előnyben.

Más szerveren elért eredményem:

MTA-n kezdtem a pályafutásom az RP világában 2014-ben, több szerveren is megfordultam, de leginkább a SeeMTA szerverén töltöttem a legtöbb időmet. Ott sikerült eljutnom a 4-es adminig, majd személyes okok miatt le kellett adnom. Ezután bekerültem az NNI frakcióba, ahol eltöltöttem körülbelül másfél évet. Majd a kiemelkedő teljesítményeim miatt, bizalmat szavaztak, így Leader-t kaptam.

Miért én lennék alkalmas:

Úgy gondolom, hogy elég tapasztalattal rendelkezek a feladat elvégzéséhez, az évek során kerültem már elég sok szituációba, úgy hogy nem jelentene problémát nekem a feladat elvégzése. Szeretem megoldani az adott problémát és mindig a dolgoknak a végére járni. Nem teszek különbséget két, vagy akár több játékos között. Tisztában vagyok a szerver szabályzatával, a szerveren levő alapmunkák ismeretével is.

Egy adminsegéd feladata:

Egy adminsegéd feladata, hogy a kisebb problémákat az adminok válláról levegye és megoldja. Kellően türelmesnek kell lenni, hisz egy új játékos még nem tud semmit a szerverről vagy a működéséről. Mindig a legjobb tudása szerint választ adni a játékosnak.

Aktivitásom:

Jelenleg itt Németországban a cég ahol dolgozom, 4 órás munkaidőben működik, így akár 6-7 órát is tudok lenni a szerveren.

Motivációm:

Kellően motiváltnak érzem magam, szeretek problémákat megoldani, segíteni másoknak. Örömmel tölt el az, ha valakinek segíthetek a szerveren, legyen az új játékos vagy régi. Ha kell szívesen körbevezetek egy új játékost, megmutatom mi merre található.


Pozitív és negatív tulajdonságaim:

Egy türelmes, segítőkész, megértő embernek tartom magam. Másokkal szemben tisztelettudó vagyok. Könnyen barátkozok, gyorsan beilleszkedek egy új közegbe.
Ami rossz tulajdonságom lehet, hogy ami a szívemen az a számon is. Akaratos vagyok néhány szituációban, ez alatt azt értem, ha tudom, hogy valakinek valamiben nincs igaza, akkor kiállok a végsőkig a saját igazamért.


UI: Hello ArT voltam.
 

sweet

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:41
Szia! Egy pár éve ismerlek, mind a szerepjáték világában mind a valóságban is egy remek ember vagy, simán eltudnálak képzelni egy ilyen pozíción. Sok sikert! :)
 

Limonium

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:2,085
[foadmin]Helló Artúr.
Ugyan lapod rövidre sikeredett, de a formázása jó és a lényeg benne van. Próbáljuk meg.
Következő feladatod az lesz, hogy olvasd át a szabályzatot többszöri alkalommal! A meghallgatásod időpontjáról privátban tudunk egyeztetni!
[/foadmin]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó