Elfogadva Apollo Miro---> Taami

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

peti2011

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:70
unban.png


Név: Apollo Miro
Adminisztrátor neve: Taami
Indok: utolsó esély eljátszva.
Tiltás időpontja: 2024.03.24.
Meddig tart a ban: Örökös.
Hányszor voltál tiltva a szerverről: A mostanival együtt mindössze 3-szor.
Miért kérsz unbant: Nos amiért ismételten megírom a kérelmet. Terveim között szerepelt hogy más vizekre evezek, kipróbálok új dolgokat ezt is azt is. De teljes ősszinteséggel, nem tudok elszakadni a szervertől ha a roleplayt választom kikapcsolódásnak. Rengeteg jó és rossz emlék is köt ide ami igazán vonzóvá teszi az egésszet. Ezért szeretnék tovább gazdagodni a tapasztalatokkal/élményekkel és folytatni valamelyik általam kedvelt frakciók közösségében.
Min változtatnál, ha vissza jönnél a szerverre: Mindenféleképpen a mentalitásomon,stílusomon amelyet sokan bántónak vagy támadónak vélnek.
Összességében jogosnak érzed a tiltást: Teljes mértékben az efelelől semmi kétségem sincs.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,721
-
Szia,

Mit csináltál amiért kitiltásban részesültél?
 

peti2011

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:70
Szia,

Mit csináltál amiért kitiltásban részesültél?
Szia Laca,elég sok víz lefolyt már a dunán nem igazán van meg sajnos számomra sem,próbáltam az utobbi időben munkámra reflektálni a való életben,egyeltalán nem gondolkodtam a roleplay-t érintő dolgokra így nincs meg a szituáció. Amennyire emlékszem egy menekülés során sikerült elkövetnem hibákat ami miatt a mostani szankciót kaptam.
 
Utoljára szerkesztve:

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,721
-
A szerverlogok alapján egy kis éjszakai nonRP volt a dologban meg másokra húztad direkt a kormányt és ők pedig szörnyet is haltak az ütközésben. Így már rémlik valami?
 

peti2011

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:70
A szerverlogok alapján egy kis éjszakai nonRP volt a dologban meg másokra húztad direkt a kormányt és ők pedig szörnyet is haltak az ütközésben. Így már rémlik valami?
Így van mostmár rémlik a szituáció egyik másik része. Nos erről a szituációrol azt tudom neked elmondani amit a fenti kérelemben is leírtam,teljes összinteséggel még ha hülyének is nézel,ennek egyetlen oka az volt hogy túlzott időt öltem bele ebbe a fajta tevékenységbe így kicsit elegendtem magam és kevésbé vettem komolyan a szituációt,eltekintve a falba durrantást nem teljeskörűen az volt a célja hogy beledurranjak a többiekbe,inkább egy manűvert akartam végrehajtani sajnos sikertelenül. sok hibám van ez igaz de azt megtanították hogy másokat ne bántsak vagy rontsam el a szórakozásukat hisz ebből kaptam eleget. Ha úgy gondolod hogy visszaengedsz vagy ha nem azt is megértem, és köszönöm hogy időt fordítottál rám.
 
Utoljára szerkesztve:

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,721
-
Az alábbi pár másodperces videóban az aznap a Park Rangerektől kilépett karaktered látható, ahogy egy LSPD tagot szúr le. Ezt követte az elhajtásod és az Auto Exoticba rongyolásod, ahol elgázoltál pár embert.


Nem az első ilyen eset, hogy nem tudod tartani a kontrollt. Mi a garancia arra, hogyha kapsz egy UB-t nem történik meg ilyen vagy hasonló ismét?
 

peti2011

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:70
Az alábbi pár másodperces videóban az aznap a Park Rangerektől kilépett karaktered látható, ahogy egy LSPD tagot szúr le. Ezt követte az elhajtásod és az Auto Exoticba rongyolásod, ahol elgázoltál pár embert.


Nem az első ilyen eset, hogy nem tudod tartani a kontrollt. Mi a garancia arra, hogyha kapsz egy UB-t nem történik meg ilyen vagy hasonló ismét?
A garancia arra hogy nem történik meg hasonló eset többet részemről az az hogy részben hozzátett elkövetett baromságaimhoz a való életben lenem rendezett/feltörekvő problémáim,mára ezeket már sikerült magam mögött hagynom. A második része pedig hogy többet nem probálnék meg illegál részben mozogni a közegben hisz mindig ekkor sikerült olyant csinálnom amit nem kellet volna.
 

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,721
-
Head of Staff hozzászólás
Az adminisztrátorokkal hozott közös döntés alapján kapsz esélyt a bizonyításra.

Feloldottalak.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó