Anthony Patrick Karaktertörténete

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

SonGoku

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:28
Maddox Travis
Név: Anthony Patrick 2023-02-02 (9).png
Születési hely, idő: Los Santos, 2000.06.22 (22 év)
Nem: Férfi
Édesanya neve: Mary Yesther
Édesapa: George Patrick
Test magasság: 198cm
Test súly: 95kg
Teste: Izmos Tetovált
Haj: barnás-szőkés spagetti
Szem: világos kék
Láb méret: 46
Pozitív tulajdonságok: Gondoskodó, Tiszta lelkiismeretű, kedves
Negatív tulajdonságok: Nyugtalan, hirtelen haragú, önfejű





VISSZA TÉRÉS LOS SANTOSBA.
**Le veszi a tenyerét a kamerája lencséjéről** Hello sziasztok Anthony Patrick vagyok, a mai nap az az 2023.02.02 22óra 15perckor landolt a gépem itt a LOS SANTOS INTERNATIONAL reptér 3-as kifutóján. Mit is mondjak izgatottan vártam a haza térést mert már hon vágyam volt nagyon. és persze hiányzott az itteni társaságom akiket itt hagytam a Hadsereg miatt . **sóhajt egyet** Fel is hívtam abátyám Johnson-t aki az ismeretlen számom sajna nem vette fel így fel hívtam régi cimborám Tyzee-t hogy vissza tértem Afganisztán- ból és hogy értem tud-e jönni a reptérre mert szükségem van egy fuvarra hisz meg akartam lepni Gin-t a húgom a Szombaton ünneplő születésnapján. Tyzee természetesen igent mondott és ki is jött értem a reptérre, Beszállok mellé üdvözöljük egymást majd látván az arcán és hangján hogy valami nem oké, rákérdeztem miért ilyen bús és szomorú erre jött is a válasz hogy Gin ma kora este szolgálat közben autó balesetet szenvedett és elh2023-02-04 (5).pngunyt a sérülései súlyossága miatt **meséli szomorúan Tyzee** én abban a pillanatban mintha le fagyasztottak volna **könnyes szemmel emlékszik vissza** MICSODAAA **órditva** MITÖRTÉNT Gin -EL? Igen jól hallod hívásra mentünk kettő kocsival és mi csak annyit láttunk hogy Gin kocsija lesodródik az útról és bele csapódik a fába **mondja Tyzee könnyes szemmel szomorúan** Azonnal hívtuk az orvosokat akik azonnal a helyszínre értek egy helikopterrel de nem tudtak segíteni Gin- en **folytatja Tyzee** Istenem miért ma és miért vele történik ez **idegesen kétségbe esetten** Tyzee meg kértelek hogy te és Johni vigyázzatok Gin-re mert már csak ő maradt nekünk a Szüleink el vesztése óta **szomorúan** majd mondtam neki hogy menjünk akkor gyorsan haza Johnsonhoz a bátyámhoz aki otthon intézte már a temetést. Hazaérve vettem észre hogy Gin és Johnson eladta a Mirror Parki házam és a Városháza környékére költöztek.**Meglepődve** Haza érve egyre jobban szorongtam a hallottak-tól így Johnsont megöleltem majd egy szó nélkül át mentem Gin szobájába és meredten néztem magam elé. Pár perc múlva jöttek a Srácok hogy menjünk el a Park&Parking Ranger irodához mert Johnson kocsija ott maradt. Haza hoztuk majd Tyzee haza ment mi meg Johnsonnal a saját szobánkban le feküdtünk aludni. Ez volt tehát a megérkezésem napja holnap találkozunk **mondja a kamerának majd a lencsére teszi a tenyerét és megnyomja a leállítás gombot**



AZ ELSŐ NAP A LANDOLÁS ÓTA.
**leveszi a tenyerét a kamera lencséről** Hello Szép napot mindenkinek! a tegnapi után aludtam egy keveset viszont ma sok volt a dolog! A mai nap 2023.02.03-at írunk. A mai nap el mentünk Johnsonnal és Tyzee-val a Park&Parking Ranger irodába elintézni az át szerződésemet a Seregtől. Az irodához egy kedves Forma várt minket **mondja elégedetten** Chief Joseph Pegorino volt az a Park&Parking Rangerek főnöke. be is mutatkoztunk egymásnak majd körbevezetett és el magyarázta eme Csodás foglalkozás érdekeségeit és lényegeit, feladatait.**lelkesen mondja a kamerának** Szépen mondva mindent is el mondott erről a nemes hivatásról. Be érve a saját kis irodájába elő vett egy szerződést és alá is írtuk. a Srácokkal egyből be is álltunk a szolgálatba hogy legyen elérhető egység ha bármi féle hívás is lenne akkor azonnal sietni tudjunk a hívásra. De persze a reggeli és dél előtti órákban egy hívás se volt tehát járőr szolgálatot teljesítettünk a városban és a városon kívül. majd miután vissza tértünk a bázisra le adtuk a szolgálatot és haza mentünk. Délután egyedül mentem vissza a bázisra amikor egyszerre csak egy hangos helikopterre lettem figyelmes ami ismerős volt nekem. **elmélkedve** miután láttam a házat ami a bázisra néz tudtam hogy kinek kell írnom. Ayane-nak írtam aki a Benny˙s -ben volt a kolleginám. **mosolyogva** írtam is neki hogy hogy van mizujs és hogy haza tértem a seregből. válaszolt majd mondta jól köszöni és hogy nem őt láttam **nevetve idézi fel a telefonból** mondom neki ja persze majd elő vettem egy távcsövet és felnéztem a házra ahol az erkélyen Ayane állt. majd megérkezett egy számomra idegen fickó akit Lucas-nak hívnak és ő is a Park&Parking Rangerek-nél dolgozik. be is mutatkoztunk egymásnak majd ő is részvétet nyilvánított majd fel is vette a szolgálatot és ment is az útjára. rá ötpercre Tyzee hívott hogy jön dolgozni megyek e vele, mondtam neki hogy én már itt vagyok és akkor meg várom hogy egy egységbe kerüljünk. így is lett miután megérkezett el is kezdtük a Járőr szolgálatot a délután folyamán nagy volt a nyugalom így csak a városban illetve Paletoban köröztünk. Az este folyamán pedig már egyedül mentem amikor egy medvével találkoztam nem messze a Grove Street-től. gyorsan nyúltam a rádióm-ért és közös frekvencián szóltam is az LSPD-nek **izgatottan** GSA az LSPD-nek itt Ranger Patrick ha lövéseket hallanak a Grove Street környékén az én vagyok egy kóbor maci miatt vétel GSA out. majd a vadász puskát elő kaptam a hátsó ülésről és fel másztam a kocsi tetejére, mivel már a seregbe elég sokat lőttem minden féle kaliberrel így nem volt nehéz a maci ártalmatlanítása gyorsan ki is lőttem majd értesítettem a vadász társaságot akik hamar ki értek és el vitték a maci tetemét. ezt követően vissza ültem a kocsiba és elintéztem a papírmunkát majd vissza tértem a bázisra. majd ezt követően a kis kocsimmal el mentem az East Costums-be és feketére festettem a kocsit és elintéztem a forgalmit rá. majd haza felé menet be ugrottam a Crucial-fix be és ettem jó vörösboros marha ragut majd elégedetten távoztam onnan haza **örömmel teli meséli** hát a mai nap ennyi volt én el megyek és alszom egy jót. ** majd el köszön és le takarja a kamerát és le állítja a felvételt**


EGY ÁTLAGOS NAP.


**le veszi a tenyerét a kamera lencséről** Sziasztook! A mai nap 2023.02.04-ét írunk. kicsikét el aludtam mert 17:45- kor keltem tehát a délutánom rohanós volt. fel keltem tusoltam és mentem kamionozni de mivel csak kevés időm volt így csak fuvart mentem. a fuvar végeztével a Park&Parking Ranger irodához mentem fel enni a szolgálatot ahol mindenki ott volt kb. én be álltam Johnoson-hoz hogy egy egység legyünk majd el mentünk a városban körül kukkantani hogy miujság a tilosban parkoló kocsikkal majd miután a városban végeztünk nem messze az irodától egy szabálytalan kocsis miatt autó balesetet szenvedtünk ahol a másik autót vezető hölgy elhunyt.**szomorkásan** majd miután a helyszínen végeztünk a csapat össze gyülekezett és el mentünk egy kolléga birtokára egy csapat építő Airsoftozásra.**mosolyogva** kiérve a birtokra át beszéltük a csapatokat és a szabályokat majd neki álltunk a jó hangulatú csapatépítőnek.**örömmel tele**
két csapat volt a piros illetve a kék. A piros csapat tagjai Joseph Pegorino Chief, Roger Clifford Ranger, és jómagam Anthony Patrick. A kék csapat tagjai Deamon Pegorino Commander, Lucas Marino Ranger, Johnson Patrick Ranger aki a bátyám. a körök egyre csak mentek mentek majd az egyik kör végén észre vettünk egy BCSO- Deputy-t aki segítségért jött hozzánk ugyanis tűzharc közben az egyik Deputy megsérült és nem tudtak be menni a korházba mert a mentők terheltek voltak és nem tudtak eset kocsit küldeni így mi vittük őket be a korházba. **izgatottan** majd miután a korházba végeztünk vissza mentünk a bázisra és mindenki le adta a szolgálatot és el ment a saját dolgára. Én el mentem a LA Fitness konditerembe egyet kondizni kb. egy órás edzés után haza gurultam az ország úti kerékpáromért és el mentem biciklizni egyet **fáradtan** biciglizés közbe eszembe jutott hogy közel a tenger part így arra tekertem majd le tettem a bicajt és fürdőztem egyet a hullámokban. miután ki fürödtem magam haza tekertem és ide jöttem a kamerához hogy el meséljem a mai napom. **kedvesen** sajnos a mai video kicsit kevés lett de sajnos a napom is ennyi volt. viszont szeretnék egyre több mindent fel venni és el mesélni így nem spoilerezek de ezeket majd meg látjátok holnap találkozunk én Anthony voltam sziasztookkk!! **vissza teszi a tenyerét a lencsére és kinyomja a felvételt**

image.png
image.png


A piros csapat és a sérült Deputy-k korházhoz érkezése velünk





MOZGALMAS HÉTFŐ ÉS KEDD
**le veszi a kezét a kameráról és elkezdi a bejelentkezést** Sziasztook!! a Mainap 2023.02.07-ét Kedd-et írunk ismét jó késői a bejelentkezésem de ma is egésznap csak dolgoztam.
Kezdjük a Hétfővel. Hétfőn izgatottan keltem felreggel hiszen mehettem ismételten kamionozni dél elött az gyorsan el is telt majd jött a délután a Ranger szolgálai idő amit vártam a srácok miatt mert öröm ebben a csapatban dolgozni. Fel is vettem a szolgálatot majd ki is mentem a városba körbe járni a főbb spotokat ahol sűrűn elő fordul a tilosban parkolás miután ezzel végeztem ki mentem terepre megfigyelni az a természetet és az ot lévő állat világot. mivel semmilyen hívás nem érkezett így elő vettem a Ranger kocsi csomagtartójából a kis kemping székem illetve egy fél kiló kenyeret és egy szelet szalonnát mert készültem egy kis szalonna sütésre szolgálat közben hiszen ez is a munka része hogy a természetben figyelünk és várunk igy úgy gondoltam ez jól fog esni. Tehát neki is láttam egy bt kifaragásának és a tűz megrakásának amit egy ennek kijelölt helyen tettem meg majd miután végeztem az elő készületekkel neki is láttam a szalonna sütésnek. közben fél füllel a szolgálati rádiót hallgattam hogy ha netán menni kell akkor időbe tudjak menni. miután végeztem a szalonna sütéssel vissza tértem a bázisra és fel vettem Johnsont hogy egy egységet alkossunk így is lett majd egy BCSO-s hívásra mentünk is vontatni majd ezután Roger is kért egy vontatást miközbe hagytuk volna el Paletot Roger meg mutatta a telkét ami eléggé jó hangulatú majd meg mutatta nekünk Zizit a kis kutyáját. miután meg voltunk ezzel a vontatással is még körbe jártuk a várost majd le adtuk a szolgálatot és én el mentem a konditerembe egy jót edzeni utána pedig házakat néztem hiszen el szeretnék költözni a jelenlegi lakásomból.
És akkor kezdjük a mainap történéseit.
**vidáman** hmm nos a mainap kicsit sokáig aludtam így miután fel keltem kigondoltam a napi rendet hogy mi lesz ma **gondolkodóan** aztán arra az el határozásra jöttem hogy miközben mesélek majd közben főzök nektek egyet ** majd fel kapja a kamerát és kimegy a konyhába** amig meselék addig csinálok egy Tejszines babtortát **közbe el kezdi a sertés szüzet betekerni a Baconba** Nos miután el mentem a boltba bevásárolni az esti főzéshez neki álltam ki takarítani a lakást és tovább nézni az interneten a lakásokat **közben egy folpack-al fel tekeri a szűzre a Bacont majd egy alufóliába tekeri és fel teszi a forrásban lévő vízbe** néztem egy két jó házat de az áruk az egekben van tehát arra az el határozásra jutottam hogy gyűjteni kell még **közben vesz egy serpenyőt amibe bele teszi a zöld babot és fel vágja a fokhagymát és a friss chilit majd bele teszi a tejszín-be és rá önti a babra** nos közben a bab torta is megy a sütőbe a a szűz is marinálodik a vízben. **folytatja a mondani valóját** miután kész lettem a házzal el mentem a kutyámat Csumpit meg sétáltatni a Ranger Office közelében lévő parkba majd miután haza értünk le tusoltam és készültem a délutáni szolgálatba induláshoz. **közben ki veszi a Szűzet és le pirítja egy serpenyőben és félre teszi** közben neki látunk a mártásnak fel vágunk egy fél fokhagymát **kés szeletelésétől hangos a konyha** egy kis vöröshagymát majd le pirítjuk a Bacon zsírjában és öntünk hozzá egy kis vörösbort majd egy kis fekete szedert adunk hozzá. **közbe serényen adja hozzá a dolgokat** el jött a délután indultam is a délutáni szolgálatra amikor be értem már Johnson már szolgálatban volt igy külön egységet alkottunk. **kiveszi a sütőből a babtortát és félre teszi** közben ki főzzük a borból az alkoholt **kevergeti a mártást** ki is mentem körbe nézni a városban hogy kell-e intézkedni a tilosban parkolók ellen de nem kellett így ki mentem a városból és kint a természet védelmi helyeken nézelődtem hogy van e bármilyen szabály sértés de nem volt közben be esteledett és jött a a szolgálat vége. viszont a városban találtam egy kocsit amit az út közepén állt. így fogam a rádiómat és kértem egy TOW-egységet **közben vesz egy cheddar sajt szeletet és be teszi a mikróba** majd ők el vitték épségben és én vissza tértem a bázisra ahol Johnson Rogerrel beszélgetett **kiveszi a sajtot** közben le szűrjük a mártást **fog egy szűrőt és elkezdi szűrni** hmm elég finom illata van **izgatottan** tehát ott volt Roger és Johnson a fő hadiszáláson és becsatlakoztam a beszélgetésbe majd Roger mondta hogy kellene neki kis segítség majd én gyorsan rá vágtam hogy segítek neki majd mondta hogy a birtokra kéne a kocsiját ki vinni nem is tétováztam ki is vittem a trailert és fel raktuk rá kocsit majd ki vittük a birtokra Paletoba. **neki lát a tálalásnak** nahh akkor neki látunk a tálalásnak a szűzet fel vágjuk **felvágja a szűzet és fel teszi a tányérra** rakunk hozzá egy kicsi mártást is **majd csap a kanállal egy kis mártást is** és jöjjön a babtorta is ** fel helyezi a babtortát a szűz mellé és rá csöpögtet egy kis mártást** végül jöjjön a sajt ropogós **majd fel helyezi a babtortára a sajt ropogóst** kész lenne eme finom étel. közben vissza tértem a trailerrel a bázisra majd haza kocsikáztam és ide jöttem a kamera elé *nevetve* viszont én mára el köszönök tőletek legyetek jók sziasztoook!! **letakarja a kamerát majd le kapcsolja a felvételt**


1675817311771.png 1675817426952.png
 
Utoljára szerkesztve:

Mercikee

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:90
Blaire Duncan | Eleonora Greek
[hc] Kedves @Anthony Patrick,
Köszönjük, hogy időt és energiát fektettél a karaktertörténeted megírásában, azért tartott ilyen sokáig a bírálat, hogy lássuk a további fejleményeket a karaktereddel kapcsolatban, de nem láttunk karakterfejlődést, ezáltal sajnos a karakterlapod elutasításra került.

Amennyiben folytatnád a történet kiegészítését, kérlek keress fel egy moderátort és áthelyezi a karaktertörténetek fülre.

Üdv, HCRP Team [/hc]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó