Anthony Gatlin - Orlando Banks, Bravon Hayes

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Dodge

Újonc
Játékos
Üzenetek:12
Lisa Montes
panaszkonyvj.png

Neved: Anthony Gatlin
Játékos(ok) neve: Orlando Banks, Bravon Hayes
Panasz oka: Le lettem lőve, úgy hogy semmit nem csináltam.
Panasz kifejtése: Egy lowriderrel krúzoltam a gettóba, mivel jöttem az ECG-ből, és tartottam az EMS felé (ahol dolgozom). Ugyan be kell vallanom, hogy a karakterem, eléggé mexikóisan volt beöltözve, és lowriderbe mentem, de attól még úgy gondolom, hogy nem kell lelőni az embert. Mint említettem az ECG-ből tartottam a kórház felé, amikor a gettóba (bandaterületen) felszólítás nélkül el kezdtek rám lőni kocsiból. Igen, bandaterületen voltam, de szerintem akkor se kéne rálőni csak azért mert lowrider. Meg a másik, hogy már a többedik lövés, után elkezdtem rp-zni, hogy lassan előveszem a mentős jelvényem, hogy felmutassam ezzel igazolva ártatlanságomat, de mielőtt be tudtam volna fejezni, ki lettem végezve.
Bizonyíték (kép, log, videó):
image.png
image.png

image.png

Megjegyzés: Ugyan értem a felindíttatást, de én úgy érzem, hogy nem lett valami igazságosan ez az egész elrendezve
 

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:691
-
Adminisztrátor hozzászólás
A PK-t én fogom kezelni! Várom az érintettek válaszát 24 órán belül!
 

Carlito

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:104
Taglalom a mi álláspontunkat is lényegretörően, kezdve a kontextussal.

Kontextus;
Tegnap egy hood check közepette az SSCC gang pár affilált tagja belebotlott egy nőbe szomszédos környéken(F13 hood). Egy békés kezdeményezés volt, ami szóváltásba keveredett, tovább is álltak. Többi történés már késő esti órákban kezdődött amikor feltaggelték carson crip környékét feltehetően a rivális F13-as banda. Válaszul a cripek szintén feltaggelték a határos F13 területét, ami egy lövöldözésbe torkollott ki. Azon a környéken gurulgattál (sértett), mint neutrális személy. A két tagnak (nekünk) úgy tűnt, hogy az F13 egyik rivális bandatagjáról van szó, mintha csekkolták volna őket. A carson avenuen lett utolérve, ahol le lett adva pár lövés a kocsira utána interaktálás folyt. Mikor a neutrális személy tisztázhatta magát a félre érthető helyzetben le lett lőve. Két tag már csak a kiesett jelvényt látta, aztán megszeppenve hagyták el a helyet meghúzva magukat.

Rosszkor voltál rossz helyen, igazából is történtek ilyen esetek nem egy. Az ilyen sajnos benne van és egy jó RP szituáció része is lehet. Minden egy adott RP indíttatásból történt. Igaz eddig még ilyen ügyem nekem se volt itt, régóta csinálok bandákat a szerveren.

Van pár érdekesség amivel idézni fogok:

"Egy lowriderrel krúzoltam a gettóba" - egy friss tűzharc közepette.

"már a többedik lövés, után elkezdtem rp-zni, hogy lassan előveszem a mentős jelvényem, hogy felmutassam ezzel igazolva ártatlanságoma" - Párhuzamos volt az én cselekvésemmel, nyilvánvaló ha előbb látom a szituáció is úgy alakul.

"Ugyan értem a felindíttatást, de én úgy érzem, hogy nem lett valami igazságosan ez az egész elrendezve" - Ha értenéd, akkor mért teszel pk-t? Az igazság szolgáltatás része meg teljesen In Character ügynek tartom egy ilyen esetben.

Én ebből csak azt következtetem ki, hogy te is tisztában vagy mi történt. Ok-Okozat volt, In Character pedig egy balszerencsés szomorú sztorival zárult.
 
Utoljára szerkesztve:

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:691
-
Sziasztok! Érdekelne a Crip és az F13 közötti tűzharc és a PK-ban szereplő RP szál időpontja. Videó, kép, log - bármi ami abban az időintervallumban készült.
@Carlito @Dodge
 

Relay

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:691
-
[23:02:05] [KILLOG] Dejerius James meghalt 2023.8.23. 23:02:05-kor egyéb által. Halálát okozta: Ismeretlen sérülés. [23:02:05]
[KILLOG] Dejerius James meghalt 2023.8.23. 23:02:05-kor játékos [Delmar Suarez] által. Halálát okozta: Taurus PT92AF (Pistol) sérülés. [23:02:15] [KILLOG] Kaseem Ybarra meghalt 2023.8.23. 23:02:14-kor játékos [Antonio Fraga] által. Halálát okozta: Micro Draco AK Pistol (Compact Rifle) sérülés. [23:02:18] [KILLOG] Delmar Suarez meghalt 2023.8.23. 23:02:18-kor játékos [Antonio Fraga] által. Halálát okozta: Micro Draco AK Pistol (Compact Rifle) sérülés.
[23:02:13] Bravon Hayes elővesz egy fegyvert. (Colt SCAMP)
  • Lövöldözés kezdete
[23:03:11] Bravon Hayes az adrenalin miatt elfut, egy ház tetejére bújik fel.
[23:05:36] Bravon Hayes elővesz egy telefont. (Fekete színű iPhone)
  • Lövöldözés vége
[23:09:05] Bravon Hayes mondja: Ez a kocsi az nigga!
  • Észrevették Anthony-t
[23:12:08] Orlando Banks ordítja: DOUBLE S GANG, CUH!
[23:12:12] Bravon Hayes ordítja: DOUBLE S GANG TETTE CUG!
[23:12:15]
előre van dőlve a kocsiba. [Anthony Gatlin]
  • Anthony már egyszer megsorozva
[23:14:03] *** Orlando Banks nem kegyelmez Anthonynak lead pár lövést még rá. [23:14:05]
[KILLOG] Anthony Gatlin meghalt 2023.8.23. 23:14:05-kor játékos [Orlando Banks] által. Halálát okozta: Heckler & Koch P2000 (Combat Pistol) sérülés.
  • Anthony halála

Ezek alapján reflektálok pár dologra:
"Egy lowriderrel krúzoltam a gettóba" - egy friss tűzharc közepette.

"Ugyan értem a felindíttatást, de én úgy érzem, hogy nem lett valami igazságosan ez az egész elrendezve" - Ha értenéd, akkor mért teszel pk-t? Az igazság szolgáltatás része meg teljesen In Character ügynek tartom egy ilyen esetben.

- Nos, egyáltalán nem marad In Character ügy a szerver szabályzat szerint sem
- Anthony nem egy tűzharc közepette gurult fel hozzátok. Bőven telt el idő és helyszínváltozás is
- Akkor ír bárki bárkire PK-t amikor szertne, meg van rá a lehetősége. Maximum jogtalan lesz az ítélet

Idéznék a szerver szabályzatából is.
Deathmatch [DM]

NEM minősül DM-nek a frakciók közötti leszámolás, abban az esetben, ha az adott személyről a támadó tudja, hogy a rivális frakcióhoz tartozik, háborúban állnak, de nincs más indoka. [Pl.: Pablo Escobar orosz maffiózó tudja, hogy Don Juan a francia maffia tagja. A két szervezet háborúban áll egymással. Pablo Escobarnak ez az indok a szerveren ELÉG arra, hogy megölje Don Juant. Ha Don Juan nem tudja (csak sejti), hogy Pablo Escobar a rivális szervezet tagja, akkor NEM ölheti őt meg, amíg a gyanúja be nem bizonyosodik.]

Jelenlegi helyzetben, Ti nem bizonyosodtatok meg arról, hogy Anthony egy F13 tag vagy sem.

Összegezném a dolgokat.

Adminisztrátor hozzászólás
Orlando Banks-re és Bravon Hayes-re nyitott Panaszkönyv jogos a Deathmatch szabálypont alapján! Szankcióban részesülnek!
- Orlando Banks a szerveren Utolsó esélyesként volt jelen. A szankciója Permanent ban
-Bravon Hayes, téged pedig Kedden engedett vissza Claude a lent látott kritériumokkal. A szankciója Permanent ban
1692898504736.png
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó