Anthony Clarke - Ismeretlen

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

MrPingviin

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:37
panaszkonyvj.png

Neved: Anthony Clarke
Játékos(ok) neve: Ismeretlen
Panasz oka: DM
Panasz kifejtése: Nyúzás közben random mindenféle előjel, jelzés nélkül fejbelőttek.
Bizonyíték (kép, log, videó):
Log:

[02:35:29] [INFO-info] A minigame 5 másodperc múlva elkezdődik.
[02:35:29] [INFO-info] Ha a minigame sikertelen, úgy buktad az adott testrész feldolgozását!
[02:35:43] [oneRP] Elvesztetted az összes készpénzed és a nálad lévő fegyvereket!
[02:35:43][Warning] Event handler at one_weather:client.js:1 was too long 6ms
[02:35:43] [Társadalombiztosítás] Meghaltál! A számláról $700-t levontunk!
[02:35:43] [INFO-error] Az állat, amelyet feldolgozni akartál, nem található!

Kép:
https://imgur.com/a/3ngvTMN

Megjegyzés: Nem akarok senkire se ujjal mutogatni, de aznap (mikor írom ma) este csak a japánokat láttam aktívan vadászni, járkálni a gyilkosság környékén. A linkelt tablistát egyből a respawn után lőttem, furcsa módon pont a fejbelövés után pár perccel lépett ki Nakajima Noburo. Debire egyből írtam hogy nézzen utána a dolgoknak, de sajnos utolsó kilépési pontot nem tudott megnézni, illetve akikre TV-zett elmondása szerint mást csináltak. A fentebb jelzett időpont környékén egy lognézés sokat lendítene az ügyön.
 

Kreator

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:136
Szia ! Én is vadásztam  úgy fél és 1 órája körülbelül.Ha én szedtelek ki akkor sajnálom, nem DM elni mentem kizárólag oroszlánra vadászni. Távolból szoktam lőni őket , ezért elképzelhető hogy valami szinkronhiba miatt csak az oroszlánt töltötte be nálam és én lőttelek le. Volt is egy olyan oroszlán amit meglőttem és csak szimplán eltűnt a távolba , lehet ez volt a tied amit nyúztál.A vadászat végén hegyről lefele menet találtam egy hullát , quaddal mellette a vadászpuska és kés. Felszedtem és jeleztem adminnak ha buggból haltál meg szívesen vissza adom.
 

Kuku

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:60
Csáó! Én vagyok Nakajima Noburo. Én biztos, hogy nem lőttelek le, mivel én már korábban a garázsomban voltam és pakoltam a dolgokat a csomagtartóba.
[02:34:51] *** Nakajima Noburo  bezárja a ház ajtaját.
[02:35:00] *** Nakajima Noburo  kinyitotta egy jármű ajtaját.
[02:35:02] *** Nakajima Noburo  felnyit egy csomagtartót.
[02:35:08] *** Nakajima Noburo  berak egy tárgyat a csomagtartóba. [Prérifarkas hús]
 

Flossie

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:51
[adminisztrator]Sziasztok!

A killogban teljesen jól látszik, hogy Kreator volt az "ismeretlen tettes". Amint ő is leírta, szinte rögtön megkeresett ezzel kapcsolatban. A szerveren előfordulhat olyan hiba, hogy nem töltöttél be neki Anthony, azonban az állat igen, így történhetett meg teljesen véletlen ez a DM is.

Az elvesztett tárgyaidat, amiket Kreator felvett, természetesen visszakapod, amint mindketten elérhetőek lesztek a szerveren.[/adminisztrator]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó