Angel's of the Balkans

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Rikol

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:81
Dragomir Mirkovic

Angel’s of the Balkans


Terveim a frakcióval:
Szeretnék egy olyan szervezetet létrehozni, amitől mindenki tart, valamint szeretném, hogy mi uraljuk a várost... Mi? Nem... elég volt a monoton frakciókból. Mostanában az illegális élet szerveren nagyon háttérbe vonult, ezen szeretnék változtatni. Azt akarom elérni, hogy a "lakosság" is képbe legyen nagyjából, hogy milyen dolgok történnek a városban. Nem célom, hogy a PD ne tudjon a szervezet működéséről. Arra szeretnék törekedni, hogy bizonyíték morzsákat hátrahagyva, tudjanak valamilyen szinten rólunk. Ezzel a frakcióm már biztosít egy folyamatos RP-t a rendőrség számára. Nem célom, hogy ez a szervezet legyen a leghatalmasabb a városban, én csak szeretném a jelenlegi illegális frakciókat is hergelni, egymás ellen uszítani, hogy a jelenlegi helyzeten túl nőve kialakuljon egy úgynevezett versengés a területekért, illetve a név a városban. A szervezetet pedig egy agresszív szervezetnek képzelem el. Ez abban mutatkozik meg, hogy semmilyen tiszteletlenségnek, valamint sermmilyen olyan dolognak nem engednek, ami a szervezetet rossz fényben tünteti fel. A szervezet nem egy előkelő, valamint gazdag szervezet lesz. A szervezet inkább egy szegényebb szervezetnek mondható el, akik éppen kitörni próbálnak Los Santosban. A szervezet "központját" és gépjármű állományát is ehhez mérve szeretném kiválasztani. Ezt idővel szeretnénk "kinőni" és ahogy egyre jobban haladunk a célunk irányába azt egyre nagyobb luxussal szeretnénk kivitelezni.


Mikor is alakult ki a szervezet?
A szerb maffia az 1990-es évek jugoszláv háborúiból ered. Az egykori Jugoszlávia feketepiaci szereplőiből és a legtöbb atrocitásért felelős, ultranacionalista szerb félkatonai csoportból kiemelkedik. Hatalmakká váltak Szerbián és Bosznián belül, és a balkáni alvilág jelentős szereplőivé.


Terjeszkedés Los Santos felé:
A szerb maffia az egyik olyan szervezet, ami talán a világ minden pontján megtalálható. A frakció onnan ered, hogy a fő szervezet terjeszkedést indított az államokban és a kiszemelt városuk Los Santos lett. A terjeszkedést fokozatosan építik fel. Elsőnek kisebb létszámot tartanak fenn Los Santosban, majd ezt a létszámot szépen fokozatosan emelik. Az árubevitel is hasonlóan mutatkozik meg.


A fedőcégek:
Beat Them All:
Ez a fedőcég egy GYM lenne, ami egy tök jó RP lehetőséget nyújtana a lakosság számára. A GYM-ben a lakosságnak lehetősége lenne ökölvívást tanulni, valamint időközönként szeretnénk ökölvívó gálákat szervezni. A teremben üzemelne egy bérlet rendszer, amire egy nyilvántartást készítenék. A jegyek, bérleteket megfizethető áron lehetne kapni, ezzel a szegényebb réteget is segíteni szeretném.
Shoot Them All: Az alábbi cég, ha engedélyezésre kerül a vezetőség által, akkor ez egy paintball pályát üzemeltetne. A paintball pályát igénybe vehetné bárki. Szeretnénk a pályán folyamatosan versenyeket tartani.


Szervezeti üzletek:
Üzleti téren a fő profilunk a rablás. Első sorban a kisebb kaliberű rablások, majd ahogyan erősödik a szervezet egyre nagyobb kaliberű rablásokkal foglalkozna. A fő profil mellett, folyamatosan hangsúlyt fektetnék a többi üzleti ágra is. A további üzleti ágak közé sorolnám a kábítószerrel való kereskedelmet, a fegyverárusítást, illegális ökölvívást, valamint az illegális szerencsejátékot.


Beavatás:
Az adott személy, ha elnyeri a szervezet bizalmát, utána a szervezet kényszeríti, hogy megöljön valakit. Ha teljesíti a feladatot, akkor a szervezet megbecsült tagja lesz, ha nem sikerül, vagy nem akarja elvállalni akkor gyengeség miatt a szervezet megvál az adott személytől. A célszemélyt a vezető választja. A célszemély minden esetben egy olyan személy, aki a szervezetet magára haragította. Azonban a kiiktatás több nap nyomozás után kivitelezhető.


Utolsó ponton, pedig mesélek kicsit magamról
Ricsinek hívnak, 22 éves vagyok. Jelenleg biztonsági őrként dolgozom és szabad időmben játszok a szerveren. Lassan 10 éve RP-zek még SAMP-on kezdtem a pályafutásomat, de nagyon sok szerveren ékesítettem tudásomat. Nemrég tértem csak át GTA5 RP-re és a szerveren is viszonylag új vagyok, (1Hónap) de nagyon tetszik és nem tervezem a közel jövőben hanyagolni.



Köszönöm a figyelmet!
 
Utoljára szerkesztve:

Csani21

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:99
Bob_Kowats
Szia! Érdekesnek tartom a pályázatot és a célt, tetszik. Lehetnek ebből nagyon jó rp szálak amik nagyon nagyon hiányoznak a mostani illegálból.
Sok sikert hozzá! ❤️
 

pdf

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:182
zsim zsum
Az elképzelések jók, csak éppen egy légből kapott frakció, aminek nem ismerjük az eredetét. - Csak úgy statikusan van.
 

Cortez

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Főadmin
Üzenetek:870
Az elképzelések jók, csak éppen egy légből kapott frakció, aminek nem ismerjük az eredetét. - Csak úgy statikusan van.
Azért érzed légbőlkapottnak, mert nem a szokványos sablon frakciók, amiből millió volt már. Ez egy olyan ötlet ami új szint vihet egy kicsit a szerver életébe.
Nyilván egy olyan frakció ami most kezdi kiforrni magát, nemnagyon van előélete.

@Rikol2000 sok sikert a frakcióhoz, hozzátok ki belőle a legtöbbet. Nekem szimpatikus a dolog. Támogatom
 

Rikol

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:81
Dragomir Mirkovic
Az elképzelések jók, csak éppen egy légből kapott frakció, aminek nem ismerjük az eredetét. - Csak úgy statikusan van.
Köszönöm a kritikádat! Azért nem írtam előéletet a frakciónak mert, mint azt Cortez is leírta még nincs előélete a frakciónak.
 

pdf

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:182
zsim zsum
Igazából lényegtelen mit írok én ide, vagy mit ígérsz a pályázatba. Ha betartod, amit leírtál, akkor reformot hozhatsz az illegális életbe.
Viszont, az az 1 hónap szerintem picit kevés lesz egy illegális frakció vezetéséhez, de ezt már nem az én dolgom eldönteni.
 

Rikol

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:81
Dragomir Mirkovic
A pályázat egy kisebb ránfelvarráson esett át. Kapott egy kevés szerb történelmet, a tervek bővítve, valamint az üzleti tervek átdolgozva.
Szeretném megköszönni mindenkinek, aki eddig bármilyen formában támogatta a pályázatot. Pacsi!
 

fater

Fékezhetetlen
Adminisztrátor
Üzenetek:807
Ígéretes a pályázatod, sok sikert hozzá, plussz pozitívum, hogy figyeltél a kommentekre, és módosítottad a pályázatod. Támogatom!
 

Alfi

Fórum Császár
Játékos
Üzenetek:211
Baltazar San Miguel
Már úton vagyok tgfelni!
A már említett dolgok mellett, számomra külön öröm, hogy végre nem fehérgalléros olasz maffia vagy fekete banda pályázat. Valahol végre eltudom képzelni magam.
 

Matteo

Fórum Betyár
Játékos
Üzenetek:153
Dr. Arthur Dylan
[fa]Szia, érdekes lehet ez a koncepció, látunk benne fantáziát. Sok sikert kívánunk, hogy a szerveren is tudjátok hozni azt a színvonalat, amit ez a pályázat magában rejt.

A pályázatod elfogadásra került! Keress fel Discord-on vagy TeamSpeak-en a továbbiakkal kapcsolatban.[/fa]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó