alt:V kliens telepítése

adampai

Újonc
Játékos
Üzenetek:11
Cső ! Nem láttam ehhez hasonló leírást a fórumon, viszont nekem és pár másik ismerősömnek is meggyűlt a baja az alt:V telepítésével, bár ez köszönhető talán a laikusságunknak is. Mindenesetre írok egy ilyet, aztán ha nem elfogadható, vagy ilyesmi, akkor elnézést. Felhívnám a figyelmeteket arra, hogy ezek a lépések nekünk működtek, azonban lehetnek kivételes esetek.

Első lépésként töltsük le a klienst innen: https://altv.mp/#/downloads

Egy rar fájlt fog letölteni, és fontos, hogy az alt:V kliensnek a D meghajtón hozzunk létre külön mappát, ne egy másik, már meglévő mappába helyezzük el. Fontos, hogy speciális és ékezetes karakter ne legyen az alt:V elérési útvonalában.
5LD7TIt.png

Ha ezzel megvagyunk, győződjünk meg róla, hogy a GTA V már telepítve van, és legalább egyszer elindítottuk. (Ez nem előírás, de a biztonság kedvéért)
Valamint arra is figyeljünk, hogy a GTA teljesen tiszta legyen, egy darab mod se legyen telepítve. Ha szeretnél modoltan játszani, kénytelen leszel egy másolatot létrehozni a GTA 5 mappáról, erről a youtubeon biztosan találtok segítséget.

A rar fájl tartalmát csomagoljuk ki a D meghajtón létrehozott alt:V-nek dedikált mappánkba. Indítsuk el az exe fájlt. ! Néhány esetben csak egy logs mappát hoz létre és bezárja magát, ilyenkor a vírusírtó kikapcsolása (nekünk legalábbis) megoldja a problémát ! A setup kérni fogja a GTA V elérési útvonalát, itt fontos, hogy a GTA V főkönyvtárat jelöljük ki.
Ezek után a telepítő elvégzi a saját dolgát, elindítja a Rockstar Launchert, itt viszont ha belépés után nem indul el a GTA V, akkor zárd be az összes hozzá tartozó műveletet, hiszen az alt:V már elvégezte a saját dolgát, eltudjuk indítani a mappából. A telepítés után így néz ki az alt:V mappája:
26mq59i.png
Ezután az altV applikációt elindítva már (elméletileg) nem lehet probléms. Gond nélkül elindítja a GTA-t és az altV menüben találjuk magunkat.



Kérdés esetén nem biztos, hogy érdemleges segítséget fogok tudni nyújtani, hiszen nem vagyok szakértő. Remélem segített valakinek ez a leírás.
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,922
Silay Denzel
Még ne linkeljük az UCP-s leírást, még a domainje is változni fog. :D

Egyébkééént, annyit még bele kellene írni, hogy speciális és ékezetes karakter ne legyen az altv elérési útvonalában.
 

Jordan Lawrence

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:25
Ha a "D" meghajtóm nekem a CD meghajtója akkor mi a teendő,mivel ha más meghajtóra teszem akkor ha ki is kapcsolom a vírusírtót akkor is log mappát bont ki?
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,922
Silay Denzel
Idézet tőle: Jordan:
Ha a "D" meghajtóm nekem a CD meghajtója akkor mi a teendő,mivel ha más meghajtóra teszem akkor ha ki is kapcsolom a vírusírtót akkor is log mappát bont ki?
Logs mappának mindig kell lennie. Abba naplózza a kliens a dolgokat.

Kreálj a C meghajtóra egy alt nevezetű mappát, és abba másold bele a letöltött fájlt. Majd onnét indítsd el.
 

Jordan Lawrence

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:25
Idézet tőle: Legend:
Idézet tőle: Jordan:
Ha a "D" meghajtóm nekem a CD meghajtója akkor mi a teendő,mivel ha más meghajtóra teszem akkor ha ki is kapcsolom a vírusírtót akkor is log mappát bont ki?
Logs mappának mindig kell lennie. Abba naplózza a kliens a dolgokat.

Kreálj a C meghajtóra egy alt nevezetű mappát, és abba másold bele a letöltött fájlt. Majd onnét indítsd el.

Elvégeztem amiket leírtál,de ha egyszerűen rámegyek az altv programra akkor eltűnik és egy log mappát hagy maga utan abba pedig egy launcher nevezetű jegyzettömböt.
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,922
Silay Denzel
Launchert nyisd meg és másold be ide azt, ami szerepel benne.
 

Boti

Újonc
Játékos
Üzenetek:3
Idézet tőle: Legend:
Launchert nyisd meg és másold be ide azt, ami szerepel benne.

[12:55:27] alt:V Launcher - Branch release build 1024
[12:55:27] Protocols registered

ez szerepel benne, nekem nem sikerül Jordannel ellentétben sajna.
 

pumba

Újonc
Játékos
Üzenetek:7
Szerintem nekem eléggé egyedi problémám van. Amikor bedob a szerver bejelentkező paneljébe egyből kidob a játék a Grand Theft Auto 5 leállása hibával. Átnéztem a fájlokat, nem találtam semmi rendellenességet...Virusirtó kivan kapcsolva, minden adott de mégsem mükődik.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:658
Dexter Sosa
Idézet tőle: pumba:
Szerintem nekem eléggé egyedi problémám van. Amikor bedob a szerver bejelentkező paneljébe egyből kidob a játék a Grand Theft Auto 5 leállása hibával. Átnéztem a fájlokat, nem találtam semmi rendellenességet...Virusirtó kivan kapcsolva, minden adott de mégsem mükődik.
VPN miatt dobhat ki. Ha nem használsz olyat, akkor valószínűleg az internetszolgáltatód még nincs felvéve a listába.
 

Kinézet személyre szabása

Top Alsó