Allison Argent-Thomas Coke

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Elbarrio95

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:40
Damien
Várj, megvilágosodtam :D Ti összekeveritek a két karaktert. Az IC unokatestvérem is Thomas És én is. / Ő Jhon Thomas Én Thomas Coke/ Velem az igazoltatásig nem volt dolgotok csak egyszer mikor buszforként bejelentettem egy balesetet, Jhon Thomassal /ic unokatestvérem/ vele volt bajotok mikor gyorshajtás után bevittétek :) Ja és én nem álltam ellen a szóban forgó szituációban ahol a /do hazugság elhangzott. Mellékelem a vallomásotokat erről. És lett IC bajunk mert mivel jogtalanul vagyunk büntetve nem lehet többet vadászengedélyünk, pl.
Ellenálltál, hiszen ezért is lettél végül előállitva és jailezve, egyáltalán nem hazudtunk.. és nem a köpés miatt, ott van a te képeiden is, így is úgyis priuszod lenne, mivel nem igazán tudtok viselkedni IC. Nem beszélve a GSA-nál bejelentett “merénylettel” ellenünk.. akkor most ki hazudik? Hiszen azt állítod te ezért lettél jailezve… közben azért, mert ellenálltál..
 
Utoljára szerkesztve:

bela178

Haladó
Játékos
Üzenetek:22
Thomas Coke
Ellenálltál, hiszen ezért is lettél végül előállitva és jailezve, egyáltalán nem hazudtunk.. és nem a köpés miatt, ott van a te képeiden is, így is úgyis priuszod lenne, mivel nem igazán tudtok viselkedni IC. Nem beszélve a GSA-nál bejelentett “merénylettel” ellenünk.. akkor most ki hazudik? Hiszen azt állítod te ezért lettél jailezve… közben azért, mert ellenálltál..
Nemár, belekavarodsz. Szerinted hol ellenkeztem? :) Én vagyok Thomas Coke. Mind1. bízzuk Lacára mert egyre jobban belekavarodsz.
 

Mellékletek

  • 1672564347522.png
    1672564347522.png
    216.7 KB · Megtekintések: 28

Laca

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Head of Staff
Üzenetek:6,558
-
Head of Staff hozzászólás
Sziasztok!

Megnéztem a szerverlogokat több kérdéses napot is átfutottam. Köpésről sehol egy sor nincs, senki részéről, akik ott voltak a helyszínen és felmerült a nevük.

Thomas Coke és Jhon Thomas HSZUM miatt kaptak 15 perces jailt, a logok szerint mindketten jogosan.

Nyomatékosan szeretnék megkérni mindenkit - és nem csak az SO tagjait - hogy a /do-ban való hazugságokat kerüljük el, mert elég komolyan vesszük és szankcionáljuk. Mindegy, hogy egy apró kérdésről van szó, vagy egy tárgyalás keretében zajlik a /do.

Johnny Davis-nek pedig a /do-ban való hazugság miatt 60 perc jailt osztok.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó