Alina Neumann——> Nina Winter

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Pocok

Haladó
Játékos
Üzenetek:17
Akeno Fujiwara
panaszkonyvj.png

Neved: Alina Neumann
Játékos(ok) neve: Nina Winter
Panasz oka: OOC ígéret be nem tartása.
Panasz kifejtése: Adott egy kamionos cég amelynek ketten voltunk tulajai Emma Colls, Alina Neumann, sajnos Emmának lett egy banja. Ekkor közös megegyezés alapján rá egy hónapra mivel nem volt már időm tovább vinni a céget gondoltam eladónak hirdetem. Ekkor jött Nina Winter akivel mind ic mind ooc le lett tisztázva hogy 6 millió dollár 6 hét alatt a kifizetendő összeg a cégért. direkt ic ooc meg említettem hogy ne vegyen le minket igazgató rangról. Ezt megszegve kezdő sofőr rangra helyezett minket és semmilyen rp vagy bármilyen szinten nem ővé a cég rpsen a miénk, mégis be tudta jelenteni valahogy saját nevére vároházán. Scriptesen meg sajnos csak tegnapi napon tudtam meg hogy amikor akiktől megvettük a céget 2 sráctol. Ők rajtuk maradt a cég es átverés miatt mivel az előző cég tulajnak nem fizettek így ők rajtuk van a cég. Mivel erről a rendszerről nem tudtunk semmit. Ha tudunk akkor nem fajul idáig a dolog mert akkor dashboard cég fülnél meg sem jelenik a nevem tehát. Akkor le sem tudott volna fokozni. Így nem hiszem hogy ic ügy lenne ezt le tisztázni. Mivel itt sajnos maga a rendszer is ki lett használva a Dashboard rendszer mikor direkt mondtam neki hogy fizetés nélkül ne vegyen le minket. Ezt megszegve most alkudozni próbál IC hogy ő csak 4 milliót ad a cégért. És persze tud is. Csak már nem akkor mikor megegyeztünk 6 millió dollárba. És nem akkor mikor már le vette rólam a rangot. Ezzel engem pat helyzetbe rakva. Mert ha nem fogadom el az ajánlatát így is úgyis övé marad a cég. Úgy hogy nem fizette ki azt az összeget amit a legelején mind ic mind ooc le tisztáztunk. Képeket csatolom:
Bizonyíték (kép, log, videó): image.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.png
Megjegyzés:—————————
 

Albert

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:60
Itt is vagyok, Nina Winter karakterrel. Ott kezdeném a dolgot, hogy nem Emma Colls és Alina Neumann a cégtulajdonosa hiszen akkor scriptesen az látszódna márpedig nem látszódik, hiszen Marvin a cég tulajdonosa, de őt kibannolták, és kivették mint cégtulajdonost és ezáltal a cégnek nincs cégtulajdonosa script szerint. Na most nem szép dolog olyan dolgot állítani vagy írni ami nem igaz. Kezdeném azzal, hogy az volt IC és OOC kérése Alinának, hogy ne rúgjam ki őt és Emmát a cégből, addig amíg ki nem fizetem teljesen a pénzt és nem pedig azt amit Alina állít, hogy ne vegyem le igazgatói rangról, és különben meg nem igazgatói rangon voltak hanem “tulajdonos” rangban ami csak egy sima rang mint az igazgatói, mert nem cégtulajdonosi rang.(ez az első amikor valótlant állít Alina) Folytatom. Azt állítja Alina, hogy be tudtam jelenteni valahogy a céget a saját nevemre. Én ezt egyáltalán nem mondtam, azt mondtam, hogy voltam a városházán és megkérdeztem, hogy ki a cég tulajdonosa és azt mondták hogy nem Alina és nem Emma a cég tulajdonosa. Ekkor mondták nekem, hogy csak akkor lehet az én nevemen a cég, hogyha hozok egy adásvételit hogy megvettem a céget, mondtam, hogy rendben, köszönöm szépen, és elmentem. Ennyi történt a városházán. Semmi több.(ez a második olyan amikor valótlant állít Alina) A másik dolog, hogy most azt állítod, hogy nem tudtad hogy scriptesen ez nem a te céged, sajnálom, és jó lett volna, hogyha előbb tisztába vagy vele. Arról én nem tehetek és senki nem tehet, hogy te nem tudtad hogy scriptesen, csakis Te vagy Emma. És akkor folytatom, azt állítja Alina, hogy a ki lett játszva a dashboard rendszer..Miért lenne kijátszva, ha megengedi ezt a cégnek a script, hogy én azzal a ranggal, amit te adtál nekem, azt a rangot, amiben te voltál, lefokozzalak? Ez miért lenne kijátszás? Ez nem bug és nem egy bugot használtam ki..Itt te voltál a hibás és te nem figyeltél, Alina, hogy olyan rangot kellett volna adnod nekem, amivel én nem tudlak lefokozni, addig amíg meg nem kapod a pénzt. (ez a harmadik olyan állítás amikor valótlant állít Alina) És megint olyat állítasz, ami nem igaz, idézem, “direkt mondtam neki hogy fizetés nélkül ne vegyen le minket. Ezt megszegve” Nem volt ilyenről szó, hogy ne fokozzalak le titeket, amit még egyszer hangúlyozok, a script engedi, tehát van jogom hozzá, hanem arról volt szó, hogy ne rúgjalak ki titeket, amit be is tartottam, hiszen benne vagytok a cégben. (ez a negyedik valótlan amit Alina állít) És akkor nem ért véget az hogy ismét egy valótlant állít, ugyanis én IC azt mondtam, hogy 2 milliót kifizettem és 2 millióért megveszem a céget, nem pedig azt, idézem “most alkudozni próbál IC hogy ő csak 4 milliót ad a cégért.” (ötödik valótlan állítása Alinának) És lehet hogy megegyeztünk IC és OOC is viszont én 6 millióért nem fogok egy olyan céget megvenni, ahol scriptesen nem én vagyok a cégtulajdonos. Hogyha meg lehet oldani scriptesen, hogy én legyek a cég tulajdonos, akkor kifizetem a maradék 4 millió dollárt. Viszont, amit még fontos megjegyeznem, hogy Alina lehet tudta, lehet nem tudta, viszont velem nem közölte semmilyen formában sem, hogy scriptesen nem lesz az én nevemen, ugyanis, hogyha én ezt tudom, hogy scriptesen nem lesz az én nevemen, akkor én nem veszem meg a céget. Vagy van még egy olyan megoldás, hogy megkapja Alina a maradék 4 millió dollárt és megszünteti a céget egy admin majd létrehoz egy újat majd ugyan azokkal a tulajdonságokkal, kamionokkal, fejlesztésekkel az én nevemen és én mint cégtulajdonos vezetem a céget.



Egyébként csak megjegyzem, hogy amit te leírsz itt az nem egyezik vagy csak félig egyezik azzal, amit DC-n beszéltünk.



U.i.: Én is nyithatnék PK-t Alinára és Emmára, hogy IC hirdetésből való átverés, mert csak RP-s adásvételivel adta volna el a céget és nem scriptesen, valamint adásvételi papír item nincs róla. Ez nem minősül átverésnek?(és hogyha nincs tisztába vele Alina, az nem

mentesíti fel az alól, tehát IC hirdetésből való átverés.)
 

Ruszi

Pletykafészek
Very Important Person
Üzenetek:129
[m] Sziasztok, a panaszt én fogom kezelni, a mai napon az érintett személyeket fel fogom keresni discordon [m][/m][/m]
 

Ruszi

Pletykafészek
Very Important Person
Üzenetek:129
[M] Discordon megbeszélésre került az ügy, mivel ténylegesen tévedés történt a panaszt tevő részéről, ezért a panasz jogtalan. [M][/M][/M]
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó