Akkumulátorcsere civileknek.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

LACI

Fékezhetetlen
Very Important Person
Üzenetek:922
Sean Bennett

qh62gjT.png

Szerverrel kapcsolatos ötletek

In Game Neved/Discord Neved

» LACI «

Ötleted leírása

» Civilek cserélhessenek akkumulátort az autójukban, amit az autósboltba vehetnének. Egy akkumulátorcsere manapság nem okoz nagy gondot. Bárki megtudja csinálni még a bonyolultabb autóknál is egy youtube videó segítségével. Ha civilként tudunk olajat cserélni, illetve kereket cserélni, akkor ez is igazán beleférne.
Van aki csak a délelőtti órákban tud feljönni játszani. Én is per pillanat állok, és várok a csodára, mivel hogy az autóm nem indul, és a szerelők sem dolgoznak délelőtt.«


Csatolmányok

» - «

Egyéb megjegyzések

» - «



 

Danó

Kritikus
Játékos
Üzenetek:269
-
Támogatom! Ha már ennyire valósághű rendszer jött be és próbálunk minél realisztikusabb körülményeket teremteni, akkor ugyanúgy szimpla playereknek is legyen lehetősége kezdeni vele valamit.
 

Relay

Fékezhetetlen
Mentor
Üzenetek:752
-
Ha már mindenki a realitást követeli, akkor kicsit nehezítsünk a civil akkumulátor cserén annyival, hogy legyen egy kisebb minigame (nehezebb, könnyebb... mindegy), és ha nem sikerül a minigame akkor az Engine HP ugrik 1-re. Miért is? Mert vannak emberek a mai napig akik fordítva rakják fel a pozitív és negatív pólust. Ilyenkor ugrik a járművünk "agya".
 
T

[Törölt fiók] Fanatic

Vendég
Vendég
Ha már mindenki a realitást követeli, akkor kicsit nehezítsünk a civil akkumulátor cserén annyival, hogy legyen egy kisebb minigame (nehezebb, könnyebb... mindegy), és ha nem sikerül a minigame akkor az Engine HP ugrik 1-re. Miért is? Mert vannak embereke a mai napig akik fordítva rakják fel a pozitív és negatív pólust. Ilyenkor ugrik a járművünk "agya".
Támogatom ebben a verzióban ! 😂
 

arabmafia

Fórum Mester
Játékos
Üzenetek:199
vagy esetleg bikakábel behozatala amihez szükséged van egy másik kocsira.
Jó ötlet!
Ha már mindenki a realitást követeli, akkor kicsit nehezítsünk a civil akkumulátor cserén annyival, hogy legyen egy kisebb minigame (nehezebb, könnyebb... mindegy), és ha nem sikerül a minigame akkor az Engine HP ugrik 1-re. Miért is? Mert vannak emberek a mai napig akik fordítva rakják fel a pozitív és negatív pólust. Ilyenkor ugrik a járművünk "agya".
Nekem ez így kicsit furcsa lenne, de járható. Mindkét megoldás jó.
 

popek

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:678
Dexter Sosa
szerintem nem kell mindenhez minigamet csatolni főleg egy ilyen kis dologhoz. Balansz minigamet könnyen elbaszom de a piros és fekete között látom a különbséget. Ehhez megint egy olyan minigamet csinálni ami jól reprezentálja hogy mit csinálsz felesleges. Lassan ott lesz hogy kocsi indításnál is kell minigame és külön gombot kell nyomni a kuplunghoz közbe felhúzod az egeret mint a kézinél hogy tekered a kulcsot.
 

Tohru

Klaviatúra Gyilkos
Játékos
Üzenetek:86
.
szerintem nem kell mindenhez minigamet csatolni főleg egy ilyen kis dologhoz. Balansz minigamet könnyen elbaszom de a piros és fekete között látom a különbséget. Ehhez megint egy olyan minigamet csinálni ami jól reprezentálja hogy mit csinálsz felesleges. Lassan ott lesz hogy kocsi indításnál is kell minigame és külön gombot kell nyomni a kuplunghoz közbe felhúzod az egeret mint a kézinél hogy tekered a kulcsot.
Figyelj, berakják az Among Us-nak a vezeték kötös minigamejét.
 

Fasort

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:57
Minek???
Most mindenkit bosszant a dolog mert új. Kis odafigyeléssel már is megvan oldva a dolog.
Szerintem tök fölösleges dolog. Legalább a vontatósok/szerelők nem a széjjel lőtt kamionokhoz meg lyukas kerekekhez mennek ki, amit amúgy tudnának a playerek maguknak cserélni, csak lusták :)
 
T

[Törölt fiók] Fanatic

Vendég
Vendég
Minek???
Most mindenkit bosszant a dolog mert új. Kis odafigyeléssel már is megvan oldva a dolog.
Szerintem tök fölösleges dolog. Legalább a vontatósok/szerelők nem a széjjel lőtt kamionokhoz meg lyukas kerekekhez mennek ki, amit amúgy tudnának a playerek maguknak cserélni, csak lusták :)
A lustaságot nem mindíg engedi a script.
 

Legend

Fékezhetetlen
Vezetőségi tag
Tulajdonos
Üzenetek:1,977
Silay Denzel
Nem tervezünk ilyet, nem hiába nem került be. A kerékcsere és az olajcsere kivételén is gondolkoztunk már. Tessék a szerelőkkel rp-zni, ne akarjunk mindent megoldani magunknak.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó