[Ajelentkezs] Bryan

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

itskoxos@outlook.hu

Újonc
Játékos
Üzenetek:1
Jelentkezési lap: Bryan

__________________Magamról röviden___________________




Sziasztok! Krisztián vagyok 24 éves, és Budapesten élek. A legtöbben Bryan vagy Koxos néven ismernek. Épületgépész a becses szakmám, de viszont egy informatikus cégnél dolgozom mint Logisztikai Manager. De az életem egy részét esténként a játék veszi ki, ha épp nincs semmi teendő vagy esemény. Hobbim több ágú mivel több minden érdekel, és több mindent is csinálok de ami biztosan (zene,játék,edzés,tudás fejlesztés). Szeretek fejlődni, és mindig is szeretnék.



__________________RolePlay és Admin Tapasztalat___________________






<<<<RolePlay tapasztalat>>>>



Az RP pálya futásomat a SAMP-on kezdtem el, az úgy nevezett Fáy RPG szerveren ami nagyjából 2-3 év játékot jelentett. Majd későbbiekben megismerkedtem az MTA-val, és a Hungary Life szerverén is lehúztam legalább ennyi időt. A legtöbb időt PD-nél töltöttem ahol szépen lassan a munkám gyümölcseként Kiképző neveztek ki majd később Terror Elhárításhoz raktak mint vezető. Ezek után a saját ajánlásomra egy Rendőr Akadémiát hoztam létre amit  egy ideig vezettem. Majd ezután RP szerint nyugdíjaztak, majd későbbiekben Orosznál voltam, a "klub tulajdonos". Sok-sok RP szituáció amire mai napig szívesen átélnék megint. 





<<<<Admin tapasztalat/aktivitás>>>>

Az admin létet aktívan MTA-n keresztül ismertem meg több óra admin idő van mögöttem amit mindig a játékosok érdekeit szolgálta. Admin létem alatt sok féle szituáció előfordult amit az elején természetesen nehezebben oldottam meg,de ahogy fejlődtem és tanult a bonyolultabb ügyeket sikeresen intéztem.5-ös adminig jutottam, de épp a főadmint surultam(sajnálatos okból abba kellett hagynom). Sok-sok idő alatt a rengeteg megkeresés is segített abban, hogy adminként tovább és tovább fejlődhessek. Jelenleg a munkámból kifolyólag este vagy hétvégén tudok egész nap foglalkozni a játékosokkal de mindig szívesen teszem a legjobb tudásom szerint.



__________________Motiváció___________________


Mikor elkezdtem írni, ezt a kis lapot arra gondoltam hogy miért is ne tehetnék a játékosokkal jót. Szeretem a GTA? IGEN! Szeretek segíteni ? IGEN! Szeretek emberközt lenni, és játszva segíteni?IGEN! A motiváció adott nálam a segítségek, hogy a régi idők RP hangulatát ide is eltudjuk hozni. Admin rangtól függetlenül is szeretném, hogy közösen a legjobb élményt és egy jó közösséget alakíthatunk ki aminek az alapkövei: jó hangulat, jó játékélmény, és végül az hogy együtt mindent RP szituáció élvezetes és szórakoztató lehet. Mivel úgy gondolom hogy lassan MTA kezd zuhanni ezen az új platformon egészen új kihívások elé állhatok és a maximumot nyújthatom.



__________________Miért is én?___________________


hogy az írásomból is látszik rövid, és tömören megfogalmazva írok. feleslegesen nem szoktam hozzáfűzni semmit. De mind az ami miatt érdemes lehet engem választani, és lehet hogy megérdemelem azt a bizalmat az az mint régen rugalmas és precízen kezeltem az mindenféle ügyet. Amit elvállalok és megbeszélünk, és amit ígérek azt mindig be is tartok! Bár van csiszolni minden téren,de könnyedén fejlődök és ha megtudok felelni a feltételeknek el is vállalom. Döntéshozatal ami munkából is kifolyólag rendszeresen nehéz döntéseket kell hozni.



__________________Tulajdonságaim[Pro&Kontra]___________________


Pro[Erősségeim]:

Az erősségeim a napi munkából adódóan a mindennapos probléma megoldás,kreativitás,stressztűrés, és mind ezt kombinálva hogy amit elvállalok azt meg is csinálom. Elkötelezett is vagyok amit mindig megtartok. Őszinte ember vagyok, és ha bárkivel bármi probléma adódik rendes emberi keretek között van lerendezve. Türelmes vagyok mindenkivel szemben aki ugyan így megtisztel ezzel. Ha szükséges szívesen elmagyarázok bárkinek bármit, ha tudásom engedi és precízen eltudom mondani. Ha büntetésről van szó mindig arra fókuszálok, hogy mielőtt bárki bármilyen formába meg van büntetve legyen előtt egy példa amiről letudja következtetni a súlyának mind annak amit tett. Az azonnali büntetés nem minden esetben felel meg számomra, mert valaki egy beszélgetésből és megérti mit tett.

Kontra[Gyengeségeim]:


A gyengeségem az emberi mi voltomból is fakad. A munkámból adódóan vannak pillanatok mikor túlságosan is szókimondónak , és bőbeszédűnek kell lenni az emberek ezáltal vannak esetek mikor többet is mondok mint kellene. De vannak olyan szituációk mikor ezt kontrollálni tudom, és ez az általam elvállalt pozíciót nem befolyásolja. Ha fáradt vagyok akkor a beszédem akadozik, de ez kiküszöbölhető. Eltudok mélyülni a játékba ezért vannak olyan esetek, hogy teljesen kizárom a külvilágot. Minden ezt összevetve úgy gondolom, hogy én is ember vagyok , és minden emberi hibám meg van a felsoroltakon kívül.





__________________Legfontosabb admin tulajdonságok___________________


Számomra a legfontosabb minden tulajdonság előtt, hogy  egy admin mindig maga elé vegyek a többieket(önzetlen), és ha kell lehessen rá számítani. Minden RP szituáció mint a való életben váratlanul jön ezért szükséges olyan szintű felkészültség(napra kész tudás) amit minden esetben tudunk támaszkodni. Továbbá legyen szociálisan(kommunikatív) is jól megbízható, ha kell kommunikáljon más társaival is. Legyen felelőség teljes és minden esetben a legjobb döntést kell hozni ami mindenkinek megfelelő lehet. Minden esetben legyen pártatlan, és mindig az érem két oldalát kell nézni. Szerverre kapcsolatos dolgokat minden esetben az adott illetékesnek továbbítani. Ha esetleg tapasztalatlan társat kapunk akkor segítsünk neki, hogy fejlődhessen ő is.





Köszönöm a figyelmet, és a lehetőséget is ;D


 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
Szervusz!

A jelentkezésed alapvetően szép és jókat írsz benne. Azonban a megfogalmazásban rengeteg helyesírási és nyelvtani hiba van. Mivel sokat írtál, így egy-egy helyesírási hibától még el tudnánk tekinteni, de itt nem csak ezek vannak.
Sok olyan rész van benne, mintha elkezdtél volna 1 mondatot, útközben kitörölted a felét és folytatnád egy teljesen másik résszel.

Nagyon sajnálom, hogy úgy küldted be, hogy nem olvastad át még legalább egyszer, így viszont nem tudjuk elfogadni a jelentkezésed.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó