[AJelentkezés] Zalánovics

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Zalánovics

Haladó
Játékos
Üzenetek:24
d6JW1oX.png
UZgrK13.png

Sziasztok Szalona Zalán-nak hívnak, becenevemen Zalánovics 15 éves vagyok és jelenleg gimnáziumban tanulok emelt óraszámban informatikát.Sok hobbim van amire általában kellő időt is fektetek. A legfontosabbakat fel is sorolnám: motorozás, horgászás és természetesen a gépezés.


qvgyQBG.png

RP-s pályafutásomat még anno SA:MP-on kezdtem olyan 2013 körül.Voltak olyan időszakok amikor sokat játszottam RP-szervereken, de voltak olyanok is amikor hidegen hagyott a téma viszont így is több tízezer percem van roleplay szerverekben. Az évek során több frakcióban is megfordultam. Voltam maffiákban,rendvédelemben,különféle szerelőfrakciókban,bandákban/gangekben még taxisként is jártam az utakat, egyszóval sok csapatban dolgoztam már és én azt gondolom kellő RP tapasztalattal rendelkezem.Sok szerveren voltam admin/adminsegéd, viszont azt meg kell jegyezzem, hogy ezek nem nagy szerverek voltak, olyan átlag 50 játékossal rendelkeztek.


ZWBtb6u.png

Aktivitásom hétköznaponként körülbelül 2 órára tehető ami hétvégére természetesen megnőne.


3JPbN9P.png

Nagy a motivációm a szerverrel kapcsolatban, mert nem rossz ötlet az RP-t átültetni GTA 5-re és mivel nem sok(vagy nincs is) versenyképes megoldás a piacon ezért én nagy reményt fűzök a One Rp-hez főleg, hogy a vezetőség az AV:RP-vel már letett valamit az asztalra így bizakodóan állok a szerverhez.Továbbá játszottam már GTA 5-ös RP-szerveren így azt mondom van némi tapasztalatom az itteni dolgokról és ezt szívesen átadnám az új játékosoknak és azt a tudatot szeretném kialakítani a szerveren, hogy hozzám mindig lehet fordulni és segítőkész vagyok.Viszont azt gondolom ez még egy új dolog és természetesen sok hasonlóság lesz/van az MTA-val, de lesz sok különbség is és ezekhez kell majd igazodni.


Kd40WWW.png

Ha az aktivitásomban nem is nyújtanék többet, mint esetleg más jelentkező, de a teljesítményben azt gondolom többet nyújtanék itt arra gondolok, hogyha adminszolgálatban vagyok akkor próbálom minél gyorsabban megoldani a felmerülő problémákat és nem AFK-al vagy időhúzással töltöm az adminduty-t.


wnPMGpT.png

Erősségeim közé tartozik a gyorsaság a kedvesség és a jó problémamegoldókészség.


9eFdRbh.png

Gyengeségeim közé sorolnám az aktivitásom és azt ,hogy néha engedékeny vagyok és néha meg szigorú ez függ az adott esettől és a hangulatomtól.


zCIBDS1.png

Szerintem egy jó admin példamutató, ismeri és nem utolsó sorban be is tartja a szabályokat, nem kivételezik, jó problémamegoldókészség-gel rendelkezik, kellően határozott és emberséges, a játékosok kéréseit figyelembe veszi és ha olyan megvalósítja vagy segít a megvalósításban, aktív és értékes munkát végez és teljes tudását átadja a többi játékosnak ezzel segítve őket beilleszkedni az RP világába.


Én azt gondolom, hogy admin-nak lenni nagy felelősséggel jár hiszen úgymond az RP világában az adminok a tanárok és ha a tanár nem tudja a kérdésekre a választ akkor ki tudja?


Köszönöm szépen ,hogy végigolvastátok és bármilyen felmerülő kérdésben szívesen válaszolok.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
Szervusz!

A jelentkezési lapod külalakja a vezetőségben mindenkit megfogott. Az alpontok érdekes dolgokat tartalmaznak.

A következő pontokon érdemes javítanod az elkövetkezendőkben:
Rengeteg mondat túl hosszú, érdemes lenne két mondattá szétválasztani. (Pl.: Motivációm rész első mondata, stb.)
Néhány helyen sok a szóismétlés (pl.: Tapasztalataim résznél a "voltak", stb.)

Sajnos ezek miatt nem tudjuk elfogadni a jelentkezésed.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó