[AJelentkezés] Xetick

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Xetick

Haladó
Játékos
Üzenetek:23
Magamról

Attilának hívnak, 18 éves vagyok. Mosonmagyaróváron lakok, Győrbe járok iskolába. Egy szakmát már elvégeztem és azóta is ebbe dolgozok persze iskola mellett, másodállásban személyi edzőként dolgozok (hétvégente) és az edzés a hobbim is.

RolePlay tapasztalataim

A RolePlay világával 7 éve ismerkedtem meg egy SAMP-os szerveren, ahol 1 évig játszottam (a szerver nevét már sajnos nem tudom). Egy év kihagyás után az MTA-val folytattam a SeeMTA V2 szerveren ott 2 évig játszottam és a szerelő frakcióba felvételt nyertem. Ezután FineMTA-n 2 évig játszottam ahol szerelő frakcióba al leaderi pozícióba jutottam fel és adminsegédként is tevékenykedtem a szerveren, azért hagytam ott a szervert mert rátaláltunk a barátaimmal az AVRP szerverére. Az AVRP-t 2018 januárjában kezdtük el itt az első két hónapba felvettek szerelőnek, ahol eljutottam al leaderi pozícióba majd félév múlva felvettek adminisztrátornak, 3-as adminisztrátori szintig jutottam el de sajnos le kellett adnom 2019 január-február között mert végzős voltam és akkor kezdődtek el a vizsgafelkészítők ami az összes szabadidőmet felemésztette.

Nos az aktivitásom az nagyban fog függni az iskolától de minimum 2-3 órát fent tudnék lenni a szerveren, ha meg iskolába vagyok vagy épp dolgozok akkor is elérhető vagyok mindenhol így ha egy PK-t kell bírálni vagy épp Discordon keres egy player egy bizonyos ügy miatt akkor azt is tudom intézni a nap 18 órájában (a többi alvás).


Motivációm

A legfőbb motivációm, hogy része legyek valami újnak, számomra nagyon új ez a GTA V RP és nagyon érdekel is (tudom, hogy már régebb óta vannak GTA V RP szerverek) de még egyik se tűnt annyira kiforrottnak mint a oneRP és ennek én részese szeretnék lenni. Természetesen az is motivál, hogy a hazai RP színvonalat segítsem a fejlődésre.

Mibe nyújtanék többet bárki másnál

6 év RP tapasztalattal még így is van mit tanulnom, de rendkívül türelmes és segítőkész vagyok és, ha a player nagyon kezdő akkor akár órákon át segítem és tanítom őt.
Erősségeim:                                                                  Gyengeségeim:
      -türelem                                                    -kiállok az igazamért
-figyelmesség                                                      -szókimondó
                                    -csapatmunka                                -nem vagyok túl beszédes, ha nincs kérdés
-leleményesség                                                                                                             ​
-nyugodt                                                                                                             ​
-szabályok követése, azok betartatása                                                                                                         ​

Milyen tulajdonságok fontosak egy jó adminnak

Szerintem az egyik legfontosabb tulajdonságok közé tartozik az, hogy mindenhol elérhető, hogy jó konfliktus kezelő legyen és adott esetben ha már nincs más megoldás akkor megfelelően mérlegelje a szabálysértés súlyosságát és azzal megfelelő büntetést adjon (természetesen nem ez az első megoldás)

Köszönöm, ha elolvastad és természetesen az építő jellegű kritikát szívesen fogadom.

Xetick
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
Szervusz!

A jelentkezésed összességében elnyerte a tetszésünket, így elfogadásra került.
Kérlek egy neked megfelelő időpontban vasárnapig keress fel a TeamSpeak 3 szerverünkön.
A felvétel egy szóbeli meghallgatással folytatódik.

Sok sikert!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó