[AJelentkezés] Shotx

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Shotx18

Lelkes Forumozó
Játékos
Üzenetek:46
Keresztneved: Martin
Korod: 18 éves vagyok

Magamról röviden
Simon Martinnak hívnak és Szőregen lakom, Szeged kertvárosi részén. Jelenleg a Déri Miksa szakgimnáziumba járok, ahol szeptemberben kezdem a 12.-ik évfolyamot gyártósori gépész szakon. A jövőben két lehetséges utat látok magam előtt továbbtanulás terén, az első, hogy rendőrtisztnek tanulok tovább, a második pedig, hogy mezőgazdasági mérnöknek. Szabadidőmben főleg játszom vagy kondiba járok, de a bulizást sem hagyom ki az életemből. Szeretek a barátaimmal lenni és röhögni mindenen. Ha a helyzet úgy hozza, komolytalan vagyok, de azzal sincs gondom, ha valakivel komolyan kell beszélni.​

RP-s tapasztalatok
Az RP-s pályafutásomat lassan másfél éve kezdtem a GTA V-ben, ahol az elején elég gyengécske volt az RP tudásom, ugyebár mindenkinek el kell valahol kezdenie. Első komoly frakció, amelyben sokáig tevékenykedtem az a rendőrség volt ahol úgy 2-2,5 hónapot töltöttem. Itt történtek meg az első komoly lépéseim az RP irányába. Ezek után a kormányzati frakcióban léptem be ahol érzésem szerint a legtöbbet fejlődtem. Ebben a frakcióban 3 hónapot töltöttem különböző posztokban. Ezen frakció után kipróbáltam a szervezett bűnözést is, ami nem igazán nőtt a szívemhez, tehát ezen a szerveren egész biztosan egy legális frakció tagja leszek.​

Aktivitás
Mint már említettem jelenleg iskolába járok, tehát nem igazán van időm hétköznaponta a szerveren hosszú órákat eltölteni. Mivel egy kisebb számítógép van már manapság a zsebünkben ezért természetesen a Discordot és a fórumot szinte bárhonnan el érem tehát ott online tudok lenni. A pozitívabb része az aktivitásomnak az a hétvége ahol akár 8-10 órát is online vagyok és játszok.​

Motivációm
Az én motivációim elsőnek is a közösségbe érkező új tagok útbaigazítása, és segítése. Természetesen nem csak az új játékosoknak kell a segítség, hanem egytől-egyig mindenkinek, aki ír egy reportot, így már ebből a két mondatból kiderült a segítségnyújtás a fő motivációm. Ezen túl szeretném, a szervert ott segíteni ahol tudom, akár ötletekkel akár a munkámmal.​

Erősségeim és gyengeségeim
A legrosszabb tulajdonságom az, hogy mindig meg akarom magyarázni, hogy miért van igazam, de még akkor is, ha nincs igazam. Rossz tulajdonságom még a lustaság, ami elég sok mindenben megmutatkozik. Ezzel szemben segítőkésznek tartom magam és egészen effektíven tudok ötletelni hasznos és haszontalan dolgokról is, de nem a megfelelő időben (ez általában tanórákon történik). Egy új közösségbe való be illeszkedés számomra nehézkes, de amit megtört a jég egészen felszabadult tudok lenni, bármilyen társaságban. Nem ítélek el senkit első hallásra vagy látásra, úgy gondolom, hogy egy szintig mindenki megérdemli a második esélyt. Egy dolog van, amit ki nem álhatok az pedig ha nem lehet lefolytatni egy beszélgetést mert mindenki közbeszól valami apróság miatt.​

A jó adminisztrátor ismertetőjelei
Hogy milyen is egy jó adminisztrátor? Mindenképpen emberséges és megértő egy bizonyos határig. Ezek mellet intelligens és rugalmasnak kell lennie, hogy megértse a problémákat, és ha kell ki tudjon lépni a komfort zónájából. A hatalmával nem él vissza még a saját kedvéért vagy előnyéért sem. Természetesen elérhetőnek és segítőkésznek kell, hogy legyen. Mindenképpen a szerver színvonalának emelésén, de legalább a szinten tartásán kell, hogy munkálkodjon.​

 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
Szervusz!

A jelentkezésed összességében elnyerte a tetszésünket, így elfogadásra került.
Kérlek egy neked megfelelő időpontban vasárnapig keress fel a TeamSpeak 3 szerverünkön.
A felvétel egy szóbeli meghallgatással folytatódik.

Sok sikert!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó