[AJelentkezés] Noémi

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.
N

Noémi

Vendég
Vendég
Sziasztok! ;D

A nevem Noémi, 18 éves vagyok, Székesfehérváron élek, illetve tanulok ügyviteli szakon. Hihetetlenül energikus lányka vagyok, ez mellett elég barátságosnak tartom magam. Szabadidőm bőven akad, amit az esetek 90%-ban a kedvelt kis hobbimmal töltöm, magyarul a gameléssel. 13 évesen kezdtem el játszani, eleinte a League of Legends-el, majd a későbbiekben sztori alapú játékokkal és egyéb finomságokkal.

Az RP pályafutásom 2018 márciusában kezdődött. Az első szerver amin megfordultam az a SeeMTA volt, de a közösség valahogy „elüldözött” onnan. Egy kedves ismerősöm ajánlotta az AVRP-t, elég hamar megszerettem az itteni közösséget, kevés olyan ember volt akivel nem igazán értettünk egyet. Beleöltem a szerverbe 40.000+ percet, ami alatt, mint rádiós leader is megfordultam, illetve 1-es, majd 3-as adminisztrátorként. Az admin csapat tagja 2-2,5 hónapig voltam. A kilépésem oka pedig az akkori csapat 1-2 tagjával nem igazán jöttem ki.

Az aktivitással soha nem volt problémám, alapból elég lendületes vagyok, akár szívesen elintézem más ügyeit is.


Előnyök: Terhelhető vagyok, segítőkész, megbízható, illetve jól kezelem a kisebb/nagyobb problémákat.

Hátrányok: Néha túlságosan őszinte vagyok, havonta egy alkalommal elég könnyen fel lehet bosszantani (Érti aki érti hehe).

Úgy gondolom, hogy a fent említett előnyeimmel elszántan tudnám segíteni az admin csapatkát.

Lezárás: Nem tervezek 6 oldalnyi lezárást írni. Köszönöm szépen, hogy elolvastad. Várom az elbírálást.

Szép napot mindenkinek!
:p
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
Szervusz!

Elég rövid jelentkezés lett, viszont megkérdeztem pár embert rólad és elég pozitív visszajelzést kaptam.
(Meg elolvastam a hátrányok részt és vagy fél percig nevettem.)

A jelentkezésed elfogadva. Keress fel TS-en egy neked megfelelő időpontban vasárnapig.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó