[AJelentkezés] Mitto // Kevin

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Mittoka

Haladó
Játékos
Üzenetek:16
Mitto // Kevin jelentkezése Adminisztrátor pozícióra!

Bemutatkozás:
Kevinnek hívnak, 17 éves vagyok és jelenleg még suliba járok gépi forgácsoló szakra. Hobbijaim közé tartozik a számítógépezés illetve a zenehallgatás. Van egy nagyon gyönyörű fehér,krémszínű kutyám akinek a neve Baba. Pont múlt hónapban, amikor születtem, 13.-án volt a születésnapja és már egy éves! Zenéim közé leginkább az underground fut be az első helyen, gondolok itt $uicideboy$ra,Pouya,Ghostemane,Shakewell,Ramirez,Night lovell és Boobie Lootavelire. Játékok terén leginkább az FPS és a taktikai adja nagyon át a dolgokat, meg az openworld játékok mint mondjuk a GTA. Open worldokben sose voltam az az ember aki megöl mindenkit, inkább a nyugodt életet szerettem, mint az RP. Ott is vannak ilyen megnyilvánulások, de nem minden másodpercben. Legtöbbször haveri társaságban élvezem minden perceim, vagy a barátnőmmel éppen sorozatot nézek vagy szimplán valamivel játszok.

Mióta RPzek...
  • 2017-2018 SeeMTAV2 - NNI,SWAT.
    [*]2018-2019 HLRP - Illegál, haveri társaságban maffia.
    [*]2019.02.16-2019.06.30 SeeMTAV3 - Rendőrség.
    [*]2019.06.31-2020.03.19 GTA Hungary - LSMC,LSPD,BandaRPk(Lore friendly piru, Groove)


Van-e bármi tapasztalatom adminság terén
Adminság terén, talán a SAMP-os időkre tudnék visszanyúlni. MTA-s korszakaimban is voltam admin pár szerveren, (SeeMTAV2,V3,LV).

Mennyire tudnék aktív lenni a szerveren?
A mostani oktatással ami jelenleg folyik, délutáni és esti órákban fenn tudnék lenni a szerveren mint admin és játékos.

Mi motivál, arra hogy adminisztrátor legyek
Leginkább a segítségnyújtás motivál, az hogy saját kezűleg segíthetek másoknak, illetve korrigálhatom őket. Saját hibából megtanulva segíteni másoknak hogy mit csináljanak különböző szituációkban és mit nem. Legyen az új játékos, tapasztaltabb. Szeretném ha mindenkinek fair lennének a különböző RP szituációi.

Miben nyújtanék többet másoknál?..
Úgy gondolom, hogy a magas aktivitásommal, türelmemmel és a tapasztalataimmal hasznos tagja lehetnék a csapatnak. Türelmességet egyiránt tudnám kamatoztatni a játékosok iránt.

Erősségeim, és gyengeségeim?
Erősség:
  • Türelmi képesség
    [*]Segítőkészség

Gyengeség:
  • Kisebb mértékű önfejűség
    [*]Sértődős


Milyen tulajdonságokat vélek megfelelőnek egy adminisztrátorban..
  • Felelősség tudat
    [*]Rugalmasság
    [*]Türelem
    [*]Segítőkészség
    [*]Tapasztalat
    [*]Aktivitás
    [*]Motiváció(Hogy tovább folytassa munkásságait)
    [*]Figyelmesség

||Véleményem szerint ezekre van szükség, hogy valakiből hasznos tagja legyen a csapatnak.||

Remélem eleget tudok tenni a közösségnek!
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Szia!
Az egy dolog, hogy ugyanaz, mint az AS jelentkezésed, de kevés is. Azért, mert sok felsorolást írsz, nem tűnik hosszabbnak a lapod. Elutasítva.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó