[AJelentkezés] Meskooo

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Meskooo

Újonc
Játékos
Üzenetek:6
Meskooo Jelentkezése Adminisztrátornak

Magamról röviden:
Sziasztok Meskó Krisztiánnak hívnak!22 éves Vas megyei lakos vagyok amióta megszületem.Jelenleg Ausztriában dolgozom azon belül Grazban újsághordással foglalkozom.Hobbim a számítógépezés illetve a Foci.Körülbelül 7 évet dolgoztam Pincérként életem során(Tanuló éveket is beleszámítva) ebből adódóan az emberekkel jó kapcsolatot tudok ápolni illetve a megoldóképességemet is tudtam fejleszteni a munkám közben.Körülbelül 5-6 éve játszok Roleplay szervereken kisebb nagyobb kihagyásokal.Általában heti 3-4 napot dolgozok a héten de ez mindig változó.

Referenciáim, tapasztalataim:
Régen még See V1-el indítottam a Szerepjátékos életemet de akkoriban nem igazán tudtam hogy miről szól az egész jó formán csak bolondoztam.Ezután pedig áttértem a Hungary Life szerverére,majd utána ismertem meg az AVRP szervert az volt az utolsó amin játszottam.Több kisebb és nagyobb szerveren is voltam Admin illetve még kisebb koromban jó magam is próbálkoztam a szerver irányítással.Admin életemet a Hungary Life szerverén kezdtem ott 3-as Adminig jutottam illetve utána jött az AVRP ahol 2-es Adminig tudtam menetelni csak utána történt egy kis gond a laptopomal és ezért nem tudtam Aktív lenni a minden napi szerver életben.

Az AVRP:
2018 október vége felé járhatunk amikor Dani elfogadta a Jelentkezésemet az AVRP fórumán és rá pár napra érkezett a TS3 elbeszélgetés.A TS3 elbeszélgetés után Dani úgy döntött add nekem egy esélyt.Decemberig 1-es Adminként szolgáltam az AVRP-n majd utána jött a 2-es Admin amit körülbelül másfél-két hónapig csináltam.Ezután történt az a probléma hogy a laptopom ami már nem igazán volt mai harcos és sajnos feladta a szolgálatot és ezért sajnos nem tudtam lenni szerveren sem.Nagyjából 3-4 hónapot voltam így csak az AVRP csapat tagja sajnos.

Erősségeim:
-Jó megoldóképesség
-Segítőkész
-Nyugalom
-Nagy munkaterhelhetőség

Gyengeségeim:
-Néha túl csendes vagyok
-Szókimondó

Motivációm:
Leginkább az motivál ha tudok segíteni a Játékosoknak mindenféle problémában,illetve még csak MTA világában próbáltam ki az Adminkodást és most szeretném magam kipróbálni egy új platformon is.A való életben és az RP tapasztalataimmal szeretnék segíteni új játékosokon akik nem rég csöppentek bele ebbe a világba.

Aktivitásom:
Napi szinten amit ténylegesen az Adminkodásal tudok tölteni az 3-4 óra.

Milyen fajta tulajdonságok fontosak egy Admin számára?
Szerény véleményem szerint egy Admin legfontosabb tulajdonsága az a Nyugalom hiszen nyugodt higgadt fejjel lehet jó döntéseket hozni illetve mérlegelni az adott helyzetet,szituációt.Ez mellé még a Kommunikációt és a probléma megoldó képességet tudom sorolni,mert egy jó Admin ha megfelelő kommunikációs és probléma megoldó képességekkel rendelkezik akkor akár 2 játékos közti vitát is le tud úgy rendezni hogy egyik játékos se keljen büntetni hanem békében elváljanak egymástól.

Miért pont én?
Nagy tapasztalattal rendelkezem,segítőkész ember vagyok több éve játszom RP szervereken ezáltal az újabb játékosok számára is tudok nyújtani egy kis segítséget,tapasztalatot.Mindig higgadt nyugodt fejel átgondolva tudok cselekedni egy adott szituációban még ha nem is olyan egyszerű a helyzet.



Köszönöm szépen hogy szántál egy percet a Jelentkezésem elolvasására!
 

MartinIgnac

Átlagos Forumozó
Játékos
Üzenetek:27
AVRPn admin voltál , nagyon kedves és jólelkű embernek ismertelek meg. Sokszor beszélgettünk és mindig megoldottad a problémákat. Én nagyon támogatom jelentkezésed , szeretnélek adminként látni téged.
 

Meskooo

Újonc
Játékos
Üzenetek:6
Idézet tőle: Doge:
AVRPn admin voltál , nagyon kedves és jólelkű embernek ismertelek meg. Sokszor beszélgettünk és mindig megoldottad a problémákat. Én nagyon támogatom jelentkezésed , szeretnélek adminként látni téged.

Szia!Köszönöm szépen a kedves szavakat! :)
 

Roti

Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:48
Ben Cooper
Szia!

[NYITVA] Adminisztrátori jelentkezések topicban van egy rész, ahol ha voltál AVRP csapat tagja akkor pontosan írd le hogy mikor voltál, milyen pozícióban, miért léptél ki vagy lettél eltávolítva és hogy meddig voltál pontosan a csapat tagja.

Jelenleg csak nagyon minimális adatokat írtál le erről, így megkérnélek hogy bővítsd a leírtak alapján részletesen.
 

Meskooo

Újonc
Játékos
Üzenetek:6
Idézet tőle: Roti:
Szia!

[NYITVA] Adminisztrátori jelentkezések topicban van egy rész, ahol ha voltál AVRP csapat tagja akkor pontosan írd le hogy mikor voltál, milyen pozícióban, miért léptél ki vagy lettél eltávolítva és hogy meddig voltál pontosan a csapat tagja.

Jelenleg csak nagyon minimális adatokat írtál le erről, így megkérnélek hogy bővítsd a leírtak alapján részletesen.

Szia!Köszönöm az észrevételt bővítettem a lapot! :)
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
Szervusz!

Értesüléseink alapján nem csak a géped miatt nem voltál aktív AV-RP-n, hanem mert másik szervert fejlesztettél.

A jelentkezésed elutasításra került.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó