[Ajelentkezés] Marc adminisztrátori jelentkezése!

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Esteban Velasco ~ Marc

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:625
Esteban Velasco
hkQHRGu.png

AusENE7.png

Bemutatkozásod
Helo all, nevem Márk 23 éves Bajai srác vagyok! Rendvédelmin végeztem, majd egy kis időszak után mikor rá jöttem,hogy nem nekem való a korán kelés át mentem a vendéglátás területére!
Hobbijaim Amerikai Foci és Európai, Crossmotorozás jelenleg is egy 61cm3-el nyomom :) mind ezek mellet pedig Airsoft és Paintballozok még! Röviden ennyit rólam!

Role play pályafutásod / referenciád:
2008-ban kezdtem még See-en majd mikor szét vált és lett belőle Class és See akkor See-n folytattam tovább. Itt egészén 2018 végiég voltam admin amelyből is SuperAdminig jutottam el és 3.5 évig tartottam is ezt a posztom!
Ezen időszak alatt lényegében már minden frakciónak voltam Leadere,de az admini munka elvitte ezem időm nagy részét! Egyedül a szerelő frakció fogott meg úgy,hogy 6 évig vezettem az adminság mellet.Majd 2018 végén munka miatt megváltam a játéktól és ki mentem Olaszorszába dolgozni. Idén kezdtem el újra Role Playezni GTA5 terén.

Aktivitás
Jelenleg is vendéglátásban dolgozom így szignifikáns különbség van hogy mennyit tudok lenni naponta, van hogy Hétfőnként egyáltalán nem vagyok de például Szerdán egésznap vagy ha nem is egésznap de 6órát biztosan!

Motivációm
Régen is imádtam az RP szervereket és RP-ni, így örömmel láttam,hogy GTA5-ben is meglesz ez a lehetőség,hogy legyen egy RP szerver ahol tudnék kicsit kockulni és kikapcsolódni. Valamilyen szinten ismerem már a munkásságotokat AVRP-ről, így gondoltam szeretnék nektek besegíteni és játszani is egyránt a szerveren!

Úgy gondolod, hogy jó adminisztrátor válna belőled? Miért?
Legalább 10év Adminság tapasztalata, mindig azon voltam hogy az adott problémát megoldjam ne pedig a kifogást keressem,hogy hogyan ne oldjam meg vagy segítsek abban megoldásában! Az érme két oldalát nézem és mindig úgy döntök hogy ennek a két oldalnak az állás pontját végig vizsgálom és utána keresek egy békés megoldást!

Tulajdonságaim
Pozitív: Türelmes és békeszerető ember vagyok,megértő,mondhatni kedves, az érme két oldalát nézzem meg és csak úgy alkotok véleményt valami/valaki felett!

Negatív: Monotonitást nem annyira szerettem, így mindig fel kell hogy találjam magam. Nehéz felidegesíteni, ezért ha robban a bomba akkor nagyot durran! Néha bunkó tudok lenni,,de nem rossz szándékból csak ilyen a stílusom.

Mi a feladata egy adminnak?
Ez rangtól is függ,de nagy általánosságban azt mondanám,hogy a szerverszabályzatának betartatása, játékosok játékélményét őrizni, játékosok panaszait megoldani, nem pedig kifogásokat keresni, két játékos nézeteltérést bírálni és megoldani és bármilyen egyéb panasz/gond megoldása illetve segítségkérésnek eleget tenni!

Ui:Esetleges nyelvtani hibák vannak és észreveszem javítani fogom, telefonról csináltam :D, köszöntem hogy el olvastad a jelentkezésem!

hkQHRGu.png
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Szervusz!

Sajnos a lapod tele van felesleges felkiáltójelekkel, indokolatlan nagybetűkkel (Amerikai Foci, Európai, Leader, Hétfő, Péntek stb.), egyéb helyesírási hibákkal (ki mentem, állás pontját, el olvastad, stb.), ellentmondásokkal (kedves vagy, de bunkó a stílusod) és értelmetlen mondatrészekkel.
Legalább 10év Adminság tapasztalata, mindig azon voltam hogy az adott problémát megoldjam ne pedig a kifogást keressem,hogy hogyan ne oldjam meg vagy segítsek abban megoldásában!

Elutasítva.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó