[Ajelentkezés] light

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

lightvfx

Újonc
Játékos
Üzenetek:9
light jelentkezése adminisztrátori pozícióra!


logo.png

Elsősorban írnék pár sort magamról, bemutatkozásképpen!


Márknak hívnak, 20 éves nyíregyházi lakos, rengetegen light néven ismernek. Jelenlegi szabadidőm nagy százalékát a számítógépes játékok teszik ki, köztük a GTA, azon belül a RolePlay szerverek. Tavaly júniusban végeztem az iskoláva, ekkor érettségiztem le, azóta mondhatjuk úgy, hogy munkakereső ember vagyok. 11 évig kosárlabdáztam, majd ezt egy bokasérülés végezte be, emelett fotózás és videóvágás amit hobbi szinten űzök.

------------------------------------------------------------------------------


Tapasztalataim RP/adminkodás terén:
Nagyobb SAMP szervernek számított régen a FayRPG, illetve a SeeRPG, mindkettőn a rendvédelmi frakcióknál kötöttem ki. Ezután tértem át MTA-ra, ahol elsősorban a SeeMTA V2, V3 volt előtérbe helyezve nálam. Amint ezeket meguntam, kipróbáltam kisebb szervereket, kevés játékosszámmal, illetve saját projektbe is belekezdtünk, ami 2-3 hónap után füst lett. Voltam több kisebb SAMP és MTA szerveren is admin hónapokig. Legutoljára a GTA Hungaryn játszottam mentősként, utána rendőrként majdnem 1 évig, illetve adminkodtam 2 hónapig.

Aktivitás:
Aktivitás téren nem lenne probléma számomra akár a napi 4-5 óra sem, ketté tudnám választani a játékomat és az adminisztrátori dolgaimat, tehát gondolok itt arra, hogy naponta tudnék játszani 10-12 órát, ebből fele-fele arányban osztanám el a teendőim.

Motiváció:
Jelenlegi motivációm, hogy az adminisztrátoi csapathoz tartozzak, nem más mint a játékosoknak való segítségnyújtás, illetve egy olyan közösség megismerése, amellyel gördülékeny a közös munka, jó társaságot képvisel, és nincs alá-felé rendeltség a tagok között. Emellett a csapatnak ne főnöke legyen, hanem vezetője, mivel köztudott, hogy a főnök csak kiadja a munkát a dolgozóknak, ameddig a vezető velük együtt küzd meg a nehézségekkel.

Miben nyújtanék többet bárki másnál?:
Úgy gondolom, erre nincs jó válasz. Nem degradálom le a jelentkező társaimat, mindenkinek ugyanannyi az esélye. Ha mondanom kellene valamit, akkor azért mondanám magamat, a többi jelentkező közül, mivel aktivitás téren magasló számmal rendelkeznék, illetve van tapasztalatom RP/Adminisztátori dolgokban.

Erősségeim:
Pozitívumnak azt tudnám felhozni, hogy segítőkész vagyok, rettentően türelmes az emberekkel, könnyen összebarátkozok bárkivel, ezenkívül viccesnek tartom magam.

Gyengeségeim:
Gyengeségemnek gondolom azt, hogy sokat tudok beszélni, és talán a káromkodás, ami olyan, nem viszem túlzásba, de azért néha megcsúszik a nyelvem.

Tulajdonságok, amelyek fontosak egy Adminisztrátor számára:
  • Rugalmasság
    [*]Lojalitás
    [*]Segítőkészség
    [*]Megfelelő tapasztalat
    [*]Megoldóképesség
    [*]Türelmesség


Szép napot/estét, illetve köszönöm neked, hogy elolvastad a lapom!
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Szia!

Eredetileg el akartam fogadni, de aztán láttam, hogy engedély nélkül törölted az elutasított AS jelentkezésed.
Elutasítva ez is.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó