[Ajelentkezés] Larion

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

nemethy1

Újonc
Játékos
Üzenetek:2
one.png

one RolePlay - Admin jelentkezés

Magamról:

Sziasztok ! Larionnak hívnak 22 éves vagyok és születésem óta Budapesten élek. Középiskolában programozást tanultam de sajnos egészségügyi gondok miatt meg kellett szakítanom a tanulmányaimat. Később egy gimnáziumban érettségiztem le. Érettségi után saját vállalkozást indítottam, nyitottam egy konzolos üzletet. Jelenleg a vállalkozás mellett egy felnőtt képzésen veszek részt és borbélynak tanulok jelenleg. Mivel az oktatás elég kényelmes és a jelenlegi járványhelyzet miatt rengeteg időt töltök itthon. Legjobb haverom 1 éve költözött hozzám, így jelenleg már nem élek egyedül. Vállalkozás és az iskola mellett szabadidőmben ismételten elkezdtem RolePlay szervereken játszani, de most már elszakadva az MTA világától GTA5 szervereken. Szabadidőmben játék mellett ritkán horgászni járok és régebben amerikai fociztam de sajnos egészségügyi problémák miatt abbahagytam.

Mondhatni régi motorosnak számítok a RolePlay világában. Pályafutásomat 2009-ben kezdtem a See-rpg SA:MP szerverén. Nagyon fiatalom pottyantam bele az Rp világába egy általános iskolás barátomnak köszönhetően. Az első frakcióm a Ballas volt tisztán emlékszem. A frakcióban 3 hónapot töltöttem el tagként majd ezt az időt követte 1 év leaderség kedvenc. A Ballas volt az a frakció ahol a leghosszabb ideig voltam talán.. 8-9 év aktív játék során rengeteg frakcióban fordultam meg, voltam leader illetve tag is. Általában illegális frakciókban töltöttem a legtöbb időt, félreértés ne essék nem a rabolgatás és a lövöldözés miatt.  SA:MP-on aktivitásom és segítőkészségem miatt eleinte ideiglenes adminsegéd , majd örökadminsegéd lettem. Kétszer ajánlottak nekem adminisztrátori rangot de nem éltem a lehetőséggel inkább az Rp-re fordítottam minden időm. Adminsegédként a reportokra nem volt nehéz válaszolgatni játék mellett. Egy év szüneteltetés után csatlakoztam az MTA-s közösséghez és lecseréltem a SA:MP-ot.See MTA-s pályafutásom alatt a szerveren betöltöttem a Hivatalos Mapper pozíciót és a vezetőség felajánlotta, hogy ha élek a lehetőséggel admin is lehetnék. Az ajánlatot vissza utasítottam és RP Őr rangot kaptam. A rangnak köszönhetően névtelenül tudtam adni a kicket, bannt és az adminjail-t azok számára akik NonRp-ztek. Néha segítettem kisebb fejlesztésekben is.

A szerveren napi szinten körülbelül 4-6 órát tudnék eltölteni. Ebből a legtöbb időt szeretném majd szolgálatban tölteni, de nem elnyomni emellett a játékra szánt időmet. A vállalkozás és az iskola mellett is rengeteg időm marad még hála égnek a játékra is.

Pár tulajdonságom
Pozitívumok közé tartozik a barátságosságom illetve, hogy nyitott vagyok új dolgok illetve emberek felé. Remek emberismerőnek tartom magam illetve üzleti szférából adódólag remek a probléma megoldó képességem. Empatikusnak tartom magam ebből adódólag nagyon segítőkész tudok lenni. Mivel eladóként dolgztam és sok emberrel találkoztam ebből adódólag is, így hatalmas a tolerancia küszöböm. Helyesírásomra mindig oda figyelek. Úgy érzem a mögöttem álló RolePlay-el töltött évek sem válnának hátrányommá.
Negatívumok közé tartozik, hogy elég türelmetlen tudok lenni és nem vagyok a legpontosabb. A monotonítás kicsit megszokott viselni így próbálom minél aktívabban elütni az időm. A pozitívumokban megnevezett empátiám egyszerre negatívum is mivel egy határig elnéző vagyok az emberekkel. Talán még negatívumok közé tudnám sorolni a stílusom mivel elég laza és őszinte vagyok, ha valami nem tetszik azt elmondom. Néha szóvá teszik hogy elég trágár is vagyok, de ezen próbálok változtatni és erre figyelni.




Motivációm:

Szeretném kipróbálni magam adminként, úgy érzem megkomolyodtam végre hozzá és teljes mértékben el tudnám végezni adminisztrátori feladataim. Szeretném átadni más játékosok számára a tudásom és segíteni őket adminként a szerveren. Minden játékos számára szeretnék segítséget nyújtani, legyen az új vagy már jártas játékos. Amilyen ügyben segítséget tudok nyújtani ott teljes mértékben segíteni fogok. Kitűztem magam elé egy célt és szeretném megvalósítani.



Fontos tulajdonságok egy admin számára:

Egy admin nem lehet elfogult a játékossal szemben tudva, hogy a múltban milyen hibákat követett el. Az aktuális panasszal illetve problémával kell foglalkoznia. Fontos a példamutatás más játékosok előtt. Egy jó admin empatikus minden játékossal és admintársával is. Előny ha rugalmas és nyitott a játékosok felé. Szerintem szükséges a jó kommunikációs készség és a jó problémamegoldó is. Parancsaival és jogaival egy admin sose élhet vissza és a játék menetét nem formálhatja kedvére.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Szervusz!

A jelentkezésedet elfogadtam. Kérlek keress fel egy neked megfelelő délutáni időpontban TS3-on, vagy Discordon! :)
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó