[AJelentkezés] Kutya

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kutya

Lelkes Pötyögtető
Játékos
Üzenetek:67
Jelentem szolgálatra készen állok...

Sziasztok! Kum Dominik azaz Kutya írja most ezt a jelentkezési lapot, bízva a mihamarabbi egységes munkában. 22 éve csöppentem ebbe a világba, ahol elhatároztam, hogy bűnügyi nyomozóként fogom majd szolgálni az igazságot. Persze általános suliban közbeszólt az élet egy térdrándulással, hogy "nem ez lesz a te pályád!", úgyhogy pár műtét után döntöttem, Mentőtiszt leszek! Elvégre azok is nyargalhatnak a városban kéklámpával, szirénával. Ez valamiért fétisem... A szokásos sablon dumát, hogy "szeretek segíteni az embereken" inkább kihagynám. Jelentkeztem hát a Pécsi Tudományegyetem - Egészségtudományi Karára, ahova felvételt nyertem, azóta itt hallgatom a betegellátás tudományát. Négy éve már, hogy megkezdtem a tanulmányaimat és rengeteg élménnyel és tapasztalattal gazdagodtam nem csak a szakmából, de az élet terén is. Hamar részét képezhettem a Hallgatói Önkormányzatunknak, ahol hallgatótársaim érdekképviselete a cél. Gyakorta szervezünk és bonyolítunk le rendezvényeket, ahol többnyire Hostként dolgozom, azaz a vendégeket körbeudvaroljuk és megoldjuk minden gondjukat bajukat, hogy jól érezzék magukat a rendezvényünkön. Idén nyáron lesz 7 éve, hogy a Vízimentők Magyarországi Szakszolgálata és Önkéntes Tűzoltó Egyesületnél teljesítek elhivatott szolgálatot, 5 éve már nem csak strandi mentőként, de különböző beosztásokban is, de erről picit később.

Motiváltnak érzem magam mert...

Végre egy egyedi elképzeléssel találkoztam, melyre oly rég vágytam már. Úgy érzem, a ti gondolatotok, valahol a régi írogatós RP (MTA, SA:MP) és a nemrég felbukkant VoiceRP közé helyezhető. Látható, hogy a szerveretek célcsoportja nem a "fizető gyerkőcök", hanem az "érett gondolkodású lény". Sajnálattal kellett tapasztalnom, hogy a Voice alapú RP szerverek nem szólnak másról, mint a "cigány RP" játszásáról. Mást nem lehet hallani, mint a funolást mikrofonba, még egy komoly, izgalmas RP közepette is. Merem remélni, hogy ez a fajta írogatós RP megvalósítása GTA V-ben az élvezhető lehetőségek ajtaját nyitja majd meg a nagyközönség felé. Látok potenciált ebben a szerverben, hogy valami újat és egyedit kívántok összehozni, amely olykor ugyan nem megy zökkenőmentesen, de szerintem biztosan halad. Szeretném ezt a haladást erősíteni a munkámmal. Úgy gondolom, ha kellő mennyiségű energiát fektetünk egy adott dologba, annak nagy eséllyel pozitív végkimenetele lesz. A szabadidőmet szeretném arra áldozni, hogy egy király kis közösséget tudjunk kovácsolni és együtt oldjuk meg a játékosok ügyes-bajos gondjait. Ha csak ennyivel is, de szeretnék hozzátenni valamit így önkéntes alapon a cél megvalósításához. Szeretnék újra visszacsöppenni az adminisztrátori világba, amit régen annyira imádtam. 2013.10.30.-án regisztráltam SeeMTA-ra, ahol az idő előrehaladtával rengeteg rendvédelmi frakcióban megfordultam vezetőként is, majd később adminisztrátor lett belőlem.

Miért engem?

Többek között a terhelhetőségemet hoznám fel erényként, hiszen az egyetemi órarendem lehetővé teszi, hogy a napnak bármely szakában tudjak szolgálatot teljesíteni, amúgy napi kb. 2-3 óra, de ha szükség megkívánja... Rugalmasan tudom kezelni a rendkívüli helyzeteket, hiszen nem kötelező órára járnom.
Magas szintű kommunikációs készséggel rendelkezem, mely a mentésirányításban való tevékenykedésemnek köszönhető, hiszen itt tartjuk a kapcsolatot minden strandunkkal, vízirendészettel és az Országos Mentőszolgálattal. Kvázi folyamatosan pofáznom kell. Emellett oktatóként is dolgozom, valamint a prevenciós előadások megtartása is igényli ezen skill elsajátítását és felsőbb szinteken való művelését. Ezek miatt kaptam felkérést az egyetemi gólyatáborunkba Speaker (műsorvezető) pozícióra, melyet nagy sikerrel teljesítettem.
Vezetői és szervezői készségeimet is a vízimentőknél szereztem.
Ugyancsak fontosnak tartom az akut helyzetekben való helyes döntés meghozatalát, erre irányuló képességemet mind az egyetemen, mind pedig a vízimentőknél sajátítottam el. Természetesen nem mindig sikerül minden döntés a legjobban, de amennyiben valami nem oké, gyorsan és precízen javítok a helyzeten. Azért tudom ezt könnyen kivitelezni, mert nem félek segítséget kérni a nálamnál tapasztaltabb kollégáimtól.
Segítőkész megnyilvánulásom bizalmat kelt az emberekben, így bátran mernek fordulni hozzám a problémáikkal. Őket, (bármekkora hülyeséggel is jönnek) mindig higgadtan, türelmesen, empátiával kezelem és próbálom a legjobbat kihozni az adott szituációból. Bizonyítja ezt, hogy rengeteg emberrel foglalkozom, mind a munkám, mind pedig a tanulmányaim által.


És nagyon jol hejes-irok.!

További pozitív tulajdonságok, melyekkel bátran jellemezhetem magam:
- alázat
- kötelességtudat
- terhelhetőség
- rugalmasság
- tolerancia
- hivatástudat


Gyengeségeim:
- észben tartani valamit... ha nem írom le, az fixen elszáll
- kifutnak a számon csúnya szavak
- fáradtan nagyon bolond vagyok...
- gyakran nem bírom megállni, hogy kimondjam a véleményem, még ha azt akkor nem is kéne
- gyakori, hogy csak délután kelek fel
- dohányzom
- nehezen bocsátok meg
- egyszerre több dologra nem tudok figyelni



Köszönöm, hogy szakítottál időt a hosszú sztorim elolvasására! Király vagy!  ;)
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:487
Szervusz!

A jelentkezési lapod alapján szívesen látnálak a csapatban. Keress fel Discordon, vagy TeamSpeak3-on egy neked megfelelő délutáni időpontban.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó