[AJelentkezés] Kristóf.

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.
K

kristofalb

Vendég
Vendég
j7Ff24Q.png
1. Pár mondat magamról.
Helló, sziasztok! Kristófnak hívnak, jelenleg 17. életévemet töltöm be. Baranya megyében élek egy kis várósban. Szeptembertől leszek végzős a pécsi művészeti gimnáziumában. Utána elkövetkező évben felvételizek a NKE Rendészettudományi Karra. Hobbim közé tartozik a számító gépezés, valamint a rendszeres sportolás konditeremben, valamint a szabad levegőn. :D


2. Referenciám, tapasztalatom.
Nagyjából 4 éve fogtam bele a RolePlaybe, azon beül SeeMTA-n. Volt egy kisebb kihagyásom, és újból neki kezdtem Rp-zni különféle szervereken. 2 éve rátaláltam az AvRp nevezetű szerverre, amibe elég sok időt fektettem, mint player, mint Adminisztrátor. Legelőször illegálosként tevékenykedtem a szerveren, a későbbiek folyamán csöppentem bele a rendvédelmi frakcióba, azon belül az LSPD-be, még Dani vezetés alatt. Az elején nehézkesen mentek a dolgok, de elég sok időt fektettem bele, valamint olvasgattam is, meg videókat is nézegettem és meglett az eredménye. Később amikor Rotiék vették át a frakciót, akkor kezdtem igazán fejlődni, és mentem is fel a ranglétrán, még el nem jutottam a AllLeader rangig. Rotival, meg még páran elég jól elvezettük akkoriban a PD-t.

Adminkodás terén is van elég nagy tapasztalatom. Másfél vagy több éve lehetett amikor megkaptam az Adminsegéd rangomat, nagyjából 2 hónapot töltöttem el Adminsegédként, utána megkaptam az Adminisztrátori rangot. Úgy 7 hónapig tartott még eljutottam 5-ös Adminig. Az idő alatt egyetlen egy panasz nem érkezett rám, se fórumon, se pedig egy magasabb Adminisztrátor felé. Később elkezdett zuhanni a playerszám, valamint nagyon kevés időm volt a feladatra, így leadtam a pozíciómat, utána Globális moderátorként tevékenykedtem tovább. Későbbiek folyamán amikor teljes vezetőség váltás lett, visszahívtak Adminkodni, úgy voltam vele, hogy miért ne, és eljutottam Főadminig, ami 2 hónapig tartott, mivel azt is leadtam a vezetőség miatt.


3. Aktivitásom, valamint erősségem, gyengeségem.
Amíg a vakáció tart elég sokat ülök a gép előtt, viszont ha elkezdődik a tanítás akkor, csak dél után tudok aktív lenni estig, nagyjából 2-4 órát, de az aktivitásommal nem  hiszem, hogy probléma lenne, mivel még anno AvRp-n is túlteljesítettem a követelményt bőven.

Erősségemnek mondhatom el, hogy eléggé kitartó vagyok, ha valamit nagyon el szeretnék érni, akkor addig hajtok ameddig el nem érem, valamint eléggé nyugodt, terhelhető, türelmes vagyok.
Gyengeségemnek mondható, hogy könnyen elfáradok, valamint sértődékeny vagyok.



4. Motivációk.
Motiválni igazából az emberek tudnak, ha megdicsérik a munkásságomat, valamint ha segíteni tudok egy emberen, és utána látom, hogy az adott illető mennyit fejlődött, illetve miket ért el.


5. Miben nyújtanék többet bárki másnál, valamint milyen tulajdonságok fontosak egy Adminnak.
Nos mint említettem korábban a kitartásommal, hogy mégis meddig bírnám ezt az Adminkodást, valamint referenciáimmal, tapasztalataimmal.

Az Adminnak a legfontosabb tulajdonságainak mondhatom el, a helyesíráskészséget, valamint érett gondolkodást, megoldókészséget.


U.I.: Köszönöm szépen, hogy elolvastad a jelentkezésemet, remélem elnyerte a tetszéseteket, hozzászólásban várom a visszajelzéseket, tanácsokat. :)

 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
Szervusz!

A csapat többi tagjától kapott visszajelzés alapján a jelentkezésed elutasításra került.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó