[AJelentkezés] Dirk

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Dirk

Újonc
Játékos
Üzenetek:2
Keresztnév
Dávid

Kor
29

Hobbik
Motorozás, kutyámmal kirándulás, PC játékok

RP Tapasztalataim
Legális oldalon - Önkormányzat Alleader, később Leader
Illegális oldalon - Gokudō (yakuza) leader

Aktivitás
Az esetek 90%-ban home office dolgozok, így időm jelentős részét a gép előtt töltöm napközben is. Valamilyen platformon (discord, TS3, steam) mindig elérhető vagyok, és kivétel nélkül minden üzenetre szoktam válaszolni.

Erősségeim
  • Precíz és alapos vagyok
  • Kellő komolysággal állok minden feladatomhoz
  • Konstruktív kritikám
  • Jól tudok együttműködni csapatban

Gyengeségeim
  • Általában vezető pozícióra törekszem, ilyen beállítottságú vagyok - ezt sokszor összekeverik azzal, hogy valaki törtető
  • Botrányos a névmemóriám
  • Mindig kiállok a velem együtt dolgozók- és saját igazam mellett, még ha ez olykor vitába is torkollik

Motiváció
Elsődlegesen egy olyan összeszokott közösség kiépítésében szeretnék segíteni, ami a szabályok betartása mellett élvezi ugyan azt a játékot. Kellő tapasztalattal rendelkezem mind a való életben, mind az RP terén, így szívesen és türelmesen segítek bárkinek, aki esetleg még csak most kezdi felfedezni az RP világát. Annak tudatában jelentkezem Adminnak, hogy ez nem egy kiváltság vagy hatalom, hanem egy összetett és időigényes feladat, ami vállalt kötelességekkel jár.

Egy jó Admin ismérvei (szerintem)
  • Objektív döntéshozatal
  • Következetesség
  • Türelmesen végighallgatja mindkét felet
  • Segíti a játékosokat, nem csak a kérdéses játékbeli szituációkban, hanem az alapismeretek gyakorlati alkalmazásában is
  • Közvetlen - nem adja elő az elérhetetlent a játékosok felé
  • Aktív és oszlopos tagja a közösségnek


 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
Szervusz!


Átbeszéltük a jelentkezésed és egyelőre leaderként szeretnénk jobban megismerni. Kíváncsiak vagyunk arra, hogy az olajvállaltból mit tudsz kihozni, valamint, hogy hogyan tudsz a frakciótagokkal összedolgozni.
A jelentkezésed ezek miatt elutasításra került.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó