[Ajelentkezés] dash jelentkezése

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Dashke

Újonc
Játékos
Üzenetek:12
one.png


Bevezető
Előszőr is magamat mutatnám be, pesten élek, 16 éves vagyok. Nekem kikapcsolódás ez a játék és nem függőség mint sok embernek, élvezem a játékot, szívesen segítek másoknak és nem vagyok az MTA-s adminrendszer mellett. Szerintem az, hogy mi a szerveren lévő játékosokat irányítjuk és szabályozzuk az nem azt jelenti, hogy hatalmaskodnunk is kell felettük, ugyanúgy játékosok mint mi. :D

Tapasztalataim
Tapasztalatomat sok szerveren tudtam kamatoztatni, például SAMP-on PSA, Rise, SeeRPG, LSPRhu, LSRP, bár még a régebbi samp szervereken nem ismertek sokan, fiatalabb voltam, megvolt egy saját baráti köröm. MTA-n kipróbáltam a seet mint mindenki más de nem fogott meg, így volt egy pár év kihagyásom AVRP-n folytattam, V2-őn. Azóta itt játszok, sok frakcióm volt már és voltam adminsegéd is az éretlenségem miatt vettek el, hoztam egy rossz döntést egy szituációban, a körülményekre nem emlékszem már, valami rendőrös dm dolog volt. ez két éve volt v3-on LV-ben. Most újrapróbálnám ezt a pozíciót már okosabban ezzel a tapasztalattal és érettebben.
Roleplay terén minden voltam már, SD, GOV, PD, bandás, maffia, és vezettem is mindegyiket számtalan szerveren. See-n voltak frakcióim LV-n és itt. Külföldi szervereken is voltam ezekben az FK-kban, pl rcrp.


Aktivitás, elérhetőség
Aktívnak aktív vagyok, csak a jogosítvány és az edzés rátesz de a napi 2-3 óra duty természetesen meglenne, hétvégén is, este nem vagyok elérhető a hétvégéken.

Adminisztátorként hogyan képzelem el magam
Segítőkész, megfontolt, barátságos, megértő, ezekkel tudnám az eddigi tapasztalataimból leszűrni. Persze bármit is írok ide ha esetlegesen elfogadásra kerül a jelentkezésem akkor derül ki milyen is vagyok.

Tulajdonságaim
Erősségeim közé tartozik, hogy jó a probléma megoldó képességem/itélő képességem, jól kezelem az embereket, nem vagyok hatalmaskodó, nem szállok el egy permissiontől, jól mozgok csapatban. Ha valamibe belekezdek azt gőzerővel csinálom.
Gyengeségeim közé tartozik, hogy viccre veszek sok dolgot, túl szigorú vagyok olykor, gyorsan lezárom a témát és álláspontra jutok.


Hogy kerültem ide
A szervert az AVRP-n szerzett barátaim mutatták meg, megfogott az ötlet, hogy komplex rendszereket hoztok át GTA V-re. Az eddigi szerverek elég kezdetlegesek és furák, de tudom hogy szilárd és az avrpből kiindulva ők lehetnek az első normális gta v rp szerverének tulaja.

Céljaim a szerveren
Egy olyan szerveren mindenki szívesen játszana ahol az emberek nem szabálytalankodnak és élvezik az itt töltött időt.

Végszó
Elnézést a formázásért, letisztult de nem egyedi. A tartalom számít szerintem itt, remélem a vezetőség szerint is. Köszönöm, hogy elolvastad.
 

Charliee

Haladó
Játékos
Üzenetek:16
Van elég tapasztalata, képessége ahhoz, hogy megfelelően tudja teljesíteni feladatát (akár jobban is). 😏
Szurkolok.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
Szervusz!

A jelentkezésed összességében elnyerte a tetszésünket, így elfogadásra került.
Kérlek egy neked megfelelő időpontban vasárnapig keress fel a TeamSpeak 3 szerverünkön.
A felvétel egy szóbeli meghallgatással folytatódik.

Sok sikert!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó