[AJelentkezés] Damoon

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Damoon

Haladó
Játékos
Üzenetek:17
one.png

RduNwSL.png


Jf3Xmhu.png
[size=16pt] Szabó Zoltánnak hivnak, 18 éves vagyok és Hajdú-Bihar megyében élek születésem óta.
Most fejeztem be a 12. évfolyamot a gimnáziumban, és központi főtűs és gázszerelés szakirányban szeretném tovább folytatni ismereteim bővitését. Jelenleg a családom vegyes boltjában dolgozom kisegitésképpen, valamit segitek ahol tudok. Nemrég fejeztem egy harcművészetet amit 10 éve csináltam, kiábrándultságból. Jelenlegi időtöltéseim közé tartozik a szórakozás ( bulik ), a barátnőmmel való időtöltés és a számitógépezés. Már több mint egy éve rendelkezem B kategóriás jogositvánnyal ez a mindennapjaimat megkönnyiti és rugalmassá tesz mindent. Már több mint 6 éve játszom RolePlay szervereken, 2013. év elején regisztráltam be első SA:MP-os szerveremre egy gyerekkori barátommal aki szintén irt ide Admin jelentkezést. 3-4 éve töltöttem SA:MP-on, AdminSegéd és Adminisztrátori poziciókban, valamit 60%-ban frakció vezető poziciókban, voltak problémák hiszen 14 éves lehettem. Az utóbbi 2-3 évben áttértem az MTA-ra, az első szerverem a Fine volt, ahol fél évig lehettem Adminisztrátor ugyan ezen a néven futva. Nyitottam több szervert is, pár projectben részt is vettem. Szervereim közé tartozott a DotMTA, és a BurnMTA. Persze ezek, teszt jellegű modokból álltak ( External ), ki akartam magam próbálni fejlesztés terén, kisebb nagyobb sikerrel ment is. Profi szinten tanultam meg TeamSpeak3-at konfigolni, és egy egész csapatot elvezetni készség szinten, de ugyanott ezek a szerverek nem voltak piacképesek.

b488aAh.png
[size=16pt] Rendelkezem azzal a véleményem szerint jó tulajdonsággal, hogy szeretnék önmagam legjobb kiadása lenni, és ha valamit szeretek abban a legkiemelkedőbb lenni, minél feljebb és feljebb szeretem magam tudni, ne értsétek félre nem vagyok hatalommániás vagy polgárpukkasztó összeesküvésszövő ember. Az Adminisztrátor szerep számomra egy kiváltság érzést ad és szerintem ezzel bárki más igy van. Nem jövök a szokásos "szeretnék másokon és a szerveren jönni" szlogennel. Persze ez igaz, mert ha látom hogy egy project igéretes törekszem arra hogy minél oszloposabb tagja legyek és ott segitsek ahol tudjak. Az Admin alap feladatait szokásomhoz hiven elvégzem, de mindig is törekedtem nem csak megoldani egy ügyet, hanem azt a játékosok oldalára a lehető legbarátibb módon megtenni. Sokszor átéltem azt, hogy ha rá PM-elek egy adminra nem kapok segitséget, lekezel, nem törődik velem mert nincs kedve. Számomra ez elitélendő, ha valaki elvállalt egy poziciót akkor annak elvárásait és kötelezettségeit tegye meg ahogyan azt elvárják tőle, cserébe ő megkapja azokat a kiváltságokat amiért ő megdolgozott. Pofátlan dolognak tartom ha valaki nem végzi el a feladatát ahogy az tőle elvárható és közben várja,hogy elismerjék és tiszteljék. Soha nem azt vártam el, hogy azért tiszteljen valaki mert én Adminisztrátor vagyok, hanem azért mert KAP tőlem valamit, és az a valami a segitségem, a támogatásom, a motivációm amit a játékos az Admintól vár el.


fcNZzWZ.png
[size=16pt]Nagykorú vagyok, életem legfontosabb részénél álok hiszen most indulok el a hosszú és rögös úton, mint ahogyan ez a Grimm mesékben is meg van irva. Barátnőm van, mondhatni részmunkaidős állásom ( a boltunk körülbelül 5 házzal arább van, tehát nem távolság ). A barátnőmmel töltött idő alatt nem tudok aktiv lenni, hiszen számomra ő előtérbe helyezendő de gondolom ez érthető. A napi 2 óra aktivitás elvárható tőlem, persze lesznek olyan napok hogy nem tudok fent lenni, de ezt hétvégente vagy szabadabb napjaimon bepótolom ha szükség van rá 6-7 óra aktivitással is.

yqyEIQ2.png
[size=16pt] Pozitiv: Szorgalmas vagyok. Koromhoz képest érettnek és informáltnak tartom magam. Megvizsgálom több szempontból is a dolgokat mielőtt cselekszem. Jó az itélőképességem, a meglátásom a dolgok felé. Racionális vagyok, megértő és nem itélkezem mások felett mielőtt meg nem ismerem. Na és persze szerény  :-[
Negativ: Hirtelen lobbanok ha valami felidegesit vagy nem jön össze, de 5-10 másodperc és lenyugszom, de ez örökletes hogy azonnal kiugrik a számon az istenkáromlás, családi vonás. Néha képes vagyok elpoénkodni mindent, de szerencsére ekkor sem bántok meg senkit. Képes vagyok néha túlbuzgó lenni és minden feladatot el akarok végezni és minden áron segiteni szeretnék, amikor tudom hogy nincs is rám szükség. Néha elkap a Photoshop szelleme és nem tudok leállni  ::)

rNYgcgV.png
[size=16pt] Az Admin legfontosabb feladata a rábizott feladatok elvégzése, a szabályok betartatása és a felhasználók számára a szabályos játékkörnyezet megteremtése. Problémába ütközött játékos ( Bug, OOC ügyek ) kisegitése a szabályzatnak megfelelően. A szerver Staff csapatának segitése, akár egy problémába ütközött Admintársának vagy a vezetőség tagjainak.

pY4NPOt.png
[size=16pt] Köszönöm szépen mindenkinek aki elolvasta ezt a kissé tartalmasra sikeredett jelentkezési lapot, nem szerettem volna sablon válaszokat adni és félvállról venni ezt a jelentkezést mert az nem én vagyok és szerintem ennek a lapnak a lényege az alapvető készségek felmérése és a potenciális jelöltekről egyfajta képalkotási lehetőség a vezetőség felé hogy nagy vonalakban megismerjenek. A hosszú i betűk hiánya az angol kiosztású billentyűzetem kiosztása miatt van, szóval előre is elnézést kérek ha 1-2 helyen fejtörőt okoz a szavak kiolvasása. Azért is bocsánat ha kicsit túlméretezett lett a lap, a főcimeket Photoshoppal készitettem és lehet picik nagyok lettek  :'(
Sok sikert kivánok a többi jelentkezőnek!
 

Charlie Ramirez

Újonc
Játékos
Üzenetek:8
Pár jelzővel illetném az úriembert.

-Alázatos
-Kitartó
-Szorgalmas

Mind magánéletében, illetve a szerveren is. Ameddig együtt játszottunk SA-MP-on egy időben voltunk Adminisztrátorok illetve ő is a rendvédelem tagja volt. Úgy gondolom nagy húzóerők voltunk mi ketten, mivel szabadidőnkben a valóságban is gyakorta megbeszéltük mi hogyan lenne a legjobb a szerver különböző dolgait illetően, így rengeteg fejlesztési, módosítási ötletet vittünk sikerre.

Sok sikert kívánok Damoon!
 

Damoon

Haladó
Játékos
Üzenetek:17
Idézet tőle: Charlie Ramirez:
Pár jelzővel illetném az úriembert.

-Alázatos
-Kitartó
-Szorgalmas

Mind magánéletében, illetve a szerveren is. Ameddig együtt játszottunk SA-MP-on egy időben voltunk Adminisztrátorok illetve ő is a rendvédelem tagja volt. Úgy gondolom nagy húzóerők voltunk mi ketten, mivel szabadidőnkben a valóságban is gyakorta megbeszéltük mi hogyan lenne a legjobb a szerver különböző dolgait illetően, így rengeteg fejlesztési, módosítási ötletet vittünk sikerre.

Sok sikert kívánok Damoon!
Köszönöm szépen! 😁
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
Szervusz!

A jelentkezésed összességében elnyerte a tetszésünket, így elfogadásra került.
Kérlek egy neked megfelelő időpontban vasárnapig keress fel a TeamSpeak 3 szerverünkön.
A felvétel egy szóbeli meghallgatással folytatódik.

Sok sikert!
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó