[AJelentkezés] BobIsTheFirst

Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.
B

BobIsTheFirst

Vendég
Vendég
Magamról:
Teodornak hívnak, többen Bobiként ismertek meg. 22 éves, Gyöngyösi lakos vagyok. Jelen pillanatban OKJ-s tanfolyamra fogok járni, de ez nem fog kihatással lenni a szabadidőmre.  Hobbimról annyit tudnék mondani, hogy több éve különféle kompetetív  játékokkal töltöm mindennapjaimat, ezek mellett Twitchen szoktam élőadásokat közvetíteni ahol számomra is az első szempont, hogy egy baráti közössséget alakítsak ki, ami szerencsémre elég jól halad.

Tapasztalatok:
RP pályafutásom egészen 2008-2009 környékére tudnám sorolni, itt ismerkedtem meg az akkori LittletownRP-vel. Ezután több szerveren is megfordultam mint adminisztrátor, mint játékos több száz játszott órával. (Mystic, PalominoRP, AVRP stb.) Legutolsó AVRP-n is megfordultam Adminisztrátorként több alkalommal is és emelett Rádiós frakció leadere voltam, ahol ismét elsődleges szempont volt számomra, hogy egy jó társaságot kovácsoljak össze. Jön a kérdés, hogy miért is léptem ki a AVRP v4-es admin csapatból? Nagyon egyszerű válaszom van erre, és azt tudnám erre válaszolni, hogy a "nagyobb" adminok miatt mivel nem nagyon voltunk egyhangon a srácokkal.

Aktivitás:
Szerintem a legtöbben tisztában vagytok vele, hogy az aktivitással soha nem volt problémám! Mint ahogy fentebb le írtam, legtöbb szerveren több száz/ezer órákat beleöltem a SAMP és az MTA szerverekbe. Rengeteg szabad időm van, szóval bőven tudok ráfordítani a szerverre is. Ezek mellett a legtöbb hobbim nem üti egymást, tehát akár Streamelés közben is tudom intézni a szerverbeli dolgaimat.

Előny/Hátrány:
Ha valamit csinálok azt szeretem legnagyobb erőbedobással csinálni, mivel legtöbbször azt mondom, ha belekezdek valamibe azt vagy NAGYON vagy SEHOGY csinálom. Viszont nagyon sok emberrel nagyon jól megtudom érteni magamat, tehát könnyen barátkozós típusnak tartom magam. Soha nem szerettem visszaélni a hatalommal, mivel ugyanolyan játékosnak tartom magam mint a többiek akik egy Rang nélkül játszanak. Ez mellett szókimondó vagyok, ami nagyon sok embernek nem tetszik.

Miben tudnám segíteni a szerver életét?:
A rám kiterjedő adminisztrátori munkát eltudom végezni, a több éves tapasztalat miatt. Jó megoldó képességel rendelkezem, és tisztában vagyok az alapvető platformok kezelési felületével (Fórum, DC, TS ). Mindig próbálok logiksan gondolkozni, és ezzel előre haladni egy ügy érdekében. Rengeteg ötlettel segítettem elő AVRP-t is, és elég hamar kiismerem egy adott rendszer kiskapuit amivel akár bugokat vagy szerverbeli hibákat előtudunk idézni.

Zárás:
Legtöbben már ismertek akár AVRP-ről akár régebbi szerverekről, szóval ennyit bőven elégnek tartok, hogy eltudjátok dönteni, hogy szükség van-e a csapatban rám, vagy sem. :D Szívesen segítek a szerver előrehaladásában. Köszi, hogy elolvastad. Próbáltam rövid, tömör és lényegretörő maradni.
 

Dashke

Újonc
Játékos
Üzenetek:12
Mindenféleképpen támogatnám ha bekerülne a csapatba, bizonyított már máshol is, soha nem volt vele probléma sehol. Jó ember is ráadásul.
 

Dani

Fékezhetetlen
Játékos
Üzenetek:490
Szervusz Bob!

Mivel több embernél jártam, hogy több infót kapjak rólad, kicsit személyesebbre sikerült az üzenet, remélem nem gond. :)

A jó dolog veled kapcsolatban az, hogy alapvetően egy átkozottul normális, korrekt és vicces ember vagy. A probléma pedig az, hogy -ahogy ezt AV-RP-n is megtapasztaltuk- ez instant megváltozik, ha nem megfelelő emberekkel veszed magad körbe. Mindezek mellett, amikor van kedved, akkor szuper minőségben és aktívan csinálod a dolgod, amikor nincs, akkor kilépsz a csapatból. Lehet, hogy csak mi nem érezzük jól, de kicsit olyan, mintha nem lenne meg a kellő elhatározásod.

Összességében azt beszéltük meg a vezetőséggel, hogy meg szeretnénk nézni a szerveren is a viselkedésed. Ha ott látjuk, hogy komolyan veszed a dolgot és sikerül kiszakadni a nem megfelelő körökből és te is úgy érzed, hogy megvan az elhatározás, szívesen fogunk látni.
 
Állapot
A témához nem lehet hozzászólni, mert le van zárva.

Kinézet személyre szabása

Top Alsó